Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
Yucco

Reli Dakar in skrivnost Peruja

Recommended Posts

DAMI34

Menih se je klatil po južni Ameriki

Roman AT

Nitranji del jungla in visoki hribi ... zunanji del pa puščave ... takšne in drugačne ... men zelo všečen z ljudmi vred ... backpack varianta pred parimi leti ...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• KennyJR
      Uradno Pol za 2 leti na HRC... Bi bilo pa zanimivo vidt face od HRCja, če bi Alex letos ene 3 zmagal 😂
    • farang
      Jest mam pa eno vprašanje. A mate vsi tolk vlke cohones da vas ne ganejo razrukane ceste al so motorji višjega ranga enostavno toliko bolj stabilni? Vedno se čudim ko mi v kakem vegastem ovinku moped linijo odpira, pa pade mimo mene mojster balance kot da ni nič, čeprav tudi njegov motor konkretno razmeče prek grbin in valov. Torej, a sm res samo tak pussy da cviknem ko ni vse tako kot mora bit, al so vzmetenja na motorjih višjega ranga tolk boljša da take nepravilnosti cestišča ne vplivajo na linijo v ovinku in pač kljub vidnem stresanju motorja le ta ostaja stabilen?  
    • MARE 65
      Res se moram zapeljat v Štanjel, full dobro zgleda, pa sem vedno samo peljal mimo in nikoli ustavil.
    • MARE 65
      Mogoče pa naši tudi tako kje ležijo pri sosedu ker prismrdijo domov po dimu 
    • gospodar
      hmmm??? vozil sem po večin maxiskuterje, v mirovanju sem teže manevriral z burgmanom 650 2016 kot ko sem imel možnost sedeti na GL1800 F6B, pa še znižan sedež imel a GL je imel tovarniški, ki pa se da dobiti še nižji cca 2,5cm, zato mislim da bi bil bolj primeren zame, a obvezno z R prestavo, npr. BMW R1200GT mi sploh ne gre  
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!