Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
zlobec

yamaha reptor 350

Recommended Posts

zlobec

Pozdravljeni,

Sem lastnik yamahe reptor 350. Zanima me če je kdo kupoval razne športne filtre in ostale pripomočke za povečanje moči ?

Kako se je vse skupaj obneslo mogoče kak nasvet, link.. itd

HVALA! 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Roger G. Jagger
      Pa bo prebavila Sess4 256GB kartico? Mislim, da je max 128GB
    • RobiRoberto
    • RobiRoberto
      Ker imam v sredo zobarico  in ker še vedno kašljam , bom akumalotor v MMV vrnil kdaj drugič. Amateur končno sem našel pravilno orodje , da ti lahko pokažem, po kakšni poti sva s kolegom (sedaj oba upokojena invalida ) prišla na Blegoš in nazaj z nega. Pice v Gostišču Gačnik med vračnjem domov se seveda ne spominjam več, ampak privoščila sva si jo sigurno.  
    • DAMI34
      Jaz osebno pa ne vidim nikakršnega problema pri vožnji po gozdnih cestah, vlakah in gozdnih poteh. Res ne. Sicer pa počasi bodo itak začeli harat e bicikli in e kros motorji, tako da še tičkov ne bo motilo. Vidim pa hud problem, ko nekdo postavlja ovire, ki te lahko stanejo življenja.   Drugače me pa res zanima, pa prosim, naj napišejo tisti, ki se s tem soočajo, koliko haranja krosk po travnikih/gozdovih ter uničevanja ste doživeli? Je to res problem, al se pri nas spet gremo birokracijo, kjer smo na papirju bolj papeški od papeža?  
    • DAMI34
      Bolj pravilen termin je unisex, pa ženski modeli z rožicami V glavnem za mojo sva vzela unisex škorenj in ker je bila cifra prevelika (40), 38 pa premala sva dokupila vložek, ki zmanjša cifro za pol.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!