Skoči na vsebino

Formula 1 2003


Ice

Priporočene objave

počak da nadaljujem!!!ki sn že ostal?????aja!!! ;) ;)

no še slika:

kr srce me boli!!!(a veš kaj dnara je tu šlo v k....!!!!!!preklet naj bo tisti ki ne zna vozit!!! :angry: :angry: )diapo_313.jpg

tastal mi je dih:diapo_379.jpg

diapo_380.jpg

diapo_382.jpg

by-by:diapo_390.jpg

in zmagovalec:čestitke!!!:diapo_391.jpg

saj ste lepi ja!!!diapo_395.jpg

to je bil hockeheim!!!naslednja pa je v naši sosednji državi -Madžarski!!!(čez 3 tedne!!)

se vidimo!!!

čao!! B) B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...to je bil hockeheim!!!naslednja pa je v naši sosednji državi -Madžarski!!!(čez 3 tedne!!)

se vidimo!!! čao!! B) B) B)

Ali si imas namen ogledat dirko v zivo? :unsure: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater tale Brisgestone, bi pomoje DUREX naredu bolšo gumo k pa oni :lol: :lol: :rolleyes:

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali si imas namen ogledat dirko v zivo? 

ja čuješ če bi mel priložnost bi valda da šov!!! ;) Sam tak veš kak je tota proga nič prehitevanj max._3-4 prehitevanj na dirko!!!Tak da nevem mogoč če bo čas pa če bo mam pustla!!!! ;) <_< <_<

Ej a ti misliš it gledat???? :) :) :)

lp!!! B) B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Dejstvo je, da Šuštar ni več tolk fukjen, kot v mladih letih :D EMŠO!!!!!!

Miha je zakon !!! Če slučajno nima enakovrednega avta, nič bat. Prvak bo tako ali tako, ker Montoja itaq dela same neumnosti. Kar pa se tiče let, pa tudi ni blema.

Matic

P.S.

Če si dober, si pač dober, pa ne glede ali je to Miha ali pa noben drug, hahaha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

* res je Alonso super zmagal - malce s pomočjo Ralfa, ki je na štartu zaspal in je bil potem celo 4.

* ampak ne vem kaj je z Renaultom, da se je tok popravil, Alonso je bil dober že prej ampak da je avto tako suvereno deloval pa mi ni čisto nič jasno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

*

ej Barkafe prjatu moj ... daj ti meni zaupaj, zakaj uporabljaš zvezdice na začetku odstavkov ... me zanima, tko, da bi jih še jaz mogoče začel uporabljat ;) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

* naštevanje pa da ločim prjatu moj - te moti - zbrište prasca

kaj pa dobre stare alineje

- prvič

- drugič

moti me pa ne, od takrat ko mi boš plačal en pir ;) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

* naštevanje pa da ločim prjatu moj - te moti - zbrište prasca

kaj pa dobre stare alineje

- prvič

- drugič

moti me pa ne, od takrat ko mi boš plačal en pir ;) :D

* alineje so preveč vsakdanje :D

* pir pa tako ali tako dobiš samo se moramo kej mi dobit na kakšen pir -> ne sam po motozborih hodt :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

* pir pa tako ali tako dobiš samo se moramo kej mi dobit na kakšen pir -> ne sam po motozborih hodt :)

pa še ti na kakšnega pridi ... :) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak vseen...spanje na štartu, smola, vožnja v koloni...vse lepo in prav, ampak da taprvih 5? za en krog nažge mihca?! Vse kar je prou :P

Na mladih svet stoji....no...mladim spet stoji :D

duke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ferrari je pač samo malo popustil in naredil leto bolj zanimivo, drugače pa v Monzi in Indiana... bo povsem drugače. Zopet stari dobri Mihi !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ferrari je pač samo malo popustil in naredil leto bolj zanimivo, drugače pa v Monzi in Indiana... bo povsem drugače. Zopet stari dobri Mihi !!

Dobro ti to razmišljaš. :D :D :D Se strinjam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MONTY BO PRVAK!!!!!!!!!!!!!!! :P

NEA BO!!!

PRVAK BO KIMI!!!! :P :P B)

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mihec zna tudi "butkače" vozit, kot je že to počel z Vilnevčkom in Hilčkom !

Pa da vidmo kako mu bo letos Monty pariral ??!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še bo zanimivo! Kdorkoli izmed prvih treh (Šumi, Monty, Kimi) bo dostopil na naslednijih dirkah je že izgubil naslov prvaka. Nekako najbližji mi je Montoya. Res je mlajši Šumi skoraj vedno hitrejši.

Nekako je samo po sebi tud jasno, da Montoya ne more bit glavni voznik pri Wil.-BMWju. Ni iz Nemčije! Mogoče zato govorice o njegovem prestopu.

Glede Mihata je pa stvar itak jasna. Če me spomin ne vara je bil Barrichello na zadnjih nekaj dirkah (in kvalifikacijah)vedno boljši od Mihata. Ne vem, če so res gume glavni razlog za Mihatov neuspeh.

Bomo vidl!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...vse lepo in prav, ampak da taprvih 5? za en krog nažge mihca?! Vse kar je prou :P ...

:lol: :lol: :lol: :lol:

Ja, Cevljarejev Mihec pravjo je mew slab dan ;) :P s ferarijem in gumami vred :rolleyes:

Eni vej CESTITKAM Spancu in ostalim za pogum :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, kaj pa na tole pravte (kopirano iz SIOL-ove strani):

Ljubljana - Mednarodna avtomobilska zveza (FIA) je pod vprašaj postavila legalnost Michelinovih pnevmatik, ki jih uporabljajo moštva formule 1. Le te naj bi po meritvah pred dirko ustrezale določilom FIE, po dirki pa naj bi se zaradi obrabe njihov obseg tako povečal, da to ni več v skladu s pravili.

FIA je moštvom in dirkačem, ki tekmujejo s pnevmatikami francoske družbe, med katerimi sta tudi drugo in tretje uvrščena voznika v skupnem seštevku svetovnega prvenstva formule 1, Montoya in Raikkonen, zagrozila z diskvalifikacijo, če na VN Italije v Monzi, pnevmatike ne bodo v skladu s pravili. To pa bi lahko le tri dirke pred zaključkom dirkaškega prvenstva močno ogrozilo boj za svetovnega prvaka, saj je razpon točk med prvimi tremi na lestvici le tri točke.

Kako je mogoče, da se obseg pnevmatike po uporabi, ko se "znuca", še poveča? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!