Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2018


MiNa

Priporočene objave

34 minutes ago, GO_Tomi said:

Ja ...
Čas posnetka bi moral bit ene 3 krat daljši, al bi pa ti morou it ene 3 krat bolj hitro ;)

Nimam manualnih nastavitev. Za to bi moral nabavit kak boljši model... Mogoče kdaj v prihodnosti, pa že zdaj je problem, ker se je tekom leta nabralo ogromno posnetkov in je disk že poln... 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snecer pravi:

sem se že na fb čudil, da si uspel sledit s SJ :)

Zdej pa tazadn cajt, da odprem FB.

SJ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, apirko pravi:

kako se obnese GoPro montiran na brado celade.

Gre, ker nimaš sprednje šipe, sicer bi na posnetku videl same sledi muh. Ne vem kako in na kaj ostri kamera, najbolj oster se mi zdi je števec, mogoče tudi zaradi hitrosti. Zanimiva ideja.

Sam sem jo dal na šipo spodaj, pa so vidne vibracije pri nižjih obratih motorja. Moram probat še na na originalni, nižji šipi, mogoče bo tam bolje. Ja pa moja kamerca nima stabilizatorja slike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, hitrii pravi:

hridsko jezero  (gorazdevac)

Sem bil letos v Plavu, pa ga nisem opazil na karti, sem ga pa sedaj našel na spletu. Lepo je, ko si vzameš čas tudi za kaj malo oddaljeno izven glavnih cest.

Hridsko jezero je, iako jedno od najljepših među brojnim našim jezerima, malo poznato široj javnosti. Vjerovatno zato što se ono ne može posjetiti “u prolazu”. Nalazi se na sjeverozapadnoj strani Prokletija,  na visini od skoro 2000 metara i jedno je od jezera koje se nalazi na najvećoj nadmorskoj visini. Bar kod nas. Udaljeno je od Plava 18 kilometara.

Do jezera se može stići makadamskim putem koji nije u dobrom stanju i više je namijenjen biciklistima, kojih ima sve više. Za planinare je predviđena staza kroz šumu koja je obilježena. Početak staze je u blizini katuna Bajrovića.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Kugelschreiber pravi:

Stara jajca part deux  

Tale furca....je bla...vec kot prijetna. Ena za v rubriko why we  ride   Brez spektakularnih cest, brez druzbe, gostiln, postankov....Cudno. Krasno.   

 

48867F34-0D64-4B36-9CDB-94D2D7A28525.png

02877674-B913-46F6-A65C-ADCB0E204EFB.jpeg

S kerga konca si ti??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

36 minutes ago, ProdriveR said:

S kerga konca si ti??

Postojna. 

 

Edit: je blo treaba it u ride obrnt in damija34 pozdravt.

 

 

 

Mi ni uspelo.  Se zmer je bolan.  

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!