Skoči na vsebino

MotoGP 2018


ArcaneWater

Priporočene objave

Pravkar, Rogerg pravi:

vsaka tocka steje... in ne nakladaj.... pac se ti ne dopade rossi in nabijas... dejstva pa so kot smo napisali oz . videli.....  pa si loh za rosija al ne...tko je pac

in pa ti k vozis pocas in oviras druge se ti tud zaletavajo v rit?  nobenga oviranja ni blo.. le un je tok neumn da se zdej ne ve da  se z glavo skoz zid ne izide

a ti primerjaš stezo s cesto? Če me kdo dohiti, mu omogočim varno prehitevanje, zaradi svoje varnosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Snecer pravi:

meni je bla pa fajn dirka, na polno, tak se vozi za tak dnar

ps. Na jadranki sem koga snel? Snemal sem takrat objestneža s sopotnico, ki je vozil na nož...kak češ to drugače posnet?

nisi snel... pa ves zakaj? ker si imel sreco... samo zato, ne se hvalt s tem.... 

Popravljeno . Popravil Rogerg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

54 minutes ago, DinDiin said:

MM lahko dela kar hoce, ze skos. Miller pa heh. Userje se mu, pa ze krila zrasla. 

 Krila gor ali dol, dirka je bila razglasena za mokro. Pa kaj, ce so bli vsi butci pa dal gor dezne gume, asfalt pa suh... Miller bi dons zmagal. In ne bi se mu usralo, vsi ostali so nardili napako. Tako kot so jo v kvalifikacijah, z mokrimi gumami...

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, lukec pravi:

ali je objestnež vozil aranžni mator:smoke:

varadero 1000 kr reg... Na enem zidu sta ga skor pustila, ko je reševal.

lej, meni so takšne tekme kot je bila danes top, da se udarijo kot dedci, to je to

drugim pa spet ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snecer pravi:

a ti primerjaš stezo s cesto? Če me kdo dohiti, mu omogočim varno prehitevanje, zaradi svoje varnosti

tocno to sem vedu da bos napisu... hahaaa    ne rabis .. tocno vem te tvoje fore... vi oz ti se kr prepucavajte se naprej .... noute cez prsl...uzivajte :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mali je idiot !!!!!!!!!!

Črna zastava bi bila edina prava stvar za mulca !

Res da zna vozit hitro, ampak u glavi slama !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

varadero 1000 kr reg... Na enem zidu sta ga skor pustila, ko je reševal.

lej, meni so takšne tekme kot je bila danes top, da se udarijo kot dedci, to je to

drugim pa spet ne...

sej odspredi je bila tudi top dirka,z obilo prehitevanji.danes sem bil na sx treningu med počasnejšimi,ogromno prehitevanja,užitek ko te nekdo dokaj na čisto prehiti,tudi če ti zapre linijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Snecer pravi:

probaj tak pelat :)

Siliš druge v smrt?

Če pišeš pa za MM...tako peljati ni uspelo še nikomur od 1989..razen v lunaparku z unimi avtočki...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, jvalant pravi:

 Krila gor ali dol, dirka je bila razglasena za mokro. Pa kaj, ce so bli vsi butci pa dal gor dezne gume, asfalt pa suh... Miller bi dons zmagal. In ne bi se mu usralo, vsi ostali so nardili napako. Tako kot so jo v kvalifikacijah, z mokrimi gumami...

Ja sej, ze s startom so dirkacem zgleda piskre vnel, pol se je pa sam se stopnjevalo....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, sesir pravi:

Siliš druge v smrt?

sami se silijo, ko pišejo, da vozim počasi...

Pravkar, DinDiin pravi:

Ja sej, ze s startom so dirkacem zgleda piskre vnel, pol se je pa sam se stopnjevalo....

sanjali ga bodo...

saj pravim, fantastična dirka, zarad tega se gleda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

sami se silijo, ko pišejo, da vozim počasi...

Pri tvoji vožnji ni problem počasnost,temveč brezglavost!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mm se dotaknil starca pa ms eksplodiral...

glejte šah raje :)

gabru je blo všeč, oni drugi pa je jokcal

samo zato je problem, ker je klovna snel :)

  • Všeč mi je 2
  • Žalosten 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Call 093-093-093 dorna... they new how to  fckd everything..

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, perici said:

Poglejte se s pozitivne plati. Z marquezovim kegljanjem rossija in s posledicno kaznijo 30s je lorenzo prisel do tocke :)

Ampak baraba Dovi ga je spet ponizal... Ti, ti, Dovi! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Here we go again....Ampak stavim, da če bi bila zadeva obratna in Rossija ne bi pustili v garažo honde bi bil spet Marc tisti ta grd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz enega drugega foruma

Zarco : Pedrosa,                nič
Petrucci : Espargaro,        nič

Potem pa MM naleti na sveto kravo .....

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak ko je GeeSXer napisal se tole brezveze napihuje....na celi pisti je bila borba...na nož...dobro je blo...

Ma doktor je en cvilež...Mali ga je vredi sral...zgleda da mu je tableta spustla...samo je pa vozo v drugem svetu...tak pač je..dotore jih je kar nekaj zradiral v svoji zgodovini pa ni blo take drame ko zaj...pa je šlo tudi za prvenstvo....

Vse še prebavim samo da se mora baba (oni debeli ko ga skozi šlata) od rossija kregat za njega je pa podn...če ga je 93 razpizdo bi pač prišo ven svoju solzasto glavo pokazat pa mu enega norčiča stisnit in bi bil mir... pa kak lep stavek povedat u pm...pa je rešeno.

V glavnem sramota od yamine garaže da se debeli napenja....nevideno...pa je to njegov tim al kaj...pa oni jarvis...podn....                        Mali je vsaj prišo do njih....manipulator se je pa nedolgo nazaj težko spomnil če sta se sploh dotaknila....ma se mi je zasral spet. pi...

Pa da ne bo pomote...za makaronarje navijam (motorje mislim)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirka je blo čist divja. Kar se pa Marqueza tiče, to kar je učer pokazal, da je prišel iz 19 mesta peto oz šesto je adijo pamet :) Pa čeprov nisem njegov fan. Sam, da se pa takole za vsako ceno preriva naprej je pa nešportno in zelo nevarno. Vsi tle omenjate zaplet z Rossijem, ampak isto je naredu tud Espargaroju, samo da on ni odletu. 

@Snecer - ne vem, a ti samo provociraš, al maš res taka dvojna merila. Da tukaj na dirki se ti ne zdi nič narobe, če kdo koga izsili/porine s ceste. Če pa ti koga posnameš, k zapelje čez polno, si pa takoj poln kritik. Pa bože nedaj, da ma še cestaka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!