Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

1. Jih maš že cel kup poskeniranih...in ready to print

2. Imaš novejše modele...

Od Benđole je pa dobr? :blink:

Mejčkn si čudn...po kakšnih kriterijih pa potem izbiraš kateri je O.K in kateri ne?

Ja očitno po mojih cifrah nisi našel nič pametnga!!! :whistle:

Novejši modeli so,celo hexagonal,vendar naj ti še enkrat povem,ne po mojih cifrah!!! :headbang:

Od BMW ni dobr,sam sm hotu vidt v kakšni obliki dobiš komplet potrdilo v Slo!!!! :naughty: Kot bi lahko opazil,pri poskeniranem od BMW-ja obstaja še druga stran,katera na nemški spletni strani ni priložena!!! :slap:

Po nobenih kriterijih se ne odločam,samo iščem pravilen certifikat,ki bi ustrezal mojemu tipu in ser.št. mojega izpuha!!!

Pa dej nehaj se že ukvarjat z mano,pač mislil sm,da ima kdo od tu prisotnih mogoče že ta omenjeni certifikat,ki bi ustrezal tudi meni!!

Tko da ostalim hvala za pomoč,zate pa naj še naprej ostanem le lenoba!! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te številke komot spremeniš preden sprintaš... tamal problem :rolleyes:

Vrjamem,hvala za nasvet-e!! :worship: Nisem lenuh,sam sm pač vprašal če bi ga kdo že mel tle gor,glede na to, da nas je kr velik tukej gor! :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne znaš sam mi daj tukaj gor papir z nekimi številkami, verjetno tak ki najbolj ustreza tvojim, povej katere številke je treba spremenit, pa ti lahko jutri zjutraj naredim..

Aja, kok to da js nimam nobenga certifikata od akrapota.. Mogoče zato ker je že original gor?

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se nebi niti opazilo O:-)

Kakšen teden bom poskušal še mal naprosit(akrapovič.net.-še enkrat,... itd.) :OK: ,drugač pa se slišva na PM!! Hvala še enkrat :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja očitno po mojih cifrah nisi našel nič pametnga!!! :whistle:

Tudi nisem iskal, me ne zanima, in nisi hotel nobenih cifer do zadnjega posta...moj odgovor pa se seveda ni nanašal na tega, ampak na prvega kjer si izrazil svojo željo in postavil vprašanje...ki se je seveda glasilo?

Novejši modeli so,celo hexagonal,vendar naj ti še enkrat povem,ne po mojih cifrah!!! :headbang:

Kajneda? A dej no dej? Mogoče bi pa obiskal še kdaj svojo učiteljico razrednega pouka in poslušal predavanje o pravilnem izražanju. Veš, to je v praksi in v realnem življenju potrebno, saj služi za boljšo komunikacijo in razumevanje...

Od BMW ni dobr,sam sm hotu vidt v kakšni obliki dobiš komplet potrdilo v Slo!!!! :naughty: Kot bi lahko opazil,pri poskeniranem od BMW-ja obstaja še druga stran,katera na nemški spletni strani ni priložena!!! :slap:

V kakšni le? V taki kot je potrebna za TUV certifikat. Z vsemi številkami in specifikacijami...

Po nobenih kriterijih se ne odločam,samo iščem pravilen certifikat,ki bi ustrezal mojemu tipu in ser.št. mojega izpuha!!!

Pa dej nehaj se že ukvarjat z mano,pač mislil sm,da ima kdo od tu prisotnih mogoče že ta omenjeni certifikat,ki bi ustrezal tudi meni!!

Ni nič narobe, če vprašaš za kakšno stvar tu na forumu, saj zato pa je, poskrbi le za to, da bo razumljivo, in da bo iz tvoje žlabudre možno izvleči tvoje želje...

Tko da ostalim hvala za pomoč,zate pa naj še naprej ostanem le lenoba!! :naughty:

Ime mi je matgo in sem lenoba :naughty: Živijo lenoba :evilgrin:

P.S. Ne opisuj napačno vseh danih povezav in priponk, ker služijo tudi drugim (pismenim) uporabnikom foruma in jim lahko pridejo prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takle zgleda (nikol nisem mel notri, predn sm motor domov pripeljal je že bilo odšraufano :whistle: ). Je pa taka mrežica na obeh straneh dušilca.

na mojmu dušilcu je pa mrežica sam nakonc :)...matgo če si kupu izpuh bi mogu dobit zravno tut certifikat...moj prejšni lastnik ga je kupu pa ne ve al je biu takrat certifikat zravno al ne...zdaj ko sm mu po faksu poslal račun od izpuha je dubu od akrapoviča prek trgovine certifikat in jst sm ga dubu dns od njega...niso nič komplicirali...lahko da so mu izdali dva pa je enga izgubu lahko pa so mu ga pozabli dat...torej najbulš da najdeš nekoga z istim izpuhom kot ti pa seveda se obrneta na akrapoviča in reče da ga ni dobil a pa da bi rad na lpp kjer ga rabjo..mislm da ga boš tak najprej dobil

no tk pa zgleda za mojga(tiste obkrožene cifre mislm da bi mogu upoštevat,če sm kšno pozabu obkrožt pa nej me keri popravi)

post-12030-1197384628_thumb.jpg

post-12030-1197384745_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če že..pozabil si:

- tehnical unit

- type and version

- kompletne mere

Pobje ne ga srat. A je tko težko mal poklicat okol po štacunah ali pa direktno na Akrapovič. Sigurno bojo poslali kopijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če že..pozabil si:

- tehnical unit

- type and version

- kompletne mere

Pobje ne ga srat. A je tko težko mal poklicat okol po štacunah ali pa direktno na Akrapovič. Sigurno bojo poslali kopijo.

res je...uglavnem jst mam zdej use črno na belem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kdo kak kontakt od akrapoviča? Tista forma za kontakt na njihovi spletni ne dela.. Namreč res bi rad mel tisti njigov gumjasti čepek, ker moj je raztrgan in kvari lepoto izpuha :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ti načeloma lahko nabavi, vsak, ki prodaja akrapote.

Drugače pa

AKRAPOVIČ, d.o.o.

Malo Hudo 8a

1295 IVANČNA GORICA

tel: 01/787 84 04

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenija ga premalo ceni!

Ja res, samo, da vedno & povsod pišejo o njemu. In to same slabe stvari. :baa:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res, samo, da vedno & povsod pišejo o njemu. In to same slabe stvari. :baa:

Ducati in Stoner so bili pri papežu pri premieru in kaj vem še kje......Naš Akrapo pa nič :slap: ....koliko svetovnih prvakov ima on? 5...6...7...ne vem ma mislim da kar nekaj njegovih auspuhov zmaguje.....da sem politik bi mu dal nekaj.....vsaj kosilo na Brdu :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducati in Stoner so bili pri papežu pri premieru in kaj vem še kje......Naš Akrapo pa nič :slap: ....koliko svetovnih prvakov ima on? 5...6...7...ne vem ma mislim da kar nekaj njegovih auspuhov zmaguje.....da sem politik bi mu dal nekaj.....vsaj kosilo na Brdu :hmm:

B) :) :D :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo pomaga in pošlje kakšno sliko SLIP ON AKRAPOVIČ za HONDO CBR 600 RR letnik 2007.

Karbonskih več ne izdelujejo za ta model. Nikjer pa nisem našel slike kakšen je za ta model.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za ta model imeš karbon-titan hexaganol.

post-498-1197468229_thumb.jpg

Hvala ti ampak pri Akrapoviču pravijo, da imajo probleme z karbonom in ga ne izdelujejo zato me zanima kakšen je samo iz titana ali inoxa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z cbr je kompletn narejen iz titana, samo kapca (kot na sliki) je karbonska.

Akrapo uporablja samo karbon in titan. Iz inoxa ne dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Hondo CBR600 2007 imaš na voljo Racing (inox krivine ) Evolution (Titan krivine) na oboje krivine ti paše pa potem dušilec, ki je lahko zunaj carbon ali Titan.

Ne vem kje ti informacije da carbon ni možno dobit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Hondo CBR600 2007 imaš na voljo Racing (inox krivine ) Evolution (Titan krivine) na oboje krivine ti paše pa potem dušilec, ki je lahko zunaj carbon ali Titan.

Ne vem kje ti informacije da carbon ni možno dobit.

Karbonskega lonca za ta model ne delajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!