Skoči na vsebino

MotoGP 2018


ArcaneWater

Priporočene objave

saj lorenzo ni slab.. ducati je čist zanič motor.. v enem letu pa pol so za lorenza na njegovo željo spremenili samo sedež in tank? mogoče pa ni pripomogel z nobeno drugo stvarjo k razvoju motorja in se šlepa na način , ki ga je bil navajen pri yamahi , ki mu je sama od sebe tako dobro peglala motor..

lorenzo je omenil , da ga motor po 10-ih krogih izčrpa.. se mi zdi , da je slabo fizično pripravljen glede na to , da ga večina ostalih prehiti..ne bi bilo pa prvič , da ga frustracije spravijo ob živce pa mu podleže telo..

če se danes ne uležejo trije od prve šesterice na startu bo lorenzo zelo težko prilezel na podij..

bo pa zelo kritično takoj po štartu saj je lorenzo letos pokazal par potez , ki niso bile najbolj briljantne ,kar kaže na njegovo psihično nestabilnost - njegov večen problem..

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, thumper pravi:

saj lorenzo ni slab.. ducati je čist zanič motor.. v enem letu pa pol so za lorenza na njegovo željo spremenili samo sedež in tank? mogoče pa ni pripomogel z nobeno drugo stvarjo k razvoju motorja in se šlepa na način , ki ga je bil navajen pri yamahi , ki mu je sama od sebe tako dobro peglala motor..

lorenzo je omenil , da ga motor po 10-ih krogih izčrpa.. se mi zdi , da je slabo fizično pripravljen glede na to , da ga večina ostalih prehiti..ne bi bilo pa prvič , da ga frustracije spravijo ob živce pa mu podleže telo..

če se danes ne uležejo trije od prve šesterice na startu bo lorenzo zelo težko prilezel na podij..

bo pa zelo kritično takoj po štartu saj je lorenzo letos pokazal par potez , ki niso bile najbolj briljantne ,kar kaže na njegovo psihično nestabilnost - njegov večen problem..

punčka je spremenila in uničla Ducati, Lorenzu pa zamenjajo tank po letu in pol tečnarjanja in zgleda, da bo zmagal

s tem dokazuje, da je punčka res nesposobnež ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, BIF pravi:

Seveda bo....nekdo mora prvim trem na oder osveżilne pijače pa brisače nosit.....

Kar pripravi taso mogoče dobiš trinkgeld :).

Že dolgo se nisem tako zdovoljno smehljal ob koncu dirke kot tokrat, ko je najslabši dirkač z najslabšim motociklom poscal najboljše dirkače v zgodovini sploh in jim pustil dovolj prostora za sabo da so lahko dihali svež zrak :jezik: :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima kaj bodo zdej povedali strokovnjaki tuki gor.. Glede na to, da je penzić nr.2 nabil penzića nr.1 in to na šajtrgi... Haha. Ampak je bil pa penzić nr.1 na štengcah... Haha. Je upel suzukija nabit... Razočaral je Petruči...

Gremo v Catalunyo po double xP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jokrli je zmagal zaslużeno in o tem ni dvoma. Konstanten od začetka do konca. Če dovolj dolgo prelagaš se ti karte poklopijo. Bomo videli kako bo prelagala v naprej.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha bo hitreje reagirala na Lorenzove želje glede motocikla tako, da ne bo takšne suše kot pri Ducatiju, ki ima bremzo v razvoju z imenom Dovi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, thumper pravi:

saj lorenzo ni slab.. ducati je čist zanič motor.. v enem letu pa pol so za lorenza na njegovo željo spremenili samo sedež in tank? mogoče pa ni pripomogel z nobeno drugo stvarjo k razvoju motorja in se šlepa na način , ki ga je bil navajen pri yamahi , ki mu je sama od sebe tako dobro peglala motor..

lorenzo je omenil , da ga motor po 10-ih krogih izčrpa.. se mi zdi , da je slabo fizično pripravljen glede na to , da ga večina ostalih prehiti..ne bi bilo pa prvič , da ga frustracije spravijo ob živce pa mu podleže telo..

če se danes ne uležejo trije od prve šesterice na startu bo lorenzo zelo težko prilezel na podij..

bo pa zelo kritično takoj po štartu saj je lorenzo letos pokazal par potez , ki niso bile najbolj briljantne ,kar kaže na njegovo psihično nestabilnost - njegov večen problem..

Zgleda, da je Lorenzo bral tvoj post :P.

pred 7 minutami, Agostini pravi:

Yamaha bo hitreje reagirala na Lorenzove želje glede motocikla tako, da ne bo takšne suše kot pri Ducatiju, ki ima bremzo v razvoju z imenom Dovi.

Mogoče, ker Mili-Vanilita je dohtar zabil do pasu v zemljo in nikakor ne more speljati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 20. 5. 2018 ob 14:49, KennyJR pravi:

MM brez večjih težav... Dovi in Zarco po tleh po dveh grobih napakah... Res nevem kaj se je Dovi čudil, če je bil 2 m iz idealne linije in s povsem napačno smerjo ob predlaganju iz leve v desno... Zarco pa tudi občutno prepozen na zaviranju in potem je nekaj na silo reševal. Seveda ni šlo. Iannone se je izločil že takoj na začetku in evo ga... Rossi do stopničk... Hehe. Tip je bil komaj na stopničkah, proslavlja pa kot da je zmagal za pol minute... Prvenstvo pa je več ali manj odločeno. Glavna kontenderja sta se danes izločila... Česa tako butastega od Dovija res nisem pričakoval... 

Lori bo pa vrjetno zmagal Mugello.

:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, KennyJR said:

Me zanima kaj bodo zdej povedali strokovnjaki tuki gor.. Glede na to, da je penzić nr.2 nabil penzića nr.1 in to na šajtrgi... Haha. Ampak je bil pa penzić nr.1 na štengcah... Haha. Je upel suzukija nabit... Razočaral je Petruči...

Gremo v Catalunyo po double xP

Strokovnjaki,so prišli do zaključka,da takšnega strokovnjaka kot si ti, ni daleč naokoli. Svaka čast. Res si fenomen :worship:

1 hour ago, KLOVN said:

prepotentneži, znalci na veliko, zdej vam je zaprl usta za vedno, punčka je punčka, njegov fant pa red dela v garaži :lol1:

Stavek,ki ga prav veliko uporabljate za Rossija,---ena lastovka še ne prinese pomladi,al kako.Ta je pa še boljša,tudi slepi Lorči,zmago najde.   :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, thumper said:

lorenzo je omenil , da ga motor po 10-ih krogih izčrpa.. se mi zdi , da je slabo fizično pripravljen glede na to , da ga večina ostalih prehiti..ne bi bilo pa prvič , da ga frustracije spravijo ob živce pa mu podleže telo..

Lorenzu so namestili fotelj. In je zmagal. :D Kapo dol, res je posteno peljal.

Jes tud ne kupim vec avta brez sportnih sedezev - navadne klopce me na daljse voznje izcrpajo. :P

2 hours ago, ukica said:

Se samo meni zdi ali je yamaha na ravnini svoh? Suzuki ga posola.. 

Suzuki se je na ravnini drzi za rit. Ce pride iz zavetrja, je Yamaha za odtenek hitrejsa. Ducati je pa se vedno najhitrejsi.

1 hour ago, Snecer said:

na račun odstopov... 

Zaradi enega odstopa takorekoc iz vodstva. :) Tistega, ki sem ga dolgo, dolgo cakal. In upam, da se se kdaj ponovi. Tako fini kot je bil tale odstop, bi bil le se v konkretnem vodstvu v (pred)zadnjem zavoju. Tako, za gust. Iz principa. Zaradi vseh preteklih dogodkov. Pa malo v posmeh. Pase kot samar budali. Pa nic ne boli, in je brez poskodb, kar je bistveno za zdravje dirkaca. Ampak zgodil se je. In jaz sem od navdusenja skakal v zrak. :) Morda sem hudoben, ampak upam, da bo fant se na kaksni dirki (treningi ne stejejo) takole nezno, pocasi in brez fizicnih posledic zapluzil po tleh - se bolje bi bilo ob dotiku kaksnega sodirkaca. Da pubec malo obcuti kako je nasankati ob nefer potezi drugega dirkaca. :) Ceprav sem pricakoval, da bo spet rusil vse pred seboj, pa je na sreco vseh ostalih bil predalec nazaj.

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, očitno še en ultra Rossijev navijač, ki je užival ob pogledu na marquezov grob.

Kaj ti ni jasno pri tistem trku.

Dohitel in prehitel ga je znatno hitrejši dirkač, ded se je branil in je pač fasal.

Če si hitrejši in boljši, do tega sploh ne pride.

MM je takrat pač tudi pretiraval, verjetno v žaru borbe, bi ga morali že prej ustavit.

Neverjetni ste rossijevi privrženci.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, thumper said:

lorenzo je omenil , da ga motor po 10-ih krogih izčrpa.. se mi zdi , da je slabo fizično pripravljen glede na to , da ga večina ostalih prehiti..ne bi bilo pa prvič , da ga frustracije spravijo ob živce pa mu podleže telo..

če se danes ne uležejo trije od prve šesterice na startu bo lorenzo zelo težko prilezel na podij..

bo pa zelo kritično takoj po štartu saj je lorenzo letos pokazal par potez , ki niso bile najbolj briljantne ,kar kaže na njegovo psihično nestabilnost - njegov večen problem..

 Pismo, cist prov mas, u nulo si zadel!

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa zanimivo: Rossiju so vse zamenjali, se gistel, pa ni blo nic, Lorenzu so pa samo mal zic polimali, pa je zmagu...  Tud starga osla se da se kaj naucit (ceprav pregovor pravi drugace),  dons ga je lepo posolal Lorenzo.

Popravljeno . Popravil jvalant
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me res zanima, če mu je sprememba tanka in zica tako pomagala. Bomo videli na naslednjih dirkah.

Ne glede na današnjo dirko in prihodnje je pa že potrdil, da zapušča Ducati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 minutes ago, Spasky said:

Me res zanima, če mu je sprememba tanka in zica tako pomagala. Bomo videli na naslednjih dirkah.

Ne glede na današnjo dirko in prihodnje je pa že potrdil, da zapušča Ducati.

 Ne vem... Sam sicer mislim, da na takem nivoju malenkosti postanejo velike... Rossi je rekel, da je slabo izbral prvo gumo, in veckrat je ze bilo povedano, da so razlike med mehko ali medium gumo minimalne, pa se je precej poznalo ocitno... In pozicija sedenja se pozna na teziscu, in ne vidim razloga da bi ne verjel razlagi. Se posebej, ker jih je dec kar posteno opral, 7 sec...

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Snecer pravi:

No ja, očitno še en ultra Rossijev navijač, ki je užival ob pogledu na marquezov grob.

Kaj ti ni jasno pri tistem trku.

Dohitel in prehitel ga je znatno hitrejši dirkač, ded se je branil in je pač fasal.

Če si hitrejši in boljši, do tega sploh ne pride.

MM je takrat pač tudi pretiraval, verjetno v žaru borbe, bi ga morali že prej ustavit.

Neverjetni ste rossijevi privrženci.

 

no saj marc je danes tudi naredil 2 "markeza" takoj za tistim , ko ga je odneslo z idealne linije... pomoje so ga iz boksov obvestili , da se pripravlja kazen pa po padcu ni upal naprej..

pred 32 minutami, Spasky pravi:

Me res zanima, če mu je sprememba tanka in zica tako pomagala. Bomo videli na naslednjih dirkah.

Ne glede na današnjo dirko in prihodnje je pa že potrdil, da zapušča Ducati.

lorenzo je danes res odpeljal enkratno dirko . tako kot že velikokrat - ko se mu je vse poklopilo..zdaj ko je javno ,da odhaja iz ducatija se mi zdi kot da ga je yamaha poslala na suho zaslužit tistih par miljončkov pri ducetu pa da jim malo pokvari razvoj..

zdaj proti koncu pogodbe pa jim je pokazal , da lahko zmaguje z ducatijem .. bomo videli drugo leto z noviim voznikom kaj pomeni ducati...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej zdej bi pa lahko kr naenkrat začel zmagovat.Nazadnje bo pa ugotovil,da seje zajeb..,ker gre od Ducatija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!