Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

fantje kak najlažje sprevt db killer vn iz avspuha? ne gane notri pa čist nč...s PAPIGAMI(papagajke) k nebi rad glih polomu tist vložek :rolleyes: ?

danke

Jaz sem ga fajn našprical z WD-jem, malo potolkel s kladivom in ven izvlekel s pomočjo amerikank in kladiva...Je pa res, da gredo nekateri ven z lahkoto, za nekatere sem se pa tudi po 20 min zajebaval... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ga fajn našprical z WD-jem, malo potolkel s kladivom in ven izvlekel s pomočjo amerikank in kladiva...Je pa res, da gredo nekateri ven z lahkoto, za nekatere sem se pa tudi po 20 min zajebaval... :angry:

1. Finta Če je vlozek na koncu odprt, da lahko vtakneš skozi palico od gedor ( na koncu ima zastruzen rob), zataknes tisti rob

za konec vložka in mirno mahneš po njem. Tudi če se malo opraska se opraska na notranji strani.

2. Finta Segrej avspuh pa probaj, men je šlo lazje...

Z kakšnimi kleščami če ne paziš narediš hitro praske.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Finta Če je vlozek na koncu odprt, da lahko vtakneš skozi palico od gedor ( na koncu ima zastruzen rob), zataknes tisti rob

za konec vložka in mirno mahneš po njem. Tudi če se malo opraska se opraska na notranji strani.

2. Finta Segrej avspuh pa probaj, men je šlo lazje...

Z kakšnimi kleščami če ne paziš narediš hitro praske.

je šlo s papagajkami ma na tesno(na konc ma tisto mrežico ni odprt..gre za izpuha na xtx660)ga bom kr nazaj dau za čez zimo da mi kak polh ne prespi notri :whistle: ...ker se je pr nas v eni trgovini že zgodlo sam to poleti da so čebele nanosle ene piz.. v izpuh od atexa posledično ni hotel užgat..uglavnem sem impresioniran nad zvokom :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP brembo, mi lahka zaupaš kolk te je pršu izpuh za xtx?? Kaka je štimca brez dušilca? tnx for the info če boš meu čas :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP brembo, mi lahka zaupaš kolk te je pršu izpuh za xtx?? Kaka je štimca brez dušilca? tnx for the info če boš meu čas :worship:

ola..sm kupu moped že z akrapoviči gor..mi je dau račun zravno še od novih 780€ nekje oktobra 2005..lahko da je zdaj več ali manj ne vem..štima že z dušilci je uredi..ko daš pa vn dušilce je pa pr štantgasu ko da bi tank ropotal..dobesedno rohni ni se mi pa še uspelo pelat (ker čakam še prometno novo) brez dušilcev da bi lahko povedau kok ga je slišat po mojem bo treba kr fabrške glušnike v čelado :krneki: :krneki: aja pa izpuh vsebuje 2 lonca pa še en del krivine ne do cilindra do prve spojke spodaj

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje kak najlažje sprevt db killer vn iz avspuha? ne gane notri pa čist nč...s PAPIGAMI(papagajke) k nebi rad glih polomu tist vložek :rolleyes: ?

danke

Verjetno boš moral malo segreti in nato potegniti ven.Sicer pa postoji orodje poglej na sliki to sem si naredil sam nastevke pa kupiš,postojijo različni premeri to sta manjša za demontažo puš premera 7-9mm in 10-12mm. :eek:

post-9445-1195849545_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do jutri popoldne bi rabil akrapovič nalepko za izpuh.. ona offroad verzija. Kje bi lahko to dobil v velenju? Namreč ko sm parkiral motor sm ga na šajjtrgo naslonu, pa mi je lih mal nalepke neslo.. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do jutri popoldne bi rabil akrapovič nalepko za izpuh.. ona offroad verzija. Kje bi lahko to dobil v velenju? Namreč ko sm parkiral motor sm ga na šajjtrgo naslonu, pa mi je lih mal nalepke neslo.. :headbang:

Nejc jaz imam tedve,če pride katera v poštev mi javi naslov na PM in ti pošljem po pošti OK.

post-9445-1195852485_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takšna bi morala biti... mogoče je tvoja leva takšna? Lahko se dogovoriva po pošti, za enih 5€ recimo. Samo itak je nebi mogel danes dobiti. Gre se samo zato ker pride danes en gledat motor.. drugače tako nebi bil problem :whistle:

post-9211-1195885627_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takšna bi morala biti... mogoče je tvoja leva takšna? Lahko se dogovoriva po pošti, za enih 5€ recimo. Samo itak je nebi mogel danes dobiti. Gre se samo zato ker pride danes en gledat motor.. drugače tako nebi bil problem :whistle:

Če nisi motorja prodal mi pošlji naslovna moj PM in ti jo pošljem.

Ps.pa pohit je precej interesentov za nalepke.So pa zelo poceni :beer1: če se kdaj srečava in nisi pozabljiv-sicer so zastonj. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me,kje bi najugodneje prišel do dveh karbonskih objemk,katere nosijo izpušni sistem Akrapovič?? Gre se za slip-on exhaust R1 2007!! Lahko tudi na PM. Če se slučajno komu valjajo doma :naughty: ,se toplo priporočam!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej ko že težim tle gor :yawn: bi prosil nekoga,če mi lahk pove kako naj pridem do tistga TUV dokumenta oz. karkoli že dobiš poleg street legal slip-on Akrapoviča(kupil sm namreč rabljenga in tip ni imel nč dokumentov oz. jih je zgubil :slap: ,so pa vse potrebne cifre na dušilcih),da lahko pol zadevo vpišem v homologacijski kartonček. Če ma kdo kakšen pameten predlog zame, ........ kr na dan z besedo!! Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejc jaz imam tedve,če pride katera v poštev mi javi naslov na PM in ti pošljem po pošti OK.

Bi mi zaupal kje si dobil desno nalepko Aprilia Racing? :unsure: Verjetno si jo že oddal ane? :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej ko že težim tle gor :yawn: bi prosil nekoga,če mi lahk pove kako naj pridem do tistga TUV dokumenta oz. karkoli že dobiš poleg street legal slip-on Akrapoviča(kupil sm namreč rabljenga in tip ni imel nč dokumentov oz. jih je zgubil :slap: ,so pa vse potrebne cifre na dušilcih),da lahko pol zadevo vpišem v homologacijski kartonček. Če ma kdo kakšen pameten predlog zame, ........ kr na dan z besedo!! Hvala

Tukaj...Ne vem pa če velja sprintan, glede na to, da morajo biti originalni tudi podpisani s strani prodajalca :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa da še jst nekej uprašam v zvezi s homologacijo akrapovičeu...prodajalc mi je reku da so izpuhi homologirani(z dušilci not verjetno)..verjetno res ker so neke cifre na izpuhu gor...ampak u prometni men to nič ne piše oz na homologacijskem papirju pod točko predelave ni nič štemplano al pa kej...se pravi jih moram it u lj na lpp homologirat da mi upišejo to u homologacijski karton in pol še enkrat na tehnični da še tam upišejo pod opombe? in ko mi je dau zraven motorja še račun na njem nič ne piše keri auspuhi so..piše samo izpuh za yamaha xtx660 pa cena...kaj u bistvu sploh potrebujem da bom meu mir pred policaji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa da še jst nekej uprašam v zvezi s homologacijo akrapovičeu...prodajalc mi je reku da so izpuhi homologirani(z dušilci not verjetno)..verjetno res ker so neke cifre na izpuhu gor...ampak u prometni men to nič ne piše oz na homologacijskem papirju pod točko predelave ni nič štemplano al pa kej...se pravi jih moram it u lj na lpp homologirat da mi upišejo to u homologacijski karton in pol še enkrat na tehnični da še tam upišejo pod opombe? in ko mi je dau zraven motorja še račun na njem nič ne piše keri auspuhi so..piše samo izpuh za yamaha xtx660 pa cena...kaj u bistvu sploh potrebujem da bom meu mir pred policaji?

Potrebuješ vpis v homologacijski kartonček.Tako kot si že napisal.Najbolje da pokličeš na lpp pa ti bodo vse razložili ( iz prve roke).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa da še jst nekej uprašam v zvezi s homologacijo akrapovičeu...prodajalc mi je reku da so izpuhi homologirani(z dušilci not verjetno)..verjetno res ker so neke cifre na izpuhu gor...ampak u prometni men to nič ne piše oz na homologacijskem papirju pod točko predelave ni nič štemplano al pa kej...se pravi jih moram it u lj na lpp homologirat da mi upišejo to u homologacijski karton in pol še enkrat na tehnični da še tam upišejo pod opombe? in ko mi je dau zraven motorja še račun na njem nič ne piše keri auspuhi so..piše samo izpuh za yamaha xtx660 pa cena...kaj u bistvu sploh potrebujem da bom meu mir pred policaji?

Morš it na LPP oz. nekam, kjer bodo opravili strokovni pregled tvojega vozila (oz. po tvoje homologacijo), tam ti bodo v homologacijski karto vpisali, da imaš zamenjan izpušni lonec ter njegovo številko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj...Ne vem pa če velja sprintan, glede na to, da morajo biti originalni tudi podpisani s strani prodajalca :hmm:

Naj bi bil, ni pa potrebno. Preverjajo samo številke in če je za pravi model.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole so mi odgovoril na lpp tehnični..."Za izpušni sistem morate pridobiti še homologacijski certifikat od

proizvajalca" Nato se na podlagi pregleda vozila sprememba vpiše v

potrdilo o skladnosti (homologacijski karton)"

..kje nej zdej jst dobim ta certifikat..direktno na akrapoviču al tam kjer je biu kupljen izpuh :blink: :blink:

hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole so mi odgovoril na lpp tehnični..."Za izpušni sistem morate pridobiti še homologacijski certifikat od

proizvajalca" Nato se na podlagi pregleda vozila sprememba vpiše v

potrdilo o skladnosti (homologacijski karton)"

..kje nej zdej jst dobim ta certifikat..direktno na akrapoviču al tam kjer je biu kupljen izpuh :blink: :blink:

hvala za odgovore

sprintaj in reči da ne dajejo več podpisov... Sicr sem jest mel homologacijo za 25KW ki je bla sam kopirana, ni bla podpisana da bi blo s pisalom..

mogoče bo pa šlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole so mi odgovoril na lpp tehnični..."Za izpušni sistem morate pridobiti še homologacijski certifikat od

proizvajalca" Nato se na podlagi pregleda vozila sprememba vpiše v

potrdilo o skladnosti (homologacijski karton)"

..kje nej zdej jst dobim ta certifikat..direktno na akrapoviču al tam kjer je biu kupljen izpuh :blink: :blink:

hvala za odgovore

Če imaš gor številko sploh nebi smel biti problem.Pokliči v firmo Akrapovič povej,da si kupil rablan auspuh in lastnik nima več homologacijskega lista in jih prosi naj ti izdajo duplikat to imajo oni sigurno arhivirano-probaj če bo ratalo saj te stane samo telefon OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rabim avspuh za tiumpha street tripla???? akrapovič zal ne odpiše ze ma meseca toliko o nasemu priznamemu proizvajalcu! ma kdo kaksne druge resitve

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rabim avspuh za tiumpha street tripla???? akrapovič zal ne odpiše ze ma meseca toliko o nasemu priznamemu proizvajalcu! ma kdo kaksne druge resitve

Prijatelj ima na Speedtriplu montiranega LeoVinceja, kupljenega preko E-baya. Homolomo, seve....

Kupil je zvišano verzijo, torej je auspuh (slip-on) postavljen višje, bolj športlih. Zaradi tega je moral zamenjati original žmigavce za manjše, ker ni prišel zraven... Looking good, sounds good. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijatelj ima na Speedtriplu montiranega LeoVinceja, kupljenega preko E-baya. Homolomo, seve....

Kupil je zvišano verzijo, torej je auspuh (slip-on) postavljen višje, bolj športlih. Zaradi tega je moral zamenjati original žmigavce za manjše, ker ni prišel zraven... Looking good, sounds good. :)

Speed pa Street ni isto :closedeyes:

Kokr vem maš Arrowa pa Leovince slip-on...

KLIK

Za LeoVince ti lahko jutri povem ceno če te zanima...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!