Skoči na vsebino

Formula 1 2003


Ice

Priporočene objave

Zadnja novica: Moštvo BAR za naslednjo sezono odpovedalo sodelovanje z Jacquesom Villeneuveom. Ni pa še znano ali bo svetovni prvak iz sezone 1997 sploh peljal na zadnji dirki prihodnji teden v Suzuki.

Pa še to: Moštvo McLaren Mercedes je zanikalo govorice, da bi v prihodnji sezoni v svoje vrste vzeli Juana Pabla Montoyo. Oba sedanja voznika McLarna ostajata v svojih sedežih, prav tako pa tudi Montoya.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnja novica: Moštvo BAR za naslednjo sezono odpovedalo sodelovanje z Jacquesom Villeneuveom. Ni pa še znano ali bo svetovni prvak iz sezone 1997 sploh peljal na zadnji dirki prihodnji teden v Suzuki.

Pa še to: Moštvo McLaren Mercedes je zanikalo govorice, da bi v prihodnji sezoni v svoje vrste vzeli Juana Pabla Montoyo. Oba sedanja voznika McLarna ostajata v svojih sedežih, prav tako pa tudi Montoya.

Sej je montoya reku, da se bo pridruži Mclarnu v sezoni 2004 če mu ponudijo dost večjo plačo kot jo ima pri williamsu.

(tako sem zasledil)

Popravljeno . Popravil Italjet Dragster
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnja novica: Moštvo BAR za naslednjo sezono odpovedalo sodelovanje z Jacquesom Villeneuveom. Ni pa še znano ali bo svetovni prvak iz sezone 1997 sploh peljal na zadnji dirki prihodnji teden v Suzuki.

Pa še to: Moštvo McLaren Mercedes je zanikalo govorice, da bi v prihodnji sezoni v svoje vrste vzeli Juana Pabla Montoyo. Oba sedanja voznika McLarna ostajata v svojih sedežih, prav tako pa tudi Montoya.

Oni še sami ne vejo kaj bi radi :hmm: :hmm: Enkrat se izjavla do bo Montoya dobil sedež pri McLarnu, zdaj že pa ne; kot sem rekel; še sami ne vedo kaj bi radi.... :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NOVICA (www.f1-magazin.com)

25 milijonov za Montoyo?

Juan Pablo Montoya je poraženec letošnje sezone, a njegovo neuspešno pehanje za naslovom letošnjega svetovnega prvaka v formuli ena morda pomeni, da se bo uresničila napoved o prestopu v ekipo Rona Dennisa.

Nemški Bild napoveduje, da je McLarnov šef pripravljen odkupiti Kolumbijca iz pogodbe pri BMW-Williamsu. Sedemindvajsetletnik naj bi se že naslednje leto znašel ob Kimiju Raikkonenu, za njegovo prebarvanje v srebrno barvo pa naj bi se obe strani že dogovorili, poravnava pa naj bi se gibala med desetimi in petindvajsetimi milijoni dolarjev. Nemški časopis poroča, da je prestop plod gentlemanskega dogovora izpred nekaj mesecev, ko naj bi Frank Williams pristal nanj, če Juan Pablo Montoya ne bi osvojil letošnjega naslova. Medtem ko je prestop zelo verjeten, pa ga zanikajo pri Mercedesu. "Ne pogajamo se, zagotavljam pa vam, da pri Mercedesu ne bomo plačali nikomur," je poravnavo ovrgel Mercedesov športni šef Norbert Haug.

Jackie Stewart je preko BBC-jevega Radio Five Livea McLarnu svetoval, naj z nakupom Montoye še malce počakajo. "Sam bi raje videl, da bi ostal pri Williamsu. Če bi jaz vodil McLaren, bi počakal do leta 2005. Naj ga do takrat nekdo drug nauči trikov, ki so nujni."

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poišči kak cajtenge al pa mal praši, kaj se je 98-ga leta dogajal u SPA. Če se pa tega ne spomneš, pol pa sploh ne vem, kaj maš tolk za debatirat o F1 - se pravi je ne spremlaš dobro in ne veš, za kaj se sploh gre!  :BUA:  :BUA:

Takle ti bom povedu: F1 sm spremlu dolga leta (po vsej verjetnosti pred teboj), nisem pa tak fanatični oboževalec F1 kot ti, ki si zgleda v glavo posnameš vsak prizor. Se pravi, JURE007, ki vse veš: "mal praši al' pa poišči kak cajtenge" pa mi prosm povej kateri voznik in s katerim bolidom je v sezoni 1985 prevozil največ km v vodstvu?

Pa brez zamere! <_<

Popravljeno . Popravil Belford
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Belford!

1. Zamere ni nobene

2. Glede na to, da sm bil 85-ega leta star 4 leta, ti odkrito povem, takrat nisem imel pojma, kaj

to F1 sploh je. Sem pa našel podatek in če je pravi, je bil tisti junak leta 1985 prav Ayrton

Senna, z Lotus- Renaultom, ki je v vodstvu prevozil 1.327,709km ali 271 krogov ali 9 dirk in

dosegel 7 pole positions ter le 4 zmage tega leta. Če ni, potem imajo pri FIA napačne

podatke... ali pa mogoče tudi ti.....

3. Naj ti povem, da nisem kaki fanatik F1, ampak odkar jo spremljam ( to je kakih 13 ali 14 let),

si dobro zapomnim, kaj se je na stezi dogajalo in kdo je zmagal kje

4. Moj "napad" nate ni bil statistika ampak le, da če res tako dobro vsa leta spremljaš F1, bi si

lahko zapomnil, kako svinjarijo je takrat v SPA-ju naredil Coulthard.

5. Ker si me spraševal, sem vseeno zbrskal ta podatek, saj ne mislim bleknt ven kako tako kot

ti, ki praviš, da se za SPA 98 ne spominjaš ( ne vem, kako se potem lahko spominjaš za leto

1985!???)

6. Jaz priznam Šumaherjeve svinjarije ( kot je bila npr. Jerez 1997), pa v glavi mi ostanejo

tudi take svinjarije kot je bila Monza 1995, v glavni vlogi Damona Hilla ali 1995 Silverstone,

tudi v glavni vlogi Hilla kar pa ne verjamem da se ti "spomniš", ali pa sploh priznaš, kaj je

takrat bilo, saj na te stvari, kjer ni Šumaher krivec, vsi pozabite(jo). Ali pa 1988 Suzuka v

glavni vlogi Senne ter Prosta v prvem ovinku. "Nadbog" Senna je takrat napravil mogoče

največjo svinjarijo, ki jo je sploh lahko kdo, ko je celo napovedal kaj bo....

7. Lepo je, če res veliko veš o F1 samo prosim, ne mi s takimo kot so - ne spomnim se za leto

1998, v isti sapi pa mi mečeš statistiko izpred 18ih let, ko še sam zase nisem vedel -

halooooooo!

Pa brez zamere!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NOVICA F1

Bernie Ecclestone je v Sunu povedal, da je Jacquesu Villeneuvu poskušal najti sedež v formuli ena, a kot je ugotovil, mu za sezono 2004 zapirajo vrata prav vse ekipe.

Jacquesa Villeneuva so pri British American Racingu obvestili, da z njim ne mislijo podaljšati pogodbe in kot njegovo zamenjavo v sezoni 2004 že najavili Takumo Sata. Villeneuve je ostal brez službe, pa čeprav se je Bernie Ecclestone trudil, da Kanadčan ne bi ostal brez sedeža. "Vse sem dal od sebe, da bi Jacquesa spravil h kaki ekipi, a resnica je, da ga nihče noče. Zame je še vedno odličen dirkač, a potrebuje moštvo, ki mu bo dalo dodatnega zagona. Predlagal sem, da bi šel k Ferrariju in tam ob Michaelu Schumacherju dirkal zastonj. A se ni izšlo, saj Michael zahteva status številke ena, kar dokazuje, da se Jacquesa še vedno boji," je potožil Bernie.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takuma Sato bo že na zadnji dirki konec tedna v Suzuki zamenjal Vilnevovega Jaketa. Jaka se je odločil, da zadnje dirke v Suzuki ne bo več vozil za moštvo BAR.

Škoda, ker je poba dost talentiran, ampak za prihodnjo sezono so mu vglavnem vsa vrata moštev zaprta, zato njegova zvezda v Formuli 1 počasi zahaja......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota - kvalifikacije - časi

1. BARRICHELLO Ferrari B 1'31"713 227.942 km/h

2. MONTOYA Williams BMW M 1'32"412 +0'00"699

3. DAMATTA Toyota Toyota M 1'32"419 +0'00"706

4. PANIS Toyota Toyota M 1'32"862 +0'01"149

5. ALONSO Renault Renault M 1'33"044 +0'01"331

6. WEBBER Jaguar Cosworth M 1'33"106 +0'01"393

7. COULTHARD McLaren Mercedes M 1'33"137 +0'01"424

8. RAIKKONEN McLaren Mercedes M 1'33"272 +0'01"559

9. BUTTON BAR Honda B 1'33"474 +0'01"761

10. WILSON Jaguar Cosworth M 1'33"558 +0'01"845

11. HEIDFELD Sauber Petronas B 1'33"632 +0'01"919

12. FRENTZEN Sauber Petronas B 1'33"896 +0'02"183

13. SATO BAR Honda B 1'33"924 +0'02"211

14. M.SCHUMACHER Ferrari B 1'34"302 +0'02"589

15. FIRMAN Jordan Ford B 1'34"771 +0'03"058

16. FISICHELLA Jordan Ford B 1'34"912 +0'03"199

17. VERSTAPPEN Minardi Cosworth B 1'34"975 +0'03"262

18. KIESA Minardi Cosworth B 1'37"226 +0'05"513

19. R.SCHUMACHER Williams BMW M 1'48"100 +0'16"387

20. TRULLI Renault Renault M 1'59"200 +0'27"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo pa zelo zanimiva dirka, ni kaj :hmm:

Od štarta naprej bo zanimivo.

Upajm, da bo moštvo McLaren Mercedes opravilo vse tako kot treba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toyota je pa kr dobr presenetla :notworthy: :OK:

ampak jutrišna dirka bo pa gate trgala, se jo že prou veselim :010

Še bol se pa na konc dirke veselim ko bomo :beer2: na Šumija :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še bol se pa na konc dirke veselim ko bomo  :beer2: na Šumija :D

Yst že kar dons nazdravljam. B) B) B)

Cheers! :beer2:

jaz tud :beer2: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Barrichello : :notworthy:

Sato: :SS

R. Schumacher :BUA:

M.SCHUMACHER: :notworthy: :notworthy: :yea2: :yea2: :OK: :OK: :grupni: :grupni: :010 :beer2: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŠUMI ŠUMI ŠUMI ŠUMI ŠUMI!!!!!!!!!!! :010 :010 :beer1: :beer2: :beer2: :grupni: :grupni: :yea2: :yea2: :OK: :OK: :kva2: :kva2:

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!