Skoči na vsebino

Formula 1 2003


Ice

Priporočene objave

tist med voznjo sem videl... mene zanima, takrat ko so mu gor montiral gume... v boxih (al sm zabluzu... prevec velike noci :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tist med voznjo sem videl... mene zanima, takrat ko so mu gor montiral gume... v boxih  (al sm zabluzu... prevec velike noci :) )

:!:

Ce te prav razumem govoris o zaroti? :arrow:

Da so mu dal gor za dirko izrabljene gume? :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kdo posneto dirko?? zanima me, ko so Kimiju drugic menjaval kolesa, al se mi je sam zdel, da je ze imel ful izrableno prvo desno gumo...  :?:  :?:

slow-mo posnetek je bil objavljen ksna dva kroga po menjavi, tko da je mozno da je to posnetek pred menjavo!

dvomim da bi mu dal slab par gum...se pa loh tud to zgodi, ampak verjetno ne nalšč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kdo posneto dirko?? zanima me, ko so Kimiju drugic menjaval kolesa, al se mi je sam zdel, da je ze imel ful izrableno prvo desno gumo...  :?:  :?:

slow-mo posnetek je bil objavljen ksna dva kroga po menjavi, tko da je mozno da je to posnetek pred menjavo!

dvomim da bi mu dal slab par gum...se pa loh tud to zgodi, ampak verjetno ne nalšč!

a se sam men zdi a je pr tistmu posnetku kimiju desna guma mal po svoje zavijala :!: :?: :shock:

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tist med voznjo sem videl... mene zanima, takrat ko so mu gor montiral gume... v boxih  (al sm zabluzu... prevec velike noci :) )

Sem včeraj gledal posnetek na DSF :arrow: je imel res že pri menjavi skoraj zlizane kanale :shock: :shock: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Danes vrstni red:

1. Cevljarjev Miha

2. Alonso

3. Barikelo

Dirka zanimiva prvih nekaj krogov... pol pa ... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep, Alonso naš favorit za letos. Će se mi je že Pedro skvaril, upam, da bo Alonso zdržal. Mali, sam tko naprej!

Popravljeno . Popravil lojzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirka je bla obupno nezanimiva, rezultat pa super dober. McLaren=0, Ferrari=16 :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse bo počasi prišlo na svoje mesto :P :P :P !

Ja, bojo tud antene bojo v SG popravl!!!! :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirka je bla obupno nezanimiva

kdaj pa je bla F1 zanimiva :rolleyes: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirka je bla obupno nezanimiva

kdaj pa je bla F1 zanimiva :rolleyes: ;)

hmmm....let´s see...... mansell vs. senna,lauda vs. prost.... ta obdobja nekje (TUUUUUUUURBO :D ) .......potem sta dokoncno zavladala "the ugly dwarf" in denar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednja dirka je VN Avstrije. Tam se bom verjetno odpravil tud sam. A ma kdo kak dober nasvet, predvsem kaka izkušnja bi bla dobrodošla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v predprodaji kupi karte,so lahko obcutno ceneje.pridi zgodaj zjutraj za dobre sedeze.nad pisto sta dve gostilni,s katerih imas pregled nad cca. 1/3 proge in sound je enkraten (scitniki niso zaman).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirka je bla obupno nezanimiva

kdaj pa je bla F1 zanimiva :rolleyes: ;)

hmmm....let´s see...... mansell vs. senna,lauda vs. prost.... ta obdobja nekje (TUUUUUUUURBO :D ) .......potem sta dokoncno zavladala "the ugly dwarf" in denar.

Ja samo to so bili dvoboji dveh posameznikov....pa da sem takrat še rajši tom and jerija gledo B)...nebom kometiro preteklosti ...meni je osebno f1 tako nezanimiva zaradi tako malega kroga zmagovalcev...zanimivo; ETC,V8 star,DTC,CART,.....moje mnenje. :rolleyes: ..res da je cist drug koncept stvari....

Popravljeno . Popravil Meglenšček
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v predprodaji kupi karte,so lahko obcutno ceneje.pridi zgodaj zjutraj za dobre sedeze.nad pisto sta dve gostilni,s katerih imas pregled nad cca. 1/3 proge in sound je enkraten (scitniki niso zaman).

-A niso iste cene karte v predprodaji (to ko je na netu) kot tiste ko gor prideš?:angry:

-Gostilni pravš, ju bom probu obiskat. B)

-Kakšni ščitniki? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem ravno slisal na TV: 130.000 kart je ze prodanih.postavljajo dodatne tribune (cca.70.000 sedezev).prvi kampi ze polni (WTF?!?! :blink: ).

@ david125: pojma nimam.kolikor vem,so bile karte na dan vedno nekaj drazje.seveda se lahko motim.scitniki za usesa (V10pri16000/minsplohnitakotihkotnekatreimislijopress) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!