Skoči na vsebino

Formula 1 2003


Ice

Priporočene objave

Zanimive barvne kombinacije. A tekma je že bla al kaj :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja po prihodu s PFS sem ujel še zadnjo 1/4 dirke! Baje je bil akar zanimiva! Na začetku je bil baje dež oziroma niso vedli kaj bo z vremenom in se je rdeči baje zakalkuliral! Tko da je bil shumi res šele četrti na koncu in po dolgem času spet prevlada srebrnih puščic!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem malo pogledal konec: coulthard,montoya,raikkonen,m.schumacher.si je schumi sam kriv,ko tako ropota cez curbs..... je na koncu kar nekaj dol viselo z bolida.montoya je zapravil skoraj sigurno zmago,ko je piruete zganjal 10 krogov pred ciljem.

presenetljivo zanimiva dirka.upam na se vec taksnih; mogoce se bo spet splacalo pogledati kaksno v prihodnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice: Sicer mi je hudo napisat, ampak vseeno se bojim, da se motiš...

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zlat dan za srebrne,

črn za rdeče. :D :D :lol:

Tekme nism vidu :cry: mi je zdaj zau

ma svaka cast Mclarnu :D 8) :D

se pusebi Coulthadu :!: :D 8) :D :!: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je bla samo varka. :D Če bi že na začetku zmago šumi bi vsi takoj obupali. :(

Malo drobtinic jim je odstopo. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

juuuhhhhuuuuuuu!!!! Šumiiii popuuuušiiiioooo!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Davidu privoščim zmago brez kakršnihkoli zadržkov, vsekemu pilotu F1, ki pride na stopničke, aplavdiram; se pač izkaže za najboljšega v danih okoliščinah. Poražencev nikoli nisem in nikoli ne bom preziral, prav tako se ne bom veselil njihovega poraza.

Nisem Šumijev navijač, ga pa zelo cenim kot pilota. Večina očitkov, da brez Ferrarija ne bi bil tam, kjer je, verjetno drži, dejstvo pa je tudi, da Ferrari brez njega tudi ne bi bil tam, kjer je.

S to (ne)srečno kombinacijo je F1 dobila najmočnejši team vseh časov; dopolnjujeta se tehnika in man-power, na žalost prehitro za ostala moštva, kar nezadržno vodi v monotonijo in upad gledanosti. Tudi v Nemčiji, kjer je največ Šumijevih navijačev, gledanost pada, ker nikomur ni zanimiva samoigra.

Zato pozdravljem rezultate, kot je bil uvodnji v letošnjo sezono in upam, da bo razburljivejša, kot je bila pretekla. Poražence pa slavimo tako, kot junake. Ali kot je nekdo napisal: losers determine the winners.

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo srebrni, bravo srebrni,bravo srebrni!!!!!! 8) 8)

dr.looney :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zlat dan za srebrne,

črn za rdeče. :D :D :lol:

Tekme nism vidu :cry: mi je zdaj zau

ma svaka cast Mclarnu :D 8) :D

se pusebi Coulthadu :!: :D 8) :D :!: 8)

Vceri vidu Highlights tekme in.......

bil navdusen 8)

Lahko samo ponovim svojo prejsno izjavo :wink: :idea:

Bravo Couthard :!: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja tekma je bla res zlo zanimiva z veliko dogodki. :D Vsaka čast Coulthardu (se ne vem če sm prav napisal), ker je pač speljal dirko brez napake. Seveda pa to ni pohvala celemu moštvu McLarna, saj se mi je Raikonen kar precej zameril. Osebno navijam za Schumija in je to mogoč sam moj pogled, toda tam, ko ga ni (Raikonen Shumija) pustu naprej, pa je vidu, da je Schumi hitrejši in povzroču, da si je nemec poškodoval bolid, se mi je zdelo skrajno grdo. Drugač pa je Schumi vodu, men se zdi, kar polovico dirke, tko da so ga samo s "faulom" lahko zaustavli. Tko da ne bi kaj preveč prčakoval od McLarna letos.

Glede tega, da pa Shumi ne bi bil tako visoko brez Ferrarija, se pa totalno ne strinjam. :evil: Ka pa tedaj, ko je osvoju dva naslova prvaka z Benetonom. Takrat je bil najboljši Wiliams. In potem se je preselil k Ferrariju, ki je bil takrat vse drugo kot moštvo na vrhu. Tko da je mogu bit kr dobr voznik. Seveda je mel lani najboljši avto, sam to je samo eno leto. Dirka pa že več kot 10 let.

LP DAvid

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli nisem oporekal Schumacherju njegovih voznih sposobnosti, ravno obratno... Napisal pa sem, da Šumi brez Ferrarija ne bi bil tam, kjer je, Ferrari pa brez Šumija tudi ne!

Se jim je pač dobro poklapalo moštvo s pilotom, tako kot leta 1994, ko je vozil pri Benetton-Ford in v zadnji dirki, ko je videl, da bi bilo prvenstvo s Hillovo zmago izgubljeno, le-tega onesposobil (karamboliral), in leta 1995, moštvo Benetton-Renault, ko je dvakrat imel izpad ob karambolu s Hillom in enkrat z Alesijem. Vsekakor to priča o veliko "cohones" in dobrem moštvu, ki podpira vožnjo na polni riziko (beri: na nož) ter vsekakor nešportne nonšalance .

Časi nepremagljivih pilotov, ki so s podkonkurenčno ropotarnico premagovali najboljša moštva, so žal že pol stoletja mimo... Zdaj šteje moštvo (beri:avto) vsaj toliko kot voznik, saj so, za razliko od njihovih daljnjih predhodnikov, le-ti profesionalci in ne več avanturistični playboyi.

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AJMO SREBRNI!

:twisted:

ja saj počasi boš že mogo ti res met srebrne zobe, ke svojih več neš mel, ti bom jih jas vun zbil :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :wink: :D 8) 6pak čukur bi rekel: hehe šala šala ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno navijam za Schumija in je to mogoč sam moj pogled, toda tam, ko ga ni (Raikonen Shumija) pustu naprej, pa je vidu, da je Schumi hitrejši in povzroču, da si je nemec poškodoval bolid, se mi je zdelo skrajno grdo. Drugač pa je Schumi vodu, men se zdi, kar polovico dirke, tko da so ga samo s "faulom" lahko zaustavli.

Ufff... Wake up. :x :x

_

__

___

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest osebno nimam proti ferrariju nic proti,ampak schumi je pa en svetoven kreten :twisted:

letos bo po moje mau drgac sezona kot lan

greeemooo SREBRNI!!!!!!!!!! :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma Raikonen je kreten!!! Sezona pa se bojim da bo (na žalost in veselje) enaka kot lanska, vsaj kar se tiče prvih mest. Mogoče bo Mclaren prehitel BMW.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma Raikonen je kreten!!! Sezona pa se bojim da bo (na žalost in veselje) enaka kot lanska, vsaj kar se tiče prvih mest. Mogoče bo Mclaren prehitel BMW.

Hej, David125... ...lahko se oglasiš pri meni kdaj ti je drago. Ti bom iz svojega 15-letnega arhiva F1 pokazal, recimo, 20 posnetkov, na katerih je Schumacher naredil res konkretno nekorektne poteze. Btw. Raikkonenovo branjenje vodstva na dirki v Melbournu je bilo "kot iz knjige", Schumi pa je v prvem ovinku krepko precenil. Ni pa bil to njegov edini izlet iz proge na tej tekmi.

Sicer pa tudi sam mislim, da bo letos Ferrari zmagoval, kot po tekočem traku in da pravega dirkanja letos prav tako ne bo. Žal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!