Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

hmmm na izpuhu ni baje nobene oznake...?!?!? nekaj bi vada moglo pisat ker model al smthing.... :unsure:

hmm, :whistle: vsak ponaredek je poceni :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam možnost dobiti nov akrapovič za zelo, zelo, zelo smešno ceno... edini problem je da nima certifikata niti računa, tako da bo po vsej verjetnosti velik problem z pridobitvijo samega certifikata...

Bom ju3 malce poklical naokoli če se kaj da... Se da mogoče tale certifikat skopirat ali kaj podobnega..?

hmm, :whistle: vsak ponaredek je poceni :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm, :whistle: vsak ponaredek je poceni :evilgrin: :evilgrin:

Mater božjo pa tko so se mi cedile sline po akrapotu za 150€ :huh:... No ja to good to be true anyway... :rolleyes:

Sicer pa čudno, ker nisem še zasledil da bi bili kaki akrapovič ponaredki...

Popravljeno . Popravil shark357
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater božjo pa tko so se mi cedile sline po akrapotu za 150€ :huh:... No ja to good to be true anyway... :rolleyes:

Sicer pa čudno, ker nisem še zasledil da bi bili kaki akrapovič ponaredki...

jest mam enga če hočeš..sicer je sam nalepka gor..ampak to se že kvalificira za ponaradek :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko jaz vem na vseh piše nekaj... če ne drugega Vsaj akrapovič (pa ne mislim nalepke). Pa tudi na dušilcu piše akrapovič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam enga če hočeš..sicer je sam nalepka gor..ampak to se že kvalificira za ponaradek :whistle:

Hehe no thanks :) bom tekom sezone probal dobiti kaj rabljenega z certifikatom ali pa novega Leovincija :whistle:

Kolko jaz vem na vseh piše nekaj... če ne drugega Vsaj akrapovič (pa ne mislim nalepke). Pa tudi na dušilcu piše akrapovič

Ma ne vem tip je mal lesen, kar se tega tiče... bom še enkrat poklical pa mu rekel za "close up" slike pa da vidim jaz tole... ker cena je res smešna...

Popravljeno . Popravil shark357
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se prav spomnim, so tudi moji Akrapoti bili brez številk ali posebnih oznak, dokler so bili še odprti in s tem nehomologirani.

Ko sem jih poslal v predelavo, pa so zamenjali končne 'kape' in nove sedaj imajo številko.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zdej si pa zmagou k si kombi vidu...a kaj...?? :blink:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

zmagal smo :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm na izpuhu ni baje nobene oznake...?!?!? nekaj bi vada moglo pisat ker model al smthing.... :unsure:

Tale izpuh je ziher ponaredek.. Vendar, če ga dobiš za 150€ je to še vedno dober nakup, ker nikjer drugje ne dobiš novega karbonskega lonca za 150€ :) Daš ugravirat št. sprintaš certifikat, vpišeš pa je ok za policaje. Potem pa hitro nalepko dol, da se ne bo folk smejal, da imaš ponaredek Akrapota :D ampak bo usak občudeval, da imaš kul karbonski lonec :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko jaz vem na vseh piše nekaj... če ne drugega Vsaj akrapovič (pa ne mislim nalepke). Pa tudi na dušilcu piše akrapovič

na mojem karbonskem akrapotu nič ne piše, ne da pa se ga homologirat, tako kot naprimer ene, na prvi pogled enake kot moje, za isti motor, vendar imajo odzadaj ob izpušni odprtini neke številke pa vgravirano akrapović, kar moj nima...

Če se prav spomnim, so tudi moji Akrapoti bili brez številk ali posebnih oznak, dokler so bili še odprti in s tem nehomologirani.

Ko sem jih poslal v predelavo, pa so zamenjali končne 'kape' in nove sedaj imajo številko.

D.

meni se tudi zdi, da je z mojim enako...nima pa nobenih papirjev za homologacijo, tako kot imajo nekateri akrapoti za moj motor...sicer tud možnost da je ponaredek, ampak resnično dvomim, ker ima vse lastnosti oz. podobnosti z ostalimi akrapoti (zvok, ter pokanje in bruhanje ognja) :D

sem pa sicer opazil, da ima moj nalepko malo drugače postavljeno kot ostali, tak da vseeno mi to ne da mira...kje bi lahko preveril, da nimam res ki kakšnega ponaredka, ali da je pač- tako kot predvidevam- kakšna street nelegalna verzija... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe no thanks :) bom tekom sezone probal dobiti kaj rabljenega z certifikatom ali pa novega Leovincija :whistle:

Ma ne vem tip je mal lesen, kar se tega tiče... bom še enkrat poklical pa mu rekel za "close up" slike pa da vidim jaz tole... ker cena je res smešna...

He, he, le glej da ne boš kake vroče robe gledal...... :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale izpuh je ziher ponaredek.. Vendar, če ga dobiš za 150€ je to še vedno dober nakup, ker nikjer drugje ne dobiš novega karbonskega lonca za 150€ :) Daš ugravirat št. sprintaš certifikat, vpišeš pa je ok za policaje. Potem pa hitro nalepko dol, da se ne bo folk smejal, da imaš ponaredek Akrapota :D ampak bo usak občudeval, da imaš kul karbonski lonec :D

Ne, ne policaji pa ne vedo za homologacijski kartonček v katerem mora biti vpisana predelava na vozilu...... :naughty: :whistle: O sveta preproščina.....

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na mojem karbonskem akrapotu nič ne piše, ne da pa se ga homologirat, tako kot naprimer ene, na prvi pogled enake kot moje, za isti motor, vendar imajo odzadaj ob izpušni odprtini neke številke pa vgravirano akrapović, kar moj nima...

meni se tudi zdi, da je z mojim enako...nima pa nobenih papirjev za homologacijo, tako kot imajo nekateri akrapoti za moj motor...sicer tud možnost da je ponaredek, ampak resnično dvomim, ker ima vse lastnosti oz. podobnosti z ostalimi akrapoti (zvok, ter pokanje in bruhanje ognja) :D

sem pa sicer opazil, da ima moj nalepko malo drugače postavljeno kot ostali, tak da vseeno mi to ne da mira...kje bi lahko preveril, da nimam res ki kakšnega ponaredka, ali da je pač- tako kot predvidevam- kakšna street nelegalna verzija... :D

Panika ,Nejkec, da si se hvalil s ponaredekom??? :evilgrin: BTW lepi škarpniki.........

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!