Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

tole so mi odgovoril na lpp tehnični..."Za izpušni sistem morate pridobiti še homologacijski certifikat od

proizvajalca" Nato se na podlagi pregleda vozila sprememba vpiše v

potrdilo o skladnosti (homologacijski karton)"

..kje nej zdej jst dobim ta certifikat..direktno na akrapoviču al tam kjer je biu kupljen izpuh :blink: :blink:

hvala za odgovore

Jst tud nimam tega certifikata in v tem je problem!! Na Akrapoviču se prov velik ni dal zment :headbang: ,zato če kdo lahk svoj certifikat poskenira pa da tle gor(če bi mel kdo slučajn street legal hexagonal za R1 2007 bi blo pa še boljš!! :OK: ).Na prej danem linku nemške spletne strani pa ni najti novejših modelov izpuha oz. ni njihovega certifikata!! Že vnaprej se zahvaljujem morebitni pomoči!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ola. Kje bi lahko dobil tisti gumjasti čepek, ki je čez tisto luknjico, skozi katero se llahko dušilec vn odšraufa? Tisti ki imate Akrapoviče verjetno veste kaj mislim. Ko me je nekaj časa nazaj en nabasal z kombijem od zadaj mi je nekako to gumo strgalo, pa je nisem uspel nikjer dobiti. Torej? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst tud nimam tega certifikata in v tem je problem!! Na Akrapoviču se prov velik ni dal zment :headbang: ,zato če kdo lahk svoj certifikat poskenira pa da tle gor(če bi mel kdo slučajn street legal hexagonal za R1 2007 bi blo pa še boljš!! :OK: ).Na prej danem linku nemške spletne strani pa ni najti novejših modelov izpuha oz. ni njihovega certifikata!! Že vnaprej se zahvaljujem morebitni pomoči!!

A nima noben?? volje oz. certifikata?? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nima noben?? volje oz. certifikata?? :whistle:

Probi se zapeljat do kakšne trgovine, kjer jih prodajajo...mogoče ti zna Akrapovič izdat kakšen duplikat preko trgovine...

Popravljeno . Popravil MarduK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst tud nimam tega certifikata in v tem je problem!! Na Akrapoviču se prov velik ni dal zment :headbang: ,zato če kdo lahk svoj certifikat poskenira pa da tle gor(če bi mel kdo slučajn street legal hexagonal za R1 2007 bi blo pa še boljš!! :OK: ).Na prej danem linku nemške spletne strani pa ni najti novejših modelov izpuha oz. ni njihovega certifikata!! Že vnaprej se zahvaljujem morebitni pomoči!!

To pa je prav čudno;meni so bp poslali ta certifikat, ko sem ga rabil;to bo zdaj kakšno leto nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo,če ti bo kaj pomagalo od mojega Akrapota za BMW K-1200-R.

Hvala ti najlepša!!! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ow..sm klicau lastnika prejšnga pa je klicau u trgovino kjer je kupu pa oni h akrapoto..akrapovič poslau u trgovino..oni lastniku..lastnik dns meni :slap: jutri dobim ta pof...certifikat :D...sam prav da je brez datuma gor pa brez žiga...kaj pol tu useenu velja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ow..sm klicau lastnika prejšnga pa je klicau u trgovino kjer je kupu pa oni h akrapoto..akrapovič poslau u trgovino..oni lastniku..lastnik dns meni :slap: jutri dobim ta pof...certifikat :D...sam prav da je brez datuma gor pa brez žiga...kaj pol tu useenu velja?

Ti potrebuješ le certifikat tak kot ga je Brumer gor poskeniral. Brez žiga in podpisa... Iz lastne izkušnje na LPP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti potrebuješ le certifikat tak kot ga je Brumer gor poskeniral. Brez žiga in podpisa... Iz lastne izkušnje na LPP.

hvala vam za use odgovore...a kej velik komplicirajo na lpp...a lahko dušnike pustim doma :whistle: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala vam za use odgovore...a kej velik komplicirajo na lpp...a lahko dušnike pustim doma :whistle: ?

A ti je res tako težko dat not db-kilerje za pregled na LPP? :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti je res tako težko dat not db-kilerje za pregled na LPP? :headbang: :headbang: :headbang:

ne se razburjat tulk...ni mi jih težko dat notr...težje jih je vn dobit ko ne grejo lih ko ata na mamo :closedeyes: :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne se razburjat tulk...ni mi jih težko dat notr...težje jih je vn dobit ko ne grejo lih ko ata na mamo :closedeyes: :trance_33_sleep:

šmirgl papir v roke, pa malo pobrusit in bodo lepše pasali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne se razburjat tulk...ni mi jih težko dat notr...težje jih je vn dobit ko ne grejo lih ko ata na mamo :closedeyes: :trance_33_sleep:

Jaz sem si pomagal s polirpasto sem obe strani spoliral in za pričvrstit sem si naredil vijak z metulčkom tako da v parih sekundah lahko dem. in spet montiram ta vložek.

Ps:Vedno s sabo v torbi za policijo ali even. izjemni tehnični pregled !!!

post-9445-1197305171_thumb.jpg

post-9445-1197305184_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst tud nimam tega certifikata in v tem je problem!! Na Akrapoviču se prov velik ni dal zment :headbang: ,zato če kdo lahk svoj certifikat poskenira pa da tle gor(če bi mel kdo slučajn street legal hexagonal za R1 2007 bi blo pa še boljš!! :OK: ).Na prej danem linku nemške spletne strani pa ni najti novejših modelov izpuha oz. ni njihovega certifikata!! Že vnaprej se zahvaljujem morebitni pomoči!!

Kaj pa tebi ni blo jasno? Na prej danem linku nemške strani imaš malo morje tudi novejših modelov certifikatov. Tudi Hexagonalce ipd...Vidim, da se ti očitno tistega ni dalo pregledati, ker ga nisi našel v prvem certifikatu...pa to ni res, kolk je folk len in nesposoben tukaj gor :headbang:

Tudi točno takega imaš, kot ti ga je Brumer prinesel na pladnju.

@Brumer, jaz take lenobe ne bi podpiral... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa tebi ni blo jasno? Na prej danem linku nemške strani imaš malo morje tudi novejših modelov certifikatov. Tudi Hexagonalce ipd...Vidim, da se ti očitno tistega ni dalo pregledati, ker ga nisi našel v prvem certifikatu...pa to ni res, kolk je folk len in nesposoben tukaj gor :headbang:

Tudi točno takega imaš, kot ti ga je Brumer prinesel na pladnju.

@Brumer, jaz take lenobe ne bi podpiral... :evilgrin:

Nisem pač tak kot jih večina misli,rad pomagam,če le morem,neglede komu.Edino,če me užališ si izključen (ignoriran) za zdaj so 4-je-neberem njihovih postov in jim tako sploh ni potrebno odgovarjat ! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo fantje o tem sm vam govoru...sm se zajebavau ko sm vleku vn...meu sm tist pou centimetrski rob dokler ni mrežca prcinjena pa si pomagej...s potrplenjem je šlu :D...pol sm pa uzeu brusilko za les pa zbrusu oba okul in okul kukr je vuk reku tk da zdej je pa lih prou

lp

post-12030-1197310097_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si pa na akroptovem dušilcu staknu to mrežico :hmm:

tak izpuh sm že podedovau :blush: lahko da jo je pa prejšni lastnik sam dodau na treh koncih je zacinjena gor..jst sm pa si še reku morm pazt da ko bom pelau na lpp da nebo preveč ropotalo če jo odbijem dol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa tebi ni blo jasno? Na prej danem linku nemške strani imaš malo morje tudi novejših modelov certifikatov. Tudi Hexagonalce ipd...Vidim, da se ti očitno tistega ni dalo pregledati, ker ga nisi našel v prvem certifikatu...pa to ni res, kolk je folk len in nesposoben tukaj gor :headbang:

Tudi točno takega imaš, kot ti ga je Brumer prinesel na pladnju.

@Brumer, jaz take lenobe ne bi podpiral... :evilgrin:

Lenoba-mogoče sm res kdaj len,sam glede tega pa nism bil!!! :headbang: Ko sem videl,da se da tko enostavn pridt do tega certifikata na uni spletni strani,sm kr skakal od veselja!!!! Sam me je kmal minil,k sem opazil,da mojega certifikata za hexagonalca ni gor!!! Zdej pa če ga ti najdeš kjerkoli za downlowdat,te pa tud na kakšen pir pelem :OK: ,ker ga jst še zmer nimam!!!!! Aja,pa da ne pozabim še: izpuh pripada Yamaha R1 letnik 2007, oznake so pa sledeče E1 0655 9-"je obkrožena",nato pa še M-Y10SO8H-D !!!!!!!!!! Ko najdeš,podpri prosim mojo lenobo pa mi napiš kje si ga lahk dol potegnem pa sprintam!!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst tud nimam tega certifikata in v tem je problem!! Na Akrapoviču se prov velik ni dal zment :headbang: ,zato če kdo lahk svoj certifikat poskenira pa da tle gor(če bi mel kdo slučajn street legal hexagonal za R1 2007 bi blo pa še boljš!! :OK: ).Na prej danem linku nemške spletne strani pa ni najti novejših modelov izpuha oz. ni njihovega certifikata!! Že vnaprej se zahvaljujem morebitni pomoči!!

1. Jih maš že cel kup poskeniranih...in ready to print

2. Imaš novejše modele...

Hvala ti najlepša!!! :worship:

Od Benđole je pa dobr? :blink:

Lenoba-mogoče sm res kdaj len,sam glede tega pa nism bil!!! :headbang: Ko sem videl,da se da tko enostavn pridt do tega certifikata na uni spletni strani,sm kr skakal od veselja!!!! Sam me je kmal minil,k sem opazil,da mojega certifikata za hexagonalca ni gor!!! Zdej pa če ga ti najdeš kjerkoli za downlowdat,te pa tud na kakšen pir pelem :OK: ,ker ga jst še zmer nimam!!!!! Aja,pa da ne pozabim še: izpuh pripada Yamaha R1 letnik 2007, oznake so pa sledeče E1 0655 9-"je obkrožena",nato pa še M-Y10SO8H-D !!!!!!!!!! Ko najdeš,podpri prosim mojo lenobo pa mi napiš kje si ga lahk dol potegnem pa sprintam!!! :whistle:

Mejčkn si čudn...po kakšnih kriterijih pa potem izbiraš kateri je O.K in kateri ne?

Popravljeno . Popravil MarduK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takle zgleda (nikol nisem mel notri, predn sm motor domov pripeljal je že bilo odšraufano :whistle: ). Je pa taka mrežica na obeh straneh dušilca.

post-9211-1197314576_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!