Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

moč je itak izmerjena na gredi motorja..

na zadnjem kolesu je nihče ne meri..

razen akrapoviča da ti proda tiste 3-6 konjev..

seveda je akrapovič le tolk lepši in ima lepši zvok da se ga "splača" vzet če ti to kaj pomeni..za tiste konje je vseen..

naj bi pa bilo tako da homologiran aftermarket izpuh naj ne bi presegal najvišje dovoljene glasnosti, najbrž naj tudi ne bi povečeval moči..seveda če so nameščeni db kilerji (to pa vemo koliko časa jih maš not)..

v glavnem na tehničnem ti samo preverijo homologacijo za določen izdelek, in če ima homologacijo je primeren za določen motor in ne spreminja njegovih voznih lastnosti, glasnosti, moči..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, to pravzaprav rabiš imet le kartonček pa tiste papirje od Akrapovičev?

a tisto je samo za homologacijo ko piše da je točno ta izpuh npr. za yamaho xt-r in x od 2004 do 2006?

to policaju nič ne pomeni ali pač, če še nimaš vpisano?

Hvala za odgovore....

lep pozdrav :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, torej je tisti list ko so podatki da je to točno za to yamaho samo za vpis na homologaciji?

noro....

sm že mislo da so pogruntali neki sistem, da ti ni treba se u Lj vozit....

upam da bojo spomladi odprli homologacijo za motorje tudi na Avto Krka....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, torej je tisti list ko so podatki da je to točno za to yamaho samo za vpis na homologaciji?

noro....

sm že mislo da so pogruntali neki sistem, da ti ni treba se u Lj vozit....

upam da bojo spomladi odprli homologacijo za motorje tudi na Avto Krka....

Pravzaprav na Avto krka že izdajajo potrdila o homologaciji, ampak kar boš opravljal ti se reče strokovni pregled vozila, kjer ti ˝strokovnjaki˝ pregledajo zamenjane dele in odobrijo vpis v homologacijski kartonček. Homologacija se izvaja npr. če je avto/motor uvožen, ipd... Nisem pa prepričan, če opravljajo tudi strokovne preglede. :hmm: Govorim o Avto Krka v Novem mestu, mogoče je še kje kakšen.... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako to, da na novi Akrapovičevi strani v njihovem katalogu toliko motociklov manjka? GSXR 600 ali 750 starejši od K6 sploh ni omenjen.. Enako je z kopico ostalih motociklov za katere izpuhi 100% obstajajo. Pa še pri večini tistih motociklov, ki celo so v katalogu, je označeno da street legal verzije sploh ni.. A je to šlamparija na strani, ki se je ravno dobro obnovila ali je Akrapovič skrčil ponudbo?

LP

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja, jst sem vprašal na Avto Krka v Krškem in so rekli, da te preglede opravljajo trenutno samo za avtomobile, da za motorje so jih obljubili in to dovoljenje pričakujejo nekje februarja....

Vi ki imate Igorje gor, a so vas kdaj policaji gnjavili, zarad db killerjev, ker jih sigurno nimate not :P ???

:whistle:

lp, Frenky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako to, da na novi Akrapovičevi strani v njihovem katalogu toliko motociklov manjka? GSXR 600 ali 750 starejši od K6 sploh ni omenjen.. Enako je z kopico ostalih motociklov za katere izpuhi 100% obstajajo. Pa še pri večini tistih motociklov, ki celo so v katalogu, je označeno da street legal verzije sploh ni.. A je to šlamparija na strani, ki se je ravno dobro obnovila ali je Akrapovič skrčil ponudbo?

LP

mislm da niso vsga še poštimal tko k bi mogl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja, jst sem vprašal na Avto Krka v Krškem in so rekli, da te preglede opravljajo trenutno samo za avtomobile, da za motorje so jih obljubili in to dovoljenje pričakujejo nekje februarja....

Vi ki imate Igorje gor, a so vas kdaj policaji gnjavili, zarad db killerjev, ker jih sigurno nimate not :P ???

:whistle:

lp, Frenky

Mene so lani ustavili vsaj petkrat, pa niso nikoli težili zaradi izpuha ali db killerjev oz. sploh se za izpuh niso zanimali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res da ga ma na Tomosu.. ampak meni je samo enkrat pogledal auspuh pa me je vprašal če je res akrapovič, pa reku da ma fajn zvok heh :) Kaki killer, to se mi valja nekje po omari :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm?

:D

hehe :)

nevem, kako so lahko pri mojih loncih, ko so tiste killerje ven vlekl, da so ga kr zvil :( jst sem ga probal z kladivom neki poravnat, sem tepo po njem, pa je tist titan, k da je z betona.... Ni mi jasno, kak so tist z kleščami lahko povil, da več ni okrogel ampak 4-oglat ???? :headbang: yao

hehe

me prov zanima, kak bi to blo, da se najde ene 20 motoristov, po možnosti z eno-celindraši pa da se malo naganjajo po mestu :P kot na kakem moto-crossu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene me pa zanima a je Akrapovič kdaj izdeloval lonce tudi za Aprilio RST Futuro (1000)??? Ker sem iskau po katalogih pa nisem nikjer našel (sklepam, da je Futura zaradi male številke izdelanih motorjev za njega nezanimiva, ali pač?).

Če kdo ve a se dobi Igorja za Futuro naj mi javii! V najslabšem primeru bi biu zadovoljen tudi s kšnim drugim izpuhom a tudi drugih ni v katalogih za mojo RSTjko :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na sjihovi strani res manjka veliko znamk. KTM naprimer, sploh ni, vem pa da so delali komplete za SMC-ja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na sjihovi strani res manjka veliko znamk. KTM naprimer, sploh ni, vem pa da so delali komplete za SMC-ja...

ker lahko ktm kupiš samo v KTM prodajalnah imajo taki 'deal' ... kao original accessory pa to ...

hamdala agar!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm?

:D

hehe :)

nevem, kako so lahko pri mojih loncih, ko so tiste killerje ven vlekl, da so ga kr zvil :( jst sem ga probal z kladivom neki poravnat, sem tepo po njem, pa je tist titan, k da je z betona.... Ni mi jasno, kak so tist z kleščami lahko povil, da več ni okrogel ampak 4-oglat ???? :headbang: yao

hehe

me prov zanima, kak bi to blo, da se najde ene 20 motoristov, po možnosti z eno-celindraši pa da se malo naganjajo po mestu :P kot na kakem moto-crossu :)

Moj je šel prav lepo z kombinirkami ven.. so pa tk čist minimalno prišvasani notr veš :rolleyes: Mal levo desno, pa vn, pa je kot nov heh :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja bi verjel, da morjo it na lepo ven...jst sem kupo sicer raljene akrapote in je en dušilc prov fajn uničen....da ga dam noter, se mi bo še folk smejal :whistle:

sem pa bral nekje na forumu, da je neki tip, levega lepo dobo ven, desnega pa za boga ne.... noro to vse skup....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj se obremenjuješ, to je itak odvečna teža, valda neboš mel tega nikol notr :rolleyes:

bo meu bo meu..če ne prej na lpp ju tk kot jaz ko sm meu isto probleme za vn dobit...pol sm jih pa pobrusu po robovih da so skor špičasti in jih lahko vzamem ven skoraj z roko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno Brembo :) če ne prej na LPP-ju :D

hehe =)

Najbolš da se skup naročima, pa grema pol kr tam na pijačo :D

hehe =)

ni mi pa jasno, kak so ga bli zmožni v štirikotnik spravt...tist zadni tulčk, ko je mrežca na njem :(

sem z kladivom tepo, pa ga ne moreš......ni mi jasno.....

pol pa grdo zgleda, če ni lep okrogel...ma kdo kerga viška? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Imam možnost dobiti nov akrapovič za zelo, zelo, zelo smešno ceno... edini problem je da nima certifikata niti računa, tako da bo po vsej verjetnosti velik problem z pridobitvijo samega certifikata...

Bom ju3 malce poklical naokoli če se kaj da... Se da mogoče tale certifikat skopirat ali kaj podobnega..?

Popravljeno . Popravil shark357
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!