Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

in kak naj nardim da se prjavim na lpp?

a obstaja kakšen obrazec da ga sprintaš, pa pošlješ, da se prijaviš?

al pokličeš al kako to gre?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na njihovi internetni strani imaš obrazec, sprintaš, izpolniš in pošlješ. Potem te pa obvestijo kdaj prit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najlepše hvala :) bom konec tedna ko pridem domov :)

da se prjavim, da to uredim da nebom se več treso ko bom plave vido :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 vprašanje imam:

A ima kdo tu v homologacijo vpisan akrapovič auspuh?

Bi prosil če mi lahko poskenira zadnjo stran homo. kartončka pod opisi in predelave vozil, namreč zanima me le text kako je vpisan akrapo. auspuh. Če bi bil res en od vas tako prijazen pa mi to poslou po PM. Uslugo povrnem z 3X :beer1:

Hvala, LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 vprašanje imam:

A ima kdo tu v homologacijo vpisan akrapovič auspuh?

Bi prosil če mi lahko poskenira zadnjo stran homo. kartončka pod opisi in predelave vozil, namreč zanima me le text kako je vpisan akrapo. auspuh. Če bi bil res en od vas tako prijazen pa mi to poslou po PM. Uslugo povrnem z 3X :beer1:

Hvala, LP

Kam pridem iskat :beer1:

post-5882-1204066260_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem dal vpisat izpuha, sem pa dal s tem obrazcem vpisat feltne na avtu, tako da to je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Ali se da tisti db killer ( dušilec zvoka al karkolže ) za Akrapoviča kje dokupit?

Če veste kje in koliko še tolk bolš.

Tenks...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no kdor je dal vpisat drug izpuh v homologacijo svojega motorja bo ziher vedel.......ali je to pravi obrazec za izpolnit :hmm: KLIK

na prejšnji strani sm prlepu dokument kakršnega mi je stric iz lpp posalu po mejlu ko sm ga vprašau za homologirat izpuh :D učeraj sm posalu po pošti da vidm kdaj pridem na vrsto :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Ali se da tisti db killer ( dušilec zvoka al karkolže ) za Akrapoviča kje dokupit?

Če veste kje in koliko še tolk bolš.

Tenks...

Če želiš iz 'open' izpuha narediti 'homologiranega', je najbolje, da ga pošlješ v tovarno, kjer ga predelajo. S tem dobiš tudi dB-killer in papirje za homologacijo. Predpogoj pa je, da Akrapovič ima 'homologirano' verzijo tvojega izpuha že v ponudbi.

Mene je stalo cca. 45000 SIT za dva lonca.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no kdor je dal vpisat drug izpuh v homologacijo svojega motorja bo ziher vedel.......ali je to pravi obrazec za izpolnit :hmm: KLIK

Mislim, da je pravi, ker sem včeraj osebno oddal enakega.

učeraj sm posalu po pošti da vidm kdaj pridem na vrsto :whistle:

Gospa na okenčku mi je zatrdila, da bom max en tedn čakal :whistle: .

Popravljeno . Popravil Port Folio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej zanima me sam če se da tist vložk ( Db-Kiler ) dokupt in kje.

Jaz sem ga kar v Ivančno gorico nesu, pa so mi ga popedenali in uredili tudi homologacijo. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Ali se da tisti db killer ( dušilec zvoka al karkolže ) za Akrapoviča kje dokupit?

Če veste kje in koliko še tolk bolš.

Tenks...

Jaz bi tudi dokupil samo dusilec, enega ze imam, bi pa rabil se enega da ga predelam, in zadovoljim policaje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi tudi dokupil samo dusilec, enega ze imam, bi pa rabil se enega da ga predelam, in zadovoljim policaje.

Dušilčke-noise damperje kupiš oz naročiš pri vsakem pooblaščenem prodajalcu akrapovičev.Cena pa je okol 32€ + ddv.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo dušilčki sami ti ne koristijo čisto nič. Če nimaš požegnanega papirja in vpisa v hom. kartonček, lahko imaš neslišnega Akrapoviča, pa ti pri nataknjenem policaju ne bojo pomagali. Mogoče bi ti kdo spregledal čez prste ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dušilčke-noise damperje kupiš oz naročiš pri vsakem pooblaščenem prodajalcu akrapovičev.Cena pa je okol 32€ + ddv.

Lp

Ali lahko en namig kje je to? V Elisi namreč ne vedo o tem nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kater motor rabiš in katero verzijo izpuha?

toočn tko

ti ga jst posodm al pa prodam če ti paše notr... sam povej za ker motor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo dušilčki sami ti ne koristijo čisto nič. Če nimaš požegnanega papirja in vpisa v hom. kartonček, lahko imaš neslišnega Akrapoviča, pa ti pri nataknjenem policaju ne bojo pomagali. Mogoče bi ti kdo spregledal čez prste ...

Res je.. Se pa da požegnan papir potreben za vpis v homologacijo dobit na netu, ampak moraš potem dat vgravirat na ror tudi ustrezno št. Ker čene na LPPju tudi papir in dušilec ne zadostujeta :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

končno sm dobiu pošto iz lppja...torej kaj vse potrebujem...prometno dovoljenje..homologacijo motorja...€€..izpuhe gor :rolleyes: pol so mi pa napisal da še neko dokazilo o spremembi lastništva vozila od zadnje registracije/kukr overjena kupoprodajna pogodba..ma kar neki...tak sestavek so mi napisal kaj potrebujem pa še presledkov umes jim je blo škoda delat :headbang: tk da če mi lahko kdo bol po kmečko pove točno kaj nucam? hvala

in ja datum so mi dal pa ta petk ob pol 9 zjutraj..upam da bo sneg da jih pokličem in odpovem ter povem da ne mislm homologirat akrapoviča na traktor :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

končno sm dobiu pošto iz lppja...torej kaj vse potrebujem...prometno dovoljenje..homologacijo motorja...€€..izpuhe gor :rolleyes: pol so mi pa napisal da še neko dokazilo o spremembi lastništva vozila od zadnje registracije/kukr overjena kupoprodajna pogodba..ma kar neki...tak sestavek so mi napisal kaj potrebujem pa še presledkov umes jim je blo škoda delat :headbang: tk da če mi lahko kdo bol po kmečko pove točno kaj nucam? hvala

in ja datum so mi dal pa ta petk ob pol 9 zjutraj..upam da bo sneg da jih pokličem in odpovem ter povem da ne mislm homologirat akrapoviča na traktor :headbang:

ce je motor pisan na tebe rabis samo prometno pa osebni dokument,...ce pa se nimas slovenskih papirjev oz svojih pa rabis kupoprodajno/racun,homologacijo,ter vse ostale papirje....po domace povedano,...bols je met prevec papirjev sabo,kot pa premalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce je motor pisan na tebe rabis samo prometno pa osebni dokument,...ce pa se nimas slovenskih papirjev oz svojih pa rabis kupoprodajno/racun,homologacijo,ter vse ostale papirje....po domace povedano,...bols je met prevec papirjev sabo,kot pa premalo

motor je name pisan ja...pa homologacijo od motorja tudi rabim če čm štempl dobit :whistle: ..itak bo pa sneg tak da bom prestavu... drgač pa aless hvala :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!