Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

  • 4 tedne pozneje...

Lepi je :worship:

Dantje, eno vprašanje.. če dam sedanjo nalepko dol z izpuha, se bo kaj poznalo gor? S čim naj jo dam dol? Rad bi da se ne vidi niti malo kje je bila prejšnja, ker bom dal to novo gor, od novega logota, čeprav mi ni tkao všeč kot stara :rolleyes: Hvala in LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako si jo pa dol spravil? Poliral z čim?

Drgač pa vsa čast Akrapoviču, pišem mail da bi mel to pa to, ni problema, pošljejo še na njihovo poštnino :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poliral z čim?

Poizkusi z purolom, dobiš v kaki železnini...

Popravljeno . Popravil condor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je odstranjevanje nalepk odlično uspelo. Sicer na Leo Vinceju, ampak vseeno je titan. Najprej sem zbiral živce in se po enem tednu ogledovanja lotil zadeve. Moram povdarit, da so bile nalepke starejše in so se že luščile, skratka podrtija. Kupil sem namreč rabljen izpuh. Ker mi je že po 30 min zmanjkalo nohtov sem probal z lopatico s katero odstranjujemo led z vetrobranskega stekla. Zadeva odlično odstranjuje nalepko in ne poškoduje izpuha ker je na površini še vedno plast lepila od nalepke. Lepilo odstranil z Bardahl Brake&parts cleaner - veliko učinkovitejši od WDja. Za dva lonca sem potreboval nekje dobro urco. Rezultat odličen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zal lepilo odstranjevat je dober tudi sprej gasket remover- za odstranjevanje tesnil

Samo pazite, da ne bo šlo po kakšni plastiki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa samo nekaj zanima glede homologacije in tehničnega pregleda motocikla. V primeru da se odločim namestiti akrapovičev izpuh na motor, kar mu posledično poveča moč, kar pomeni da po predpisih moč motorja pade v najvišji razred (sedaj je ravno pod mejo).

Torej bi to pomenilo tudi dražjo registracijo ? Ali pač ne ?

Hvala za odgovor-e

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa samo nekaj zanima glede homologacije in tehničnega pregleda motocikla. V primeru da se odločim namestiti akrapovičev izpuh na motor, kar mu posledično poveča moč, kar pomeni da po predpisih moč motorja pade v najvišji razred (sedaj je ravno pod mejo).

Torej bi to pomenilo tudi dražjo registracijo ? Ali pač ne ?

Hvala za odgovor-e

LP

saj ti ne bo nikjer pisalo da se je s tem povecala moc,...zmerit pa tud ne morjo,...tolko samo glej da ne bojo preglasni(tist cas ko bo tehnicni) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa samo nekaj zanima glede homologacije in tehničnega pregleda motocikla. V primeru da se odločim namestiti akrapovičev izpuh na motor, kar mu posledično poveča moč, kar pomeni da po predpisih moč motorja pade v najvišji razred (sedaj je ravno pod mejo).

Torej bi to pomenilo tudi dražjo registracijo ? Ali pač ne ?

Hvala za odgovor-e

LP

Nevem mogoče se motim,ampak kolikor je meni znano se je za motorje plačevalo po kubaturi(ccm) sicer pa je vseno samo tiho bodi in naredi homologacijo. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je bilo včasih.. Sedaj se že par let plačuje po KW.. In sicer je meja med predzadnjo in zadnjo kategorijo 72kw. Na obračunavanju zavarovanja po ccm je vztrajala samo še Grawe, ne vem pa če še.

Kar se pa Akrapoviča tiče pa ne skrbi, tudi če boš homologiral, ti bo nazivna moč ostala enaka.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je bilo včasih.. Sedaj se že par let plačuje po KW.. In sicer je meja med predzadnjo in zadnjo kategorijo 72kw. Na obračunavanju zavarovanja po ccm je vztrajala samo še Grawe, ne vem pa če še.

Kar se pa Akrapoviča tiče pa ne skrbi, tudi če boš homologiral, ti bo nazivna moč ostala enaka.

LP

Podpis.

Jz zarad 3h KW padem u najvisji razred, damn.

A mi mogoce gdo lah najde ceno za hexagonalca za horneto 07 na akrapotovi strani, ker men nikakor ne rata :headbang:

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Akrapovičevi strani ni cen. Obrni se na trgovce, ki držijo Akrapovičeve izpuhe, npr. na ELISO v Domžalah.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podpis.

Jz zarad 3h KW padem u najvisji razred, damn.

A mi mogoce gdo lah najde ceno za hexagonalca za horneto 07 na akrapotovi strani, ker men nikakor ne rata :headbang:

Lp.

sej maš blokade za 72kw in 25kw ... pa je zadeva rešena... če je pa premal pa veš kaj se nardi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupit moraš pač različico avspuha, ki ima homoligacijo. Potem pa daš samo vpisat v kartonček in to je to :), da bi komu na novo moč vpisoval pa še nisem slišal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!