Skoči na vsebino

MotoGP 2018


ArcaneWater

Priporočene objave

22 minutes ago, Kugelschreiber said:

Ker ni vedu kaj pocne. Komisar na gridu ni bil od DORNA, ampak od IRTA. In je zajebal. Proceduralno, bi rekli politiki.  Jez sm nikogarsnji fan, ampak za obnasanje v Argentini bi moral Marc dobit prepoved vsaj ene dirke.  Ce tale rozmanov crash u Lorenza enacis z Marcovimi kajlami pod oklep, pa itak nima smisla debatirat. Se Jorge, najbol glasn nergac cez agresivnost in voznjo na dotik se ni prtozval. 

 

Da se pravila za Marca upogibajo, res ni nic novega. Prvo pravilo je blo prav zanj spremenjeno se predno je prestopil iz moto2. 

Ja, je zajebal popolnoma in se tudi strinjam z vsemi, da bi ga morali takoj ko mu je motor crknil poslati iz piste v box, pa naj štarta od tam!

Popravljeno . Popravil Demon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, GeeSXer pravi:

pa res. zadnjih devet let že meša štrene - okoli sedmega mesta. 

Dovolj, da vam gre v nos, medtem ko je 2 v prventvu. :naughty: pa po vase ga Zarco pere, smo brali.... 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, jskrablin said:

Lorenzo bi moral dobiti kazen. Nevarno je zmanjševati hitrost na mestu, kjer se na polno pospešuje.

 

Tako nekak zgleda to tvoje nakladanje. Očitno še v življenju nisi pelal mopeda prek 25 km/h in se ti sanja ne, kako je vozit praktično na dotik pri malo višjih hitrostih. Zgleda nekak tako - on spredaj nekaj zmuti in on zadaj ma na lepem veliko dela, da se ne zaleti v onega spredaj. Lahko pa uvedemo minimalno varnostno razdaljo na dirki, damo Policijo za stezo in bo sproti ustavljala in pisala kazni za one, ki sledijo s premalo razdalje. Prehitevali se sicer ne bojo, sam hej. Ziher je ziher, de.

Zdaj pa prosim nehaj. Al te bom pa jaz nehal. Velja tudi za ostale fiksirance na eno in isto zadevo. Banovci so klik, mogoče dva stran.

OK, se opravičujem, da sem izrazil svoje mnenje. Kot zgleda so Banovci klik ali dva stran samo za nas, ki smo pač drugačnega mnenja in to povemo. Ok, bodo pač Banovci... 

PS

Sem peljal moped, tudi motor, tudi dve pisti sem si skusil, in vem kaj se dogaja pri teh hitrostih, pardon, vem kaj se dogaja pri hitrostih, ki jih dosegamo mi amaterji, kaj dosegajo profesionalci pa se mi sanja ne, tako kot tudi 99% ostalih uporabnikov tega foruma.

PS2

Zdaj pa ena za Banovce:

Pa če na vsaki dirki kaznujejo vse dirkače razen Rossija, Rossi še vedno nebo osvojil 10 naslova.:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Demon pravi:

Kot zgleda so Banovci klik ali dva stran samo za nas, ki smo pač drugačnega mnenja in to povemo. Ok, bodo pač Banovci... 

Mnenje se pove enkrat. Mogoče ponovi malo drugače še enkrat za kake brihte, ki ga v prvo ne razumejo. 

Skoz težiti eno in isto je na nivoju zateženega pijanca izza šanka, ki je popolnoma zaciklal v neki svoji zateženi zgodbi. Al pa na nivoju onih rahlo prizadetih tin foil hat specialcev, ki izza vsakega plota vidijo HAARP in chem trails. Oboji mi grejo na živce.

 

pred 5 minutami, Demon pravi:

Sem peljal moped, tudi motor, tudi dve pisti sem si skusil, in vem kaj se dogaja pri teh hitrostih, pardon, vem kaj se dogaja pri hitrostih, ki jih dosegamo mi amaterji, kaj dosegajo profesionalci pa se mi sanja ne, tako kot tudi 99% ostalih uporabnikov tega foruma.

Pol bi moral vedeti malo več. Let it go. Meni je zoprno ljudem brisati poste in one najbolj trdoglave občasno malo utišati. Bom pa to vsekakor naredil, ko imam eno in istega nakladanja dovolj. Tako da prosim da se neha s tem. Bil je trk, komisarji so rekli da ni kaj za narest, Rossi je še vedno kriv za vse tegobe sveta. Razumemo, ok?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, jskrablin said:

Mnenje se pove enkrat. Mogoče ponovi malo drugače še enkrat za kake brihte, ki ga v prvo ne razumejo. 

Pol bi moral vedeti malo več. Let it go. Meni je zoprno ljudem brisati poste in one najbolj trdoglave občasno malo utišati. Bom pa to vsekakor naredil, ko imam eno in istega nakladanja dovolj. Tako da prosim da se neha s tem. Bil je trk, komisarji so rekli da ni kaj za narest, Rossi je še vedno kriv za vse tegobe sveta. Razumemo, ok?

 

Ok, ja, imaš prav, načeloma drži kar si napisal. Se opravičujem.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, jskrablin said:

Skoz težiti eno in isto je na nivoju zateženega pijanca izza šanka, ki je popolnoma zaciklal v neki svoji zateženi zgodbi.

 

E, ma je pa menjal kelnarco.  Do letos, je bil Demon fiksiran na scanje po Pedrosi. Pisoar  mu je še vedno predaleč.

 

moštvena razmerja po osmih dirkah (kvalifikacijah)

Dovizioso/Lorenzo 4/3 (4/4)

Marquez/Pedrosa 7/0 (6/2)

Rossi/Vinales 5/3 (4/4)

Petrucci/Miller 5/3 (7/1)

Iannone/Rins 5/3 (4/4)

A.Espargaro/Redding 4/3 (8/0)

P.Espargaro/Smith 7/1 (7/1)

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, DinDiin pravi:

Dovolj, da vam gre v nos, medtem ko je 2 v prventvu. :naughty: pa po vase ga Zarco pere, smo brali.... 

Če bi vsaj enkrat imel "dobre vile" in zmagal vsaj kakšno dirko :naughty:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, Kugelschreiber pravi:

E, ma je pa menjal kelnarco.  Do letos, je bil Demon fiksiran na scanje po Pedrosi. Pisoar  mu je še vedno predaleč.

 

Dajmo bit malo bolj prijazni, no.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, jskrablin said:

Dajmo bit malo bolj prijazni, no.

 

Predolgo sm bil tudi do bebcev prijazen in strpen. Ne več. S kmetavzi po kmetavzarsko. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je precej znano, da pac ne maram prevec Rossija.   Ampak kar se tice zadnje dirke in incidenta z Lorenzom: dec ni bil nic kriv. Lorenzu je spodrsnilo, zaprl je gas za trenutek in dirkac zadaj nima kaj veliko za narediti, ker se zgodi prehitro. Pri teh brzinah, borbi na noz se ne da paziti na dirkaca spredaj, fantje nimajo predpisane varnostne razdalje. In fantje in ata so borbali kot se spodobi.    V tem primeru govoriti da bi rossi moral paziti, pa primerjati to trcenje z nevarno voznjo ipd je res brez veze. Ravno tako kot je brez veze in zaslepljena izjava o tem da lorenzo nima jajc in ne upa borbat ipd. Na prvo mesto z desetega je pa brez borbe in na izi prisel, al kaj? Pa da ne bo pomote: tudi Lorenza ne maram prevec. 

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, DinDiin pravi:

Dovolj, da vam gre v nos, medtem ko je 2 v prventvu. :naughty: pa po vase ga Zarco pere, smo brali.... 

Trenutno drugi. Kateri bo na koncu?  Če bo peti kot lani, bo to za njega odličen rezultat.

Na zadnji dirki ga je še Rins pral. Mogoče bo opazil, da ni med najhitrejšimi, ko ga še Syahrin pral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, GeeSXer said:

Trenutno drugi. Kateri bo na koncu?  Če bo peti kot lani, bo to za njega odličen rezultat.

Na zadnji dirki ga je še Rins pral. Mogoče bo opazil, da ni med najhitrejšimi, ko ga še Syahrin pral.

Samo en problem je z to teorijo: dec je med najhitrejsimi. Rins ga je opral zato ker sta se dajala z Dovijem. Ce se nekdo vozi med prvo skupino, brez obzira na ime, potem je pac nesmiselno reci, da je pocasen. To da je nekdo peti, sesti je lahko tudi zato, ker je vrh sirsi, ne pa ker bi bil slab. Tudi ce ga Syahrin opere, sta lahko dva razloga: ali da je pocasen, ali pa da je Sayhrin dober.. In ce se bo to dogajalo v ospredju, je cist simpl matematika, zakaj...

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, GeeSXer pravi:

Na zadnji dirki ga je še Rins pral. Mogoče bo opazil, da ni med najhitrejšimi, ko ga še Syahrin pral.

Opral je nihče nikogar. MM se je proti koncu nekoliko odlepil na dobri dve sekundi. Razlika med Rinsom na drugem mestu in Rossijem na petem - 0.694 sekunde. Povprečen prdec traja dlje od tega. Večja razlika je med Rossijem in Calom kot med Rinsom in Rossijem. Pred nabijanjem v prazno se splača vsaj cifre pogledati. Pa dirko tudi, ker zgolj končni rezultat pove bolj malo.

 

1 5hLkf7KFHhmpaiOJQv8LmA_48x48.png
M. Márquez
Honda·#93
0:41:13.863 25  
2 5hLkf7KFHhmpaiOJQv8LmA_48x48.png
Á. Rins
Suzuki·#42
+2.269s 20  
3 5hLkf7KFHhmpaiOJQv8LmA_48x48.png
M. Viñales
Yamaha·#25
+2.308s 16  
4 joYpsiaYi4GDCqhSRAq5Zg_48x48.png
A. Dovizioso
Ducati·#4
+2.422s 13  
5 joYpsiaYi4GDCqhSRAq5Zg_48x48.png
V. Rossi
Yamaha·#46
+2.963s 11  
6 6HRpt1RF_AbDUftxgVUoEw_48x48.png
C. Crutchlow
Honda·#35
+3.876s 10  
7 5hLkf7KFHhmpaiOJQv8LmA_48x48.png
J. Lorenzo
Ducati·#99
+4.462s 9  
8 z3JEQB3coEAGLCJBEUzQ2A_48x48.png
J. Zarco
Yamaha·#5
+7.001s 8  
9 5hLkf7KFHhmpaiOJQv8LmA_48x48.png
Á. Bautista
Ducati·#19
+7.541s 7  
10 jSgw5z0EPOLzdUi-Aomq7Q_48x48.png
J. Miller
Ducati·#43
+13.056s 6
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pedrosa bo drugi teden povedal kaj bo naprej...

https://www.crash.net/motogp/news/900437/1/pedrosa-announce-future-sachsenring

Upam, da ne misli it v penzion (po izjavi sodeč najbolj vleče na to). Njega sem zmeri imel za dirkaca, ki ni nikoli cisto izkoristu svojega potenciala pa da ima kaaar precej smole...

Popravljeno . Popravil axaQ4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, axaQ4 pravi:

Rossiju angleži pravijo THE GOAT (Greatest Of All Time ) , ampak meni sedaj izgleda bolj kot grešni kozel za vse :).

Zanimivo je to, da ko je on na stopničkah po mnenju mnogih ima samo srečo (da so drugi popadali, razbili, ugrabli so jih NLPji itd), če ga pa drugi prehitijo je pa Rossi proti njim kar naenkrat navaden amater in cajt, da gre v penzijo. Skupno gledano je pa itak to samo fovšija, ker vemo, da če mu damu njemu Cagivo Mito 125 pa komurkoli od nas motogp motor, bo sigurno prehitu za 2 kroga kjerkoli :).

Kar naenkrat vsi pozabijo, da bo dec imel 40 let in vse njegove prejšnje dosežke(ki so očitno samo sreča izgleda..očitno za malico poje solato sestavljeno samo iz 4-peresnih deteljic...tolk ima sreče woow), da še zmeri pelje nenormalno vrhunsko (ne more biti 20 let najboljši, to je praktično res nemogoče),

En kratek povzetek po točkah

1.MM je najhitrejsi trenutno CHECK

2.MM je divji nasilen voznik (ima pa zato atraktivno vožnjo) CHECK

2.Lorenzo je izjemno hiter in precizen kot robot CHECK

3.Rossi je tudi še VEDNO izjemno hiter CHECK

4.Rossi, Lorenzo, Stoner vsi radi jamrajo CHECK

5. Ves preostali grid so vsi izjemno hitri in vredni našega večnega spoštovanja CHECK

6.Vsak izmed vseh teh šoferjev ima lahko dober ali slab dan. Smolo, srečo in vse kar lahko vpliva na tvojo hitrost CHECK

7.itd

Skratka celemu gridu se pač lahko samo čudimo nad brzino. Na takem nivoju kot je sedaj pa sploh...ko VSAK mišji penis vpliva na čas.

Vem, da je to forum kjer se izmenjujejo mnenja,. Seveda so ta lahko pozitivna, negativa in si nasprotna. To je point foruma. Problem je, da kar nekaj osebkov, ki ponavljaljo ENO IN ISTO v nedogled brez trohice domišlije in konstruktivnosti. Ni problem v temu, da se nekomu Rossi ali Lorenzo ne dopade ampak v temu KOLIKOKRAT in KAKO to človek pove. Eno je če oseba to pove na normalen z razumni razlogi podkovan način drugo pa da je vse skupaj na nivoju hormonsko nabitega 13 letnika, ki pretirano verjame vsemu kar piše na internetu in vozi en kitajski skuter z veliko nalepko Castrol Racing na boku).

Primer A:

Oseba 1:"Solata iz kumaric mi ni všeč ker je prekisla in vsebuje preveč kumaric"

Oseba 2: "Razumem, mogoče je pa res lahko prekisla, bom vzel v obzir in ti je ne bom več ponudil"

Primer B:

Oseba 1:"MENI gre solata iz kumaric na penis/rodila, ker ima premalo čokolade notri"

Čez 3 min..

Oseba 1:"MENI je solata iz kumaric  absolutno ogabna, ker je desno usmerjena in ne podpira Desusa na volitvah"

Čez 1 min

Oseba 1, medtem, ko ti s prstom tolče po senci na glavi, poriva skledo solate pod nos in kaže na vsako sestavino posebaj zakaj NJEMU ali NJEJ ta hudičeva solata ni povšeč

itd itd

Vse skupaj karikirano a vendar oriše, da je problem v temu, da nekateri tolk prekleto radi porivajo SVOJE negativno mnenje stalno in vsepovsod, ker mislijo da je edino in najboljše (in s tem iščejo pozornost, ker je z drugim ne morejo dobiti, reveži se mi smilijo, osamljenost je moderen problem dandanes). Zato pa prihaja do raznih glupih sporov, brisanje/prestavljanja postov in nasploh nepotrebih offtopicov.

Da ne bom sam sebe karkoli opravičeval, če se zdi moderatorju to prehud offtopic, lahko pobriše post, sam resnično mi je že malo na žulj stoplo to neumorno praznjene debelega črevesa v tej temi).

 

 

 

zakaj sploh tema motogp? vse je na tvju, rezultati, dirka... celo komentatirja ti pomagata razlagat, kar gledaš al pa če si slep... 

zakaj pisati o preteklih dogodkih, ki si jih videl... 

brezveze a ne

fliknit gor torej tabelo in video... pa je zaključeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre se za podrobnosti. Na zadnji dirki se je točno videlo, najmanj 7 sposobnih za prvo mesto. Ampak že med dirko sem videl in vedel -MM ma tisto nekaj več, ja, zna izbijat, zna zavozit po zadnje kolo, ampak zna eden redkih seveda izvleči 110%. Tip je car in stavil sem na njega. Pa nisem njegov navijač, kot večina starejše populacije stavim na 46, on je drugi na gridu, ki zna malce "umazano ali na silo mimo", vsi ostali so sicer prefinjeni kirurgi, ampak zaradi njih...sori je moto GP kot F1.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja najbolj verjetno bo sel v penzion.

Petronas-Yamaha naveze ocitno ne bo ker so to vlogo prevezeli pri SIC Racing za naslednje 3 leta.

https://www.motorsport.com/motogp/news/sepang-sic-racing-nieto-takeover-yamaha-satellite-1056050/

Problem je bil ocitno to, da on je hotel isti motor k Rossi pa Vinales za 2019 pa mu nocejo to ugoditi pomoje.

Škoda res.

 

Popravljeno . Popravil axaQ4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!