Skoči na vsebino

MotoGP 2018


ArcaneWater

Priporočene objave

Evo pa je končno šel v penzijo...............aja sam ne un k ste vi mislili, tist vam bo še mal šu na živce.:naughty:

Pedrosa bo uradno zaključil moto gp kariero na koncu sezone, Škoda.

  • Všeč mi je 1
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tiste, ki se jim reklam ne da gledati na Kanalu A in poslusat kekca od Gabra, dober link za zastonjski BT Sport 2 live stream v dobri kvaliteti.

 

http://www.liveonlinetv247.info/btsport2.php

 

Jaz imam vklopljen ADBLOCK addon in ni nobenih reklam, priporočam tudi drugim (uporabljam sicer Firefox brskalnik).

Popravljeno . Popravil axaQ4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, axaQ4 said:

Za tiste, ki se jim reklam ne da gledati na Kanalu A in poslusat kekca od Gabra, dober link za zastonjski BT Sport 2 live stream v dobri kvaliteti.

 

http://www.liveonlinetv247.info/btsport2.php

 

Jaz imam vklopljen ADBLOCK addon in ni nobenih reklam, priporočam tudi drugim (uporabljam sicer Firefox brskalnik).

Tud jez, in se par dni sprasujem, a bi razkiral tole, al bom ob 5€ in dobil kak miljon spammailov...je kdo placal piratom? 

 

F8213C77-C28F-4E62-A47C-0B30308FC849.thumb.jpeg.7a645bc7f805c4e542b73ad9c06ecd6a.jpeg

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pri meni je fora ker imam ta Adblock pa neke addone za blokade skript pa mi dela video brez placat :)

 

Sam sej je vedno problem s temi streami...sam kaj vse nebi gledal, sam da bi me ne rabi kanal A gledat...

Popravljeno . Popravil axaQ4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marquez pa šola, da je veselje in to v času velikega Rossija.

Ded se malo vozi v skupinici, ko jih ima dovolj, pa se samo odpelje dalje...

 

Pravkar, DinDiin pravi:

Stream je full :/

saj ni kaj novega za videt, MM hara da peče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, ukica pravi:

Stari je za v penzijo.. je komaj prisel do drugega mesta:lol1:

še en krog pa bi ga vinjales snel, očitno je proga zelo ustrezala yamahi in rezultat je tu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DinDiin pravi:

Rossi je se kar najvecji, itak :)

Zdaj je 93 povedal, da se je šparal, ko pa se rossi namučil in približal, pa ga je všolal...

Zanimivo, da so Rossi nikoli ne sname sončnih očal, ko je intervju, MM pa vedno in tako pokaže nek nivo obnašanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, Snecer said:

še en krog pa bi ga vinjales snel, očitno je proga zelo ustrezala yamahi in rezultat je tu

Ce bi ce bi ce bi. Dodatnega kroga ni blo. 

Stekas kasj mislm :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, KLOVN pravi:

93 je recimo večji, ni pa višji:P

Večji lahko še bo, trenutno je v fazi rasti, višji nikoli :naughty:

Trenutno je najhitrejši, tudi najboljši...odlična kombinacija s Hondo. Ne vem, ali se splača še gledat letošnje dirke ali je že vse odločeno....:cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEhe vidim, da se spet ista 2 kekca/TROLA najbolj glasna v tej temi, ker jim kar ne grem v racun da je Rossi se zmeri konkurencen in pol potegnejo sto in en pateticen razlog, da ga pljuvajo. Sej zastopimo brez skrbi, ni vama vsec, sta pa dobila malo pozornosti a ni to lepo? :D

Ok offtopic na off.

Lepa dirka, MM je resnicno king of the ring. Ko se je pa odlocil, da ima zadosti druzbe je pa malo "zategnu" naprej ko da nije nista :). Izgleda, da so pa pri yamahi sasijo se malo postimali glede na to da je ta proga znana, da ne ustreza Yami prevec. Lepo sta odpeljala obedva. Dovi zelo mlačen. Izgleda da letos bo prvenstvo treba spremljat od drugega mesta dalje...

Popravljeno . Popravil axaQ4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, KLOVN said:

če bi 93 padel, bi mogoče še kdaj Rossi zmagal

štekaš, kaj sem mislil :lol1:

Stekam, ampak ne posplosujem tako kot ti. 

Lp, KLOVN :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, axaQ4 pravi:

HEhe vidim, da se spet ista 2 kekca najbolj glasna v tej temi, ker jim kar ne grem v racun da je Rossi se zmeri konkurencen in pol potegnejo sto in en pateticen razlog, da ga pljuvajo. Sej zastopimo brez skrbi, ni vama vsec, sta pa dobila malo pozornosti a ni to lepo? :D

Ok offtopic na off.

Lepa dirka, MM je resnicno king of the ring. Ko se je pa odlocil, da ima zadosti druzbe je pa malo "zategnu" naprej ko da nije nista :). Izgleda, da so pa pri yamahi sasijo se malo postimali glede na to da je ta proga znana, da ne ustreza Yami prevec. Lepo sta odpeljala obedva. Dovi zelo mlačen. Izgleda da letos bo prvenstvo treba spremljat od drugega mesta dalje...

kekec ti bo potrkal na vrata, pa ti bo glavo vtrgal, a ti je jasno debilčino :klicaj:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha resnico ustrezaš svojemu nicku...pravi si ti zabavljač.  Sej bo, sej bo...al pa tudi ne, mogoče je že prepozno :friend1::lol1:

Popravljeno . Popravil axaQ4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot je potrebno za voznjo motorja narediti izpit, bi moral obstajati ozpit/test za uporabo interneta:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gaber Kržišnik, če čitaš tole:

Prosim, prosim, prosim ... poglej si dirko ponovno in se poslušaj. Ugotovil boš, da se zlažeš petkrat na krog, si nedosleden šestkrat na krog in še sedem reči na krog sploh ne vidiš. Zato prosim, prosim, prosim ... pojdi drugič na dirko in ko se začne, UTIHNI! Molči pizda 3/4 ure! Boi tiho, boh te nima rad! Boš vsem nam naredil veliko uslugo.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, KLOVN pravi:

do zdaj sem še vsakega najdel, ko sem izterjave delal, pol je blo pa zabavno, ali pa tudi ne:P

Bistvo je, a si uspel kaj izterjat :naughty:

Pa dejte, velja za vse, predvsem pa tiste, ki zmorejo, (od nesposobnih tega itak ne pričakujem) obdržati vsaj malo bontona. Človeka se lahko užali tudi na vljuden način, le poglejte politike.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!