Skoči na vsebino

MotoGP 2018


ArcaneWater

Priporočene objave

pred 11 urami, sesir pravi:

Tk vseeno je pa že tk dolgo,zelo dolgo na sceni...gre se,da MM vozi moto gp in ne supermoto,kjer so podobni dotiki stalnica

ravno zaradi tega k je že dolg na sceni, bi lahko bolje vedel...z zadnjimi izjavami pa izgublja na priljubljenosti.

Če Marquez vozi supermoto ga pa naj vodilni v Dorni kaznujejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Spasky pravi:

 

Če Marquez vozi supermoto ga pa naj vodilni v Dorni kaznujejo.

Ja...predvidevam,da bi tudi Rossi tako povedal a si ne upa in raje izspostavlja neprimernost dogajanja na motogp dirki!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 4. 2018 ob 9:14, Demon pravi:

Če bi se pravila krojila po sedajšnjem Rossijevem jokcanu, Rossi nebi bil nikoli prvak... Sam je v njegovi mladosti, ko še je imel jajca in bil konkurenčen isto grobo vozil kot mali, na tiskovni konferenci pa je lepo rekel, dis is rejsing. Takrat je bilo to sprejeto, ker je pač bil ljubljenec publike. Ko pa to ne dela on in je na neako grob način poražen on, pa je to ne fer dirkanje, zato ker je to spet on rekel... 

 

zanimivo je to , da je rosi kar velikokrat fasal kazen..kar za ostale težko rečemo. 

pred 14 urami, Izek pravi:

Ker je 46 bil vedno korekten :)..

 

pred 5 urami, Darko3g pravi:

Na posnetku z Gibernauem ne vidim grobosti, le kurvinsko ga je speljal na rob steze. Bil pa je spredaj, ko sta se dotaknila.

Sem pa pri 2:10 opazil, da je popravil rekord steze za 2,19 sekunde. So kaj spremenili progo ali so v dveh letih toliko napredovali?

4.22 in 4.23 .. ko ustaviš sliko se lepo vidi , da je rosi spredaj..in ta ima prednost ..ne kot v argentini , ko je imel prednost zadnji..

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, Spasky said:

ravno zaradi tega k je že dolg na sceni, bi lahko bolje vedel...z zadnjimi izjavami pa izgublja na priljubljenosti.

Če Marquez vozi supermoto ga pa naj vodilni v Dorni kaznujejo.

To bi pa lahko vedel,da če kdo izgublja na priljubljenosti,je to definitivno MM,ne pa Rossi.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Marcel-F pravi:

To bi pa lahko vedel,da če kdo izgublja na priljubljenosti,je to definitivno MM,ne pa Rossi.

Pač tvoje mnenje s katerim se ne strinjam. Men se je Rossi že lani zameru, k je Zarcota neki drku, da to ni moto2, da se bo moral "ohladiti" zaradi enega manevra. Letos ga bo pa Zarco lepo ohladil...

Pa še če neb blo Marqueza bi bil GP definitivno bolj dolgocajnt, Rossi pa še vseeno ne bi bil prvak.

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 4/13/2018 at 6:43 AM, Demon said:

Ja zamisli, še Agostini mu je stopil v bran, pa malo povedal okoli Rossijevega jokcanja. Pa mislim, da je Agostini nekako bolj kompetenten kot katerikoli drugi novinar ali pa kavč dirkač, tako kot smo mi. :)

 

Nisi ti bil ful HL fan, pa ga na smrt zagovarjal??? Aja ti si bolj samo proti Rossiju pa se pol palis na vse kar je proti njemu... samo tolko, da razcistimo kak je na stvari pri tebi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 13 April 2018 at 11:38 AM, Spasky said:

ravno zaradi tega k je že dolg na sceni, bi lahko bolje vedel...z zadnjimi izjavami pa izgublja na priljubljenosti.

Če Marquez vozi supermoto ga pa naj vodilni v Dorni kaznujejo.

A nisi gledal dirke? Saj so ga. Skozi box je moral, spustiti dirkace nazaj pred sabo, pa je se vseeno ujel Rossija, po napol mokri stezi, skozi vse dirkace. Ce bi bil Rossi fan, bi mene to skrbelo. In na koncu se 30s kazni. Torej, delal je traparije in pokasiral kazni... Pa ima tale doticna dirka vecje zamere kot zanikanje svoje lastne izjave (Rossi: i dont know why Lorenzo is upset, this is racing. - kose je Lorenzo kurcil ko ga Marc nabasal) in to je oskodovanje Millerja in popolno ignoriranje dosezkov zmagovalcev itd. To pa je skoda ki jo Rossi dela temu sportu in je vecja kot skoda/zanimivost katero dela Marquez.  

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja. Kar pocne MM ni ravno zanimivost, prej pogum pa brezglavost, se pa da potegnit neke paralele s tem kar opisujesse strinjam. O skodi pa raje ne bi, prej na Dorno pokaz. K se vedno je in bo vse rumeno na dirkah ;-) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot dolgoletni navijač Rossija sem mnenja,da ni treba delat toliko galame okoli dogajanja na zadnji dirki,se mi zdi,da Rossi tokrat resnično pretirava,ker kot vsi vemo,je pri letih od Markića tudi on bil precej agresiven in divji dirkač,skratka,kot je rekel Agostini,če ga je strah po tolikih letih dirkanja z ne vem kolikimi generacijami,naj si poišče službo na banki ali kjer koli že,to je del dirk,Markić je bil kaznovan tako in drugače,se skušal opravičit,tako da,dirke naj gredo naprej kot do sedaj,ne pa da to vlečejo za sabo še ne vem koliko časa,ubogi Cal in ostala dva na stopničkah,niso bili deležni niti najmanjše pozornosti s strani medijev in ostalih privržencev tega športa,zelo sramotno in nespoštljivo do njih.
To dogajanje okol Rossija in Marqueza že presega tisto zdravo mero rivalstva:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, jvalant pravi:

A nisi gledal dirke? Saj so ga. Skozi box je moral, spustiti dirkace nazaj pred sabo, pa je se vseeno ujel Rossija, po napol mokri stezi, skozi vse dirkace. Ce bi bil Rossi fan, bi mene to skrbelo. In na koncu se 30s kazni. Torej, delal je traparije in pokasiral kazni... Pa ima tale doticna dirka vecje zamere kot zanikanje svoje lastne izjave (Rossi: i dont know why Lorenzo is upset, this is racing. - kose je Lorenzo kurcil ko ga Marc nabasal) in to je oskodovanje Millerja in popolno ignoriranje dosezkov zmagovalcev itd. To pa je skoda ki jo Rossi dela temu sportu in je vecja kot skoda/zanimivost katero dela Marquez.  

gledam vse dirke, treninge, kvalifikacije (motoGP dostop)...govoril sem za v prihodnje. In tudi v postih prej sem že omenil, da je bil za svoje početje kaznovan...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, orcus said:

Nisi ti bil ful HL fan, pa ga na smrt zagovarjal??? Aja ti si bolj samo proti Rossiju pa se pol palis na vse kar je proti njemu... samo tolko, da razcistimo kak je na stvari pri tebi

Malo si se zmotil, jaz sem od kar Marc vozi bil vedno za njega, zraven pa tudi za Rossija. Od Rossijeve brce naprej, pa sem popolnoma proti njemu, v popolnoma vseh pogledih. In ja, tudi Lorenzo mi je ljubši, če že jamra, vsaj hinavec pokvarjeni ni.

Popravljeno . Popravil Demon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Rossi said:

No ja. Kar pocne MM ni ravno zanimivost, prej pogum pa brezglavost, se pa da potegnit neke paralele s tem kar opisujesse strinjam. O skodi pa raje ne bi, prej na Dorno pokaz. K se vedno je in bo vse rumeno na dirkah ;-) 

In ti mislis da je sportno in v redu da je vse rumeno, da popolnoma ignorirajo Cal-a in ostale, da se ne govori kako je Dorna zajebala na celi crti, zeznla Milerja, pa zajebala start, ker niso poslal Marca v boks? Ti mislis da je to sport in da je to v redu? Da je vse rumeno, vsi ostali se pa jebite? Ravno to je narobe, ker taki kot ti nimajo veze z sportom. Vecina Rossi fanov (cast izjemam) navija z Rossija tako, da blati druge. Je to tudi ok, sam da je vse rumeno? Ce Rossi kaze prst cez celo ciljno, je to spet ok? Ce kaj unici sport, je to kult osebnosti, pa slepi privrzenci, ki castijo osebo, sam sport jih pa ne briga.  

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdej men jadas? Slepi, gluhi, z diplomo al pa brez - brez kulta nimas nobenih, upam, da ti je to jasno. Ti ga sploh nimas, tvoji idoli pa ocitno tud ne. In ze loh nehas fovsarijo zganjat pa se vzigat za brez veze. Mislm, VR46 bo unicu ta sport? Pajade, on ga gor drzi, pejt kdaj na kak GP ti bo hitr jasn. Vprasi Cal-a, mislm da mu je zdaj popolnoma jasno (sej ne, da mu ze prej ni blo)... Tko da, kje ste, vi silni navijaci drugih? Na kavcu? Ker na dirkah vas bolj mal vidm. Letos grem samo na 3, kaj pa ti?

Popravljeno . Popravil Rossi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Rossi said:

Kaj zdej men jadas? Slepi, gluhi, z diplomo al pa brez - brez kulta nimas nobenih, upam, da ti je to jasno. Ti ga sploh nimas, tvoji idoli pa ocitno tud ne. In ze loh nehas fovsarijo zganjat pa se vzigat za brez veze. Mislm, VR46 bo unicu ta sport? Pajade, on ga gor drzi, pejt kdaj na kak GP ti bo hitr jasn. Vprasi Cal-a, mislm da mu je zdaj popolnoma jasno (sej ne, da mu ze prej ni blo)... Tko da, kje ste, vi silni navijaci drugih? Na kavcu? Ker na dirkah vas bolj mal vidm. Letos grem samo na 3, kaj pa ti?

 Aja oprosti! Na 3 dirke gres, tega pa nisem vedel... To te pa seveda naredi velikega strokovnjaka in poznavalca sporta! S tako velicino se pa ne morem meriti, res ne! Da  ti nekaj povem: ena dirka na kavcu, pa BTsports, postraeze z vec informacijami ko jih bos ti dobil na 100ih dirkah, kjer bos sedel v kupu rumenih kapic , se drl vsak krog ko se bo kdo prpelu mimo... in to bo to. Kaj na dirki izves od dela v boksu, kaj dirkaci ali mehaniki povedo pred in po dirki, kaj vidis od tehnike... Ker vse to na BT pokazejo.  Se enkrat oprosti,  mislim na GP dirke hodis, car!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, jvalant pravi:

 Aja oprosti! Na 3 dirke gres, tega pa nisem vedel... To te pa seveda naredi velikega strokovnjaka in poznavalca sporta! S tako velicino se pa ne morem meriti, res ne! Da  ti nekaj povem: ena dirka na kavcu, pa BTsports, postraeze z vec informacijami ko jih bos ti dobil na 100ih dirkah, kjer bos sedel v kupu rumenih kapic , se drl vsak krog ko se bo kdo prpelu mimo... in to bo to. Kaj na dirki izves od dela v boksu, kaj dirkaci ali mehaniki povedo pred in po dirki, kaj vidis od tehnike... Ker vse to na BT pokazejo.  Se enkrat oprosti,  mislim na GP dirke hodis, car!

 

Z vip stopnico se hodi in pije,je v boksih...kamper pa parkiran med dirkačevimi avtodomi:ras:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo zanimivo videti, kakšno kazen pridobi naslednji dirkač, ko v eni dirki dotakne, zbije iz idealne linije, ali celo omogoči padec so dirkaču, (posledično zaradi njegovega prvotnega manevra)!

Ne vem kaj me je bolj presenetilo, ne sposobnost vodstva, glede ukrepanja na štartu oz. ne sposobnost MM, ob toliko veliki hitrosti pred ostalimi dirkači, da ni mogel prehitevati brez dotikanja kot da se je šel "fočkanja"(z razliko, da je baza vsak dirkač na njegovi poti).

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!