Skoči na vsebino

MotoGP 2018


ArcaneWater

Priporočene objave

Kaj se pa je Horhetu zgodilo, da je na sredini popustil? A je uničil prvo gumo? Nisem sledil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, a79 said:

99 pa? Pol zal slabo gledas, oziroma prevec pristransko gledas na voznje dirkacev...

Pristranski pa sem seveda, saj pa smo vsi do neke mere. Jaz sem pač do te, da Rossija ne maram in imam tudi jajca to na glas povedati.

 

PS

Čisto tako med nama, dobro je peljal stari, nimaš kaj, saj če podrobno prebereš, sem 99 čestital za neverjeten štart, VSEM ostalim pa za neverjetno borbenost, samo nikomur ne povej. ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, a79 pravi:

Dobra dirka za 99? Hahahahahah, dokazal da v fightih nima pojma, jajc, karkoli.... Robot pa je, robot... In pa nakladasko pljuvanje 46ke, videno...

Za nekoga, ki je mel cel vikend nekje 0,5s počasnejši tempo od vodilnih se je kr dobro peljal ane? Končal je tik za Rossijem konec koncev... Ima že 2 zmagi letos, Rozzi pa par tretjih mest... Do konca sezone bomo še marsikaj videli, samo Rossijevo zmago pa težko... 

pred 1 uro, thumper pravi:

to novo pravilo fizičnega dotika  je pogojeno s povzročitvijo padca drugega dirkača. tukaj je drugi - lorenzo - ostal na kolesih.

zgodilo se je na točki pospeševanja in ne zaviranja...

Zakaj citiraš mene z objavo o Rossiju in Doviju, spodi pa pišeš o Lorenzu? Maš kakšne težave sam s sabo? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, DAMI34 pravi:

Kaj se pa je Horhetu zgodilo, da je na sredini popustil? A je uničil prvo gumo? Nisem sledil.

“Today was an unexpected first part of the race because I didn’t have the pace, I struggled so much – especially with the wind, it was a windy race so I expected to suffer so much,” says Lorenzo. “But actually I started very well, gaining a lot of positions and I was lucky that everyone went to the inside line so I have a free track to make a very fast first corner. So I took third, I overtook Crutchlow and later on I also tried with Marc in the braking. So I led the race for several laps! I didn’t expect to be able to do that, but we improved the bike and I felt quite good in the race, with a lot of concentration.”

“The only problem today was sector four,” explains the number 99. “We lost a lot of tenths compared to the others, so I gained in the other sectors and lost everything in the fourth. We couldn’t solve that in the race, especially with old tyres, and finally it was impossible to keep the pace of the top guys.”

“It was a frightening moment, a very dangerous moment and we were very lucky not to crash together,” affirms Lorenzo. “The front closed at high speed, fifth gear, I entered too far on the inside and I touched the curb. The front closed and I almost crashed but I had to reduce a lot of speed. Valentino didn’t expect that I’d reduce it so much and he hit me from behind. As I told you we were very lucky not to crash; with all the group behind it could have been very dangerous.”

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a primerjal bi Lorenza in Rossia, no problem, Lorenzo je zmagal na vsem, kar je vozil:klicaj:, zmagal je več dirk, ko sta skupaj vozila, zmagal je več dirk, ko sta bila v istem moštvu, Rossi lahko puca čelado Lorenzu:lol1:, pa še to bi našli kakega bolšega :lol1:

Lorenzo še kar zmaguje, kar za Rossia ne morem rečt, je pa res, če pade pol grida, je na stopničkah, tudi to je dirkanje:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Demon pravi:

Kakorkoli, kolikor vem bi naj zadaj vozeč dirkač pazil, da se ne dotakne spredaj vozečega. Rossi ni pazil, se je zaletel in to je to. Ko pa Marc ne pazi in se dotakne, pa se zgodi linč....

 

Pa ne me narobe razumet, nisem pristaš kazni, res ne, sem za hard dirko, glede na to, kako so skupaj, kako zelo so izenačeni, je logično da bo pri prehitevanjih žal prišlo do dotikov. Ampak, če se kaznuje za tako dirkanje, naj bodo kazni enake za VSE dirkače, neglede na priimek!

 

 

Kaj bi ti sedaj rad zanetil? :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uglaunm preden se nekateru uzgete.... huda dirka je bla za popizdit... glede na to da sm jo gledu med sihtom k je bla v restavraciji guzva sm mogu dons se enkrat to gledat......ja kasn nevrjetn fajt celo dirko pa to so dirke k se jih splaca gledat... vsaka cast vsem dirkacem vsaka cast..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak, sam tuki pac beremo drkadzije, k jih moti, da Rossi tik pred penzijo se kar strene mesa mladcem na vrhuncih karier :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce jim nebi bi bil ze delg casa v penziji ;) tko da dokler nau su v penzijo nj jih kr mal........ bo vsaj zanimiu tko k so se vceri klal med sabo bi se mogl vsak vikend 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DinDiin pravi:

Itak, sam tuki pac beremo drkadzije, k jih moti, da Rossi tik pred penzijo se kar strene mesa mladcem na vrhuncih karier :)

bolj ali manj ovira Marqueza na stezi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Snecer pravi:

bolj ali manj ovira Marqueza na stezi

Kako to misliš, a ga prehiti za cel krog:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Igi Pop pravi:

Kako to misliš, a ga prehiti za cel krog:hmm:

brca npr. 

če si hitrejši, ne oviraš

po šestih sezonah v mgp, bo mm pobral 5 prvenstev... 

in to v obdobju ko dirka klovn, brezupna

 

  • Hvala 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Snecer pravi:

brca npr. 

če si hitrejši, ne oviraš

po šestih sezonah v mgp, bo mm pobral 5 prvenstev... 

in to v obdobju ko dirka klovn, brezupna

 

Če si počasnejši si zadaj in ne oviraš:jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, gasperX said:

tko k so se vceri klal med sabo bi se mogl vsak vikend 

Paaaa ne vem ce. Ne vem ce bi moj herz to prenasal na dolgi rok. 

 

Ce bi bli ucer usi motorji in kombinezoni beli, al pa crni, bi tezko vedli kdo je kdo. Jez med 8 nism vidu nobenga k bi oviral, nobenga k bi na izi zbezal. 

 

Bi pa rad slisal, zakaj u grupi ni blo danija ianoneja in petrucija. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

47 minutes ago, Kugelschreiber said:

Bi pa rad slisal, zakaj u grupi ni blo danija ianoneja in petrucija. 

Zihr je biu Dohtar kej kriu....

 

 

Lp, Samo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, DinDiin pravi:

Itak, sam tuki pac beremo drkadzije, k jih moti, da Rossi tik pred penzijo se kar strene mesa mladcem na vrhuncih karier :)

pa res. zadnjih devet let že meša štrene - okoli sedmega mesta. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 hours ago, DinDiin said:

Kaj bi ti sedaj rad zanetil? :slap:

Nič, samo moti me, da pravila NISO enaka za vse, to je to. :smoke:

10 hours ago, Snecer said:

včasih se ovira prerine naprej, brca, vozi izven steze, joka

Bravo, in cepeta bi še lahko dodal.:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Snecer pravi:

bolj ali manj ovira Marqueza na stezi

ti si neka 3 leta zaostal..

pred 10 minutami, Demon pravi:

Nič, samo moti me, da pravila NISO enaka za vse, to je to. :smoke:

a ti spet s pravili? enkrat sem ti že napisal pa si bil kar tiho .. sedaj pa si jih pojdi  prebrat in ne nakladaj.. 

pravila so za vse enaka oz.enako napisana.. marc je takrat dobil najnežnejšo kazen - recimo z vlažilnim robčkom po ritki.. neglede na vse izgovore je eno najvažnejših pravil prepoved vožnje v nasprotno smer dirkanja.. kršitev te prepovedi pomeni takojšnjo diskvalifikacij.,basta.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se počasi dozdeva, da po mnenju nekaterih je Rossi počasi kriv za vse tegobe sveta. Pedrosa sigurno ni bil nikoli prvak zaradi njega, Pregnal je Stonerja, lakota v Afriki, Napad 9/11. Danes sem dobil v predalu 2 neenake nogavice, bom pobaral Rossija glede tega. Sigurno ima neki prste vmes sem skoraj da prepričan...

Prosim, če moderator prestavi moj post v Nabijanje, mogoče bo pol vse skupaj v valu tja migriralo ,ker trenutno ko človek odpre temo na monitorju izgleda nekako takole:

tenor.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 minutes ago, thumper said:

ti si neka 3 leta zaostal..

a ti spet s pravili? enkrat sem ti že napisal pa si bil kar tiho .. sedaj pa si jih pojdi  prebrat in ne nakladaj.. 

pravila so za vse enaka oz.enako napisana.. marc je takrat dobil najnežnejšo kazen - recimo z vlažilnim robčkom po ritki.. neglede na vse izgovore je eno najvažnejših pravil prepoved vožnje v nasprotno smer dirkanja.. kršitev te prepovedi pomeni takojšnjo diskvalifikacij.,basta.

 

Kako lahko trdiš da se pravila upoštevajo za vse enako?? Marc je dobil kazen, ker se je dotaknil Rossija, Rossi kazni ni dobil, ko se je dotaknil Lorenza. Pa ne zdaj govorit, kako je Marc prevrgel Rossija, Rossi je padel na travi SAM. Marc je bil že zdavnaj mimo, ko se je prevrgel. Je Zarco dobil kazen, ko je torpediral Pedroso? Je Lorenzo dobil kazen, ko je torpediral Pedroso in posledični Dovija? Daj ne bluzi okoli vožnje v nasprotno smer, zakaj pa mu je te komisar kazal kaj naj naredi?? Komisarji na gridu bi ga morali takoj poslati dol iz piste, ne pa da ga je spodbujal in mu kazal kaj naj naredi, in seveda je spet Marc kriv.

Vsi lahko pišete kaj čete, ampak žal, pravila so napisana, to drži popolnoma, ne uporabljajo pa se za vse dirkače enako...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

39 minutes ago, Demon said:

zakaj pa mu je te komisar kazal kaj naj naredi??

Ker ni vedu kaj pocne. Komisar na gridu ni bil od DORNA, ampak od IRTA. In je zajebal. Proceduralno, bi rekli politiki.  Jez sm nikogarsnji fan, ampak za obnasanje v Argentini bi moral Marc dobit prepoved vsaj ene dirke.  Ce tale rozmanov crash u Lorenza enacis z Marcovimi kajlami pod oklep, pa itak nima smisla debatirat. Se Jorge, najbol glasn nergac cez agresivnost in voznjo na dotik se ni prtozval. 

 

Da se pravila za Marca upogibajo, res ni nic novega. Prvo pravilo je blo prav zanj spremenjeno se predno je prestopil iz moto2. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!