Skoči na vsebino

Izdelovanje vizitk, logotipov podjetja na papir in podobno


Priporočene objave

Zanima me, ce kdo pozna koga ali pa sam dela vizitke za podjetja, dela napise na glavo lista in podobne stvari za podjetja.

Ker namrec jaz rabim to za podjetje... novi logotipi podjetja in tako sledi zamenjava...

Ce kdo koga pozna, naj mi pise na PM ali pa ce sam dela, da mu malo posla zrihtam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, ce kdo pozna koga ali pa sam dela vizitke za podjetja, dela napise na glavo lista in podobne stvari za podjetja.

Ker namrec jaz rabim to za podjetje... novi logotipi podjetja in tako sledi zamenjava...

Ce kdo koga pozna, naj mi pise na PM ali pa ce sam dela, da mu malo posla zrihtam.

Itaq da poznam.....SEBE.....lahk ti pa tud koga druzga zrihtam.

Ti sam poklic...pa se zmenva.

LP

Gugo 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itaq da poznam.....SEBE.....lahk ti pa tud koga druzga zrihtam.

Ti sam poklic...pa se zmenva.

Dobis klic... 8)

PS: Cakam zivljenjepis... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, ce kdo pozna koga ali pa sam dela vizitke za podjetja, dela napise na glavo lista in podobne stvari za podjetja.

Ker namrec jaz rabim to za podjetje... novi logotipi podjetja in tako sledi zamenjava...

Ce kdo koga pozna, naj mi pise na PM ali pa ce sam dela, da mu malo posla zrihtam.

BTW!

Joj, od česa pa misliš, da motosvet lahko sploh obstaja na internetu. Recimo, da je to ena izmed stvari, ki mu to omogoča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW!

Joj, od česa pa misliš, da motosvet lahko sploh obstaja na internetu. Recimo, da je to ena izmed stvari, ki mu to omogoča.

Cody, ja, ampak to je za spletne strani!!!

To pa mi rihtajo tako ali tako v Pragi...

Mene zanima samo papirna grafika... tega pa nisem zasledil.. ali pa sem narobe gledal?! :? :wink: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, ce kdo pozna koga ali pa sam dela vizitke za podjetja, dela napise na glavo lista in podobne stvari za podjetja.

Ker namrec jaz rabim to za podjetje... novi logotipi podjetja in tako sledi zamenjava...

Ce kdo koga pozna, naj mi pise na PM ali pa ce sam dela, da mu malo posla zrihtam.

se prijavljam na razpis. jaz rihtam posel, drugi oblikujejo, plačilo preko študenta, DUMPING CENE (no skoraj!). :wink:

če te zanimajo reference javi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar mi je sef sporocil, naj pocakam se 14 dni... :cry:

Baje se dodatna dodelava logotipov... tako da... moram cakati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, ce kdo pozna koga ali pa sam dela vizitke za podjetja, dela napise na glavo lista in podobne stvari za podjetja.

Ker namrec jaz rabim to za podjetje... novi logotipi podjetja in tako sledi zamenjava...

Ce kdo koga pozna, naj mi pise na PM ali pa ce sam dela, da mu malo posla zrihtam.

se prijavljam na razpis. jaz rihtam posel, drugi oblikujejo, plačilo preko študenta, DUMPING CENE (no skoraj!). :wink:

če te zanimajo reference javi.

Hehe pervy, se ti vidi da si ekonomist.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!