Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

pa to ste vidli, da tam ko gres pod "find a dealer", sploh ni Slovenije :trance_33_sleep: ok, mogoce tud zato, ker se jih pri nas da vsepovsod dobit, ampak vseeno :P

Port Folio pa si me prehitel :D

Popravljeno . Popravil Gixxer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj sem se se malo poglobil v stran in cisto zares, prav nikjer ne omenja nase drzave, se tam ko je o firmi, zgodovina itd. ne. Ocitno je res zelo ponosen na Slovenijo ja :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ocitno je res zelo ponosen na Slovenijo ja :closedeyes:

očitno res kot pokojni Hitler na Žide" :krneki:

A te logo tipi so samo za nove serije in prihodnje generacije, ker je čist za :SS ali

za stare dobiš starega "good looking" Akrapovič-a?

Popravljeno . Popravil Port Folio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gixxer Posted Today, 06:07 PM

pa to ste vidli, da tam ko gres pod "find a dealer", sploh ni Slovenije ok, mogoce tud zato, ker se jih pri nas da vsepovsod dobit, ampak vseeno

Pod "find a dealer" ne boš našel Slovenije, ker v Sloveniji ni uvoznika. Akrapoviča lahko kupiš skoraj v vsaki moto trgovini v Slo, tko da ne vem kaj bi rad? Spisek vseh trgovin, pa www naslove pa telefonske.....

Gixxer Posted Today, 06:12 PM

zdaj sem se se malo poglobil v stran in cisto zares, prav nikjer ne omenja nase drzave, se tam ko je o firmi, zgodovina itd. ne. Ocitno je res zelo ponosen na Slovenijo ja

miha Posted Today, 06:20 PM

pozablja na slo jezik kar me zelo moti

Predvidevam da ker Akrapovič na Slo trgu proda samo 0,0001% svoje proizvodnje, ne bodo imeli strani v slovenščini.Mene ne moti pa mislim da tud večine ne bo motilo. Kar se pa tiče omenjanja naše države, vsak izpuh ki ga Akrapovič proda na tujem, posredno naredi reklamo Sloveniji. Nisem še srečal tujca ki je imel na motorju Akrapoviča, da ni vedel kje je Ivančna Gorica.

Logo je pa čist kul, mene mal spominja na začetke Akrapoviča-Skorpiona. Old school kar je čist ok.

Popravljeno . Popravil BIZIXXX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojej kakšen logotip, to pa res slaba poteza akrapota, da da logotip ki zgleda predpotopen- ko da bi kak prvošolček skupaj skracal ta napis---podn res---še sreča da mam dobrega starega akrapota hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojej kakšen logotip, to pa res slaba poteza akrapota, da da logotip ki zgleda predpotopen- ko da bi kak prvošolček skupaj skracal ta napis---podn res---še sreča da mam dobrega starega akrapota hehe :D

kaj res mislite da so kr tako presli na novi logotip. ker bi to naj bolj slaba poteza. vrejemite da ti ljudje ki skrbijo za marketinške stvari in prepoznavnost se spoznaja no svoj posel... tako da ne flanc prodajat. logo se je od zaćetka isti, ko se je stvar se skor.... imenovala, ampak se je morala preimenovati zaradi...... se vidi da ste se eni mladi.

tako da z novim logotipim povečako se prodajo za eni 30% vrjetno :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj res mislite da so kr tako presli na novi logotip. ker bi to naj bolj slaba poteza. vrejemite da ti ljudje ki skrbijo za marketinške stvari in prepoznavnost se spoznaja no svoj posel... tako da ne flanc prodajat. logo se je od zaćetka isti, ko se je stvar se skor.... imenovala, ampak se je morala preimenovati zaradi...... se vidi da ste se eni mladi.

tako da z novim logotipim povečako se prodajo za eni 30% vrjetno :worship:

ja a mislš da če smo mladi pa nevemo zakaj se je skorpion mogu preimenovat :headbang:

Popravljeno . Popravil miha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja a mislš da če smo mladi pa nevemo zakaj se je skorpion mogu preimenovat :headbang:

replika na tisto izjavo da so z znakov mimo brcnili. kar definitivno ni prislo do zamenjave znaka zaradi slabe prodaja oz slabe prepoznavnosti v svetu. prej bo z novim znakom se bolje prepoznaven produkt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

le kdo se je ne :rolleyes:

:naughty: Mora imeti kilometrine "še pa još" za seboj, če to zgoraj drži :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod "find a dealer" ne boš našel Slovenije, ker v Sloveniji ni uvoznika. Akrapoviča lahko kupiš skoraj v vsaki moto trgovini v Slo, tko da ne vem kaj bi rad? Spisek vseh trgovin, pa www naslove pa telefonske.....

Prav bi bilo in spodobilo bi se. :rolleyes:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra poteza marketinga!

Cista psihologija.Preprost prepoznaven znak ki bo lazje prepoznaven. Kolk izmed vas bi znalo narisat skopšrjona da bi bil podoben škorpijonu akrapoviča? kolko izmed vas bi bilo lažje narisati sedanji znak ali takoj prepoznati v medijih? Think Nike.. :winkiss: simple is better

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se bomo mogli navadit....dok bom mel nov motor pa gor akrapota lahko se 2x spremenijo znak :D....

drugac pa pise mogoc zakaj se je preimenoval iz sko...v akrapo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vem da sem mal off topic ampak a kdo ve kje bi se dalo dobiti obeske in karokoli razn auspuha od akrapoviča? pa kak katalog od tega?

hvala

lp črnolaska

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa da se še jaz izpovem: tudi meni ta znak ne sede najbolše, ampak z časoma se ga bomo navadli in bo pomojem čito kull :whistle:

Se mi zdi da je satri logotip bolše estetsko dodelan :grim

PS: hvala bogu, sem pravočasno nabavo rore z staro nalepko :ninja:

Lp, Gregor

Popravljeno . Popravil gregor46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

fantje kak najlažje sprevt db killer vn iz avspuha? ne gane notri pa čist nč...s PAPIGAMI(papagajke) k nebi rad glih polomu tist vložek :rolleyes: ?

danke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!