Skoči na vsebino

MotoGP 2018


ArcaneWater

Priporočene objave

Očitno bo Marc VDS yamahino poltovarniško moštvo namesto odhajajočega Tech 3, vsaj sodeč po naslovih : Marc VDS moving towards 2019 Yamaha satellite deal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra dirka!!! Brno tradicionalno pade tudi letos (najugodnejše za denarnico), pa kakšna Avstrija. So pa karte močno podražili. Lani je bila v predprodaji v Brnu karta GOLD, če me spomin ne vara 69 EUR, letos pa 103 EUR??!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Miha X pravi:

Dobra dirka!!! Brno tradicionalno pade tudi letos (najugodnejše za denarnico), pa kakšna Avstrija. So pa karte močno podražili. Lani je bila v predprodaji v Brnu karta GOLD, če me spomin ne vara 69 EUR, letos pa 103 EUR??!!

Ni res. Nekje 70 sem jaz dal v predprodaji junija za Silver... Cene so približno enake lanskim...predlani je bilo pa ceneje... Čeprav ne preveč... 70 so bile karte nekje 09 ali 10 za Silver na licu mesta za vikend... Kar se pq Avstrije tiče, lani so dali v predprodaji takoj po dirki karte 50% ceneje, ampak da bom pa spal 40km od dirkališča... Ja hvala lepa, za ta strošek grem lahko tudi v zda ali Argentino x). 

pred 7 urami, prcko pravi:

Očitno bo Marc VDS yamahino poltovarniško moštvo namesto odhajajočega Tech 3, vsaj sodeč po naslovih : Marc VDS moving towards 2019 Yamaha satellite deal.

Je bilo že nekaj časa nazaj govora o tem, še preden so javno objavili pri tech3, da ne bodo, nevem če je že uradno, ampak glede na to, da je tolk globoko v medijih je verjetno že zmenjeno. Druga opcija pa je aspar na Suzukiju, to so pa za enkrat res samo še govorice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

33 minutes ago, Miha X said:

Dobra dirka!!! Brno tradicionalno pade tudi letos (najugodnejše za denarnico), pa kakšna Avstrija. So pa karte močno podražili. Lani je bila v predprodaji v Brnu karta GOLD, če me spomin ne vara 69 EUR, letos pa 103 EUR??!!

Letos sem jaz dal za gold 80€. Je pa bila po tej ceni do februarja.

Popravljeno . Popravil duff
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, takoj po dirki kupu karte za Zeltweg, 85 po komadu. Nas bo kar nekaj. Zna bit, da jesen se v Misano krenemo, samo ker je se par neznank se ne upam ze zdej nabavt.

Popravljeno . Popravil Rossi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kvalifikacije pa presenečenje glede na premoč Markeza na treningih ter veliki zaostanki od tretjega mesta naprej? :eek:

Ashampoo_Snap_2018_04.07_21h20m40s_001_.png.0a7b78b9f28473e140ba4d7e41ac8b9d.png

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokaj veliko dogajanja že v prvih dveh dneh vikenda. V petek so bili treningi precej čudni in težko rečem, da lahko po tem sklepamo kakšno je razmerje moči za današnjo dirko. Včeraj je bilo samo še slabše. Izstopal je Marquez, če ne s prednostjo pa z agresivno vožnjo v bližini drugih, ki se meni zdi povsem nepotrebna in je samo eno bildanje že tako visokega ega. Še ene 3x se mu na njegov "all in" v zadnjem ovinku ne bo izšel, bo prav hitro začel cmidrat in vozit še bolj na silo, potem bo verjetno vse letelo.

Včerajšnje kvalifikacije so bile super za pogledat. Miller :worship:. Ne vem ali je bolj impresivno to, kako se je odločil za slick gume, to da je odpeljal tako kot je ali to, da je ostal na motorju glede na to kaj se mu je dogajalo.

Marquez pa... dvomim, da je spoloh poskušal zares z gumami za suho stezo. Glede na to kako so njegov moped z mokro specifikacijo potegnili iz garaže z zaprtimi vrati, bi rekel, da je želel samo druge nasrat, potem pa it z gumo za dež nazaj na progo. Na koncu se je od vseh ravno on najbolj nategnil in potegnil takratko. Poleg Millerja je presenetil tudi Rabat, Aleix pa niti ne, to da je vztrajal z eno gumo 3/4 Q2-ja je bilo butasto. Zanimivo je tudi, da je bil Pedrosa tako hiter. Bil je najhitrejši na dežni specifikaciji gume, konkuriral mu je le Zarco.

Lorenzo je imel spet kisel fejs, ko ga je Aleix dol butnil v Q1. Kot da ni bilo jasno, da ga bo. Na koncu ga je celo še Abraham. Ne vem kaj je zmajeval z glavo in mahal z rokami? Težko bi bil kdo drug kriv za slab čas kot pa on. Nisem videl nikogar, da bi se mu kaj pod nogami valal. Al mu je samo mehanik narobe vilco zategnu? Jst nevem... Prav rad bi vedel kaj mu hodi po glavi v takih trenutkih? Mal manj naj se obremenjuje z okolico in naj vozi. To so bile razmere zanj, lani je bil v tem najhitrejši in naj vsaj na takih dirkah rešuje rezultate.

Yamahi pa spet porazno. Vinales ima očitno velike probleme v glavi odkar je lani v Texasu padel po dveh zmagah na prvih dveh dirkah. Kaj človeku dela v glavi, bi vedel še raje, kot pa pri Lorenzu. Rossi pa z nekimi visoko povprečnimi rezultati sem ter tja drži stolček v Yamahi in ga bo očitno še leta in leta. Očitno ima Yamaha raje denar kot naslove. Nič hudega, bodo pač drugi naslove pobrali. Z Vinalesom tko al tko ne bodo nikoli prvaki, če se fant ne bo mal zresnil. Zarco jim bo pobegnil na Hondo in potem bo še težje, sploh ker bo en konkuretn na tovarniški mašini več!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MM lahko dela kar hoce, ze skos. Miller pa heh. Userje se mu, pa ze krila zrasla. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!