Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

A misliš da bi mi lahko to ki nardil, kak avtomehanik al pa kej? Pa če mogoč veš kok bi to kej pršl?

Ma lih avtomehanik pomoje ne...kšn k ma strojno klučavničarstvo al pa kej podobnega!! Krivine morjo vseeno bit dobro zvite, pomoje bi blo dobro pogledat za ta motor ki te zanima kako je kakšen športen avspuh narejen. Če je 4t prouzaprov sploh ni tok pomembno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma lih avtomehanik pomoje ne...kšn k ma strojno klučavničarstvo al pa kej podobnega!! Krivine morjo vseeno bit dobro zvite, pomoje bi blo dobro pogledat za ta motor ki te zanima kako je kakšen športen avspuh narejen. Če je 4t prouzaprov sploh ni tok pomembno...

em... če ti pomaga kej - Blata motard 125.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno me zanima.. kje lahko dobim nove objemke za akrapovičev izpuh? Namreč pri padcu sem nasrečo poškodoval le objemke, pa bi rad sedaj zrihtal. Hvala za nasvete :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, sem poslal še mail Elisi.. pri Akrapoviču nisi zaintereserani odgovarjat na maile tako da bom moral poklicat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi pri Elisi niso.. Sem tudi jaz spraševal kakšen mesec nazaj, pa še nobenega odgovora..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi pri Elisi niso.. Sem tudi jaz spraševal kakšen mesec nazaj, pa še nobenega odgovora..

Čudno, meni so vedno še isti dan odgovorili :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, sem poslal še mail Elisi.. pri Akrapoviču nisi zaintereserani odgovarjat na maile tako da bom moral poklicat :)

poklič pa takoj zveš sej te ne bojo ugriznli nikjer sploh pa ne čez slušalko :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kakšna je razlika med Akrapovičem Slip-on Street Legal za Yamaho R6 letnik 2006-2007 in tistim za letnik 2008 ? Če hitro pogledam na sliki, se mi zdita enaka :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubitelji Akrapovičevih pipic, lahko od sedaj dalje kupite tudi kakšen exkluziven kos oblačila by Akrapovič

Več na njihovi strani :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kakšna je razlika med Akrapovičem Slip-on Street Legal za Yamaho R6 letnik 2006-2007 in tistim za letnik 2008 ? Če hitro pogledam na sliki, se mi zdita enaka :huh:

če se odločiš za nakup... jaz prodam novega za 390 EUR, ker bi rad kupil race verzijo ker se nebom več vozil po cesti z motorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

akrapo racing kolektorji 200€ za ninjo 636 03/04

prodam nujno, 200€ samo ta teden!

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

akrapo racing kolektorji 200€ za ninjo 636 03/04

prodam nujno, 200€ samo ta teden!

kaj samo ta teden, kaj maš razprodaje hahah kolk pa bojo pol, 300 al kaj... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj samo ta teden, kaj maš razprodaje hahah kolk pa bojo pol, 300 al kaj... :lol1:

200€ če jo prideš iskat ta teden... ne delaj se norca ker ne veš kaj preživljam zadnje dneve :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

akrapo racing kolektorji 200€ za ninjo 636 03/04

prodam nujno, 200€ samo ta teden!

poznam nekoga iz tega foruma k je dobl samo za krivine za letnik 98 480€ pa če verjamš al pa ne ;)

Imel sem kupca zate za pametno ceno. No žal je motor napol razklal, preden si se zbrihtal za vsaj približno realno ceno.

Popravljeno . Popravil Rok1679
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je ni-je ni-ni je?

zakaj pa na akrapovičevi stani ni produktov za KTM-a?

2x firbec pač :whistle:

Zato, ker ima KTM ekskluzivo in ga je mogoče dobiti le preko KTM štacun....baje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je ni-je ni-ni je?

zakaj pa na akrapovičevi stani ni produktov za KTM-a?

2x firbec pač :whistle:

je-je

Veliko LC-jev sem že videl z Akrpapoti, tako da je povsem mogoče. Sicer pa kot sem že dostikrat omenil, če imaš veze je to toliko lažje.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Oddam darilni bon Akrapovič v vrednosti 300 EUR za 200 EUR. Komunikacija na PM.

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!