Skoči na vsebino

Formula 1 2003


Ice

Priporočene objave

Ce bo slo McLarnu se naprej tok dobr, bojo po vsej verjetnost dal prednost Coulthardu, k je najdle pri hisi in ima avtoriteto!

McLaren ni nikoli posegal v dvoboje na stezi. Zaradi tega je zgubil že kar nekaj naslovov. Enako se dogaja tudi pri Williamsu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bo slo McLarnu se naprej tok dobr, bojo po vsej verjetnost dal prednost Coulthardu, k je najdle pri hisi in ima avtoriteto!

McLaren ni nikoli posegal v dvoboje na stezi. Zaradi tega je zgubil že kar nekaj naslovov. Enako se dogaja tudi pri Williamsu

... ne, ne sploh ni posegal. Potem pa je Ron Denis zavil čokolado in jo dal tipčku ki ga ima rajši ....

Vsi v moštvih imajo interne dogovore med voznikoma !!!

S tem da eni to bolj skrivajo kot drugi, oz. elegantno opravijo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bo slo McLarnu se naprej tok dobr, bojo po vsej verjetnost dal prednost Coulthardu, k je najdle pri hisi in ima avtoriteto!

McLaren ni nikoli posegal v dvoboje na stezi. Zaradi tega je zgubil že kar nekaj naslovov. Enako se dogaja tudi pri Williamsu

potem pa kultard napoiči hakinena u rit :lol: :lol: funny and true :twisted:

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edina pravilna odločitev. Fisi si je zaslužil to zmago, sej se je vidlo, da je bil boljši od Kimija, ki je skoraj spet prišel do zmage s pomočjo sreče. :P

Glede Schumija. Se strinjam s tisto o peskovniku. Sicer pa bo verjetno že F2003GA pokazal, kdo je po nekaj napakah, še vedno zakon. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edina pravilna odločitev.

Je popolnoma strinjam.

(Je pa to delno to tud Schumacherjeva zasluga sej je on prvi opozoru na to, da mora zmagat Fiziko. Šele pol so šli komisarji preverjat)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edina pravilna odločitev. Fisi si je zaslužil to zmago, sej se je vidlo, da je bil boljši od Kimija, ki je skoraj spet prišel do zmage s pomočjo sreče. :P

Glede Schumija. Se strinjam s tisto o peskovniku. Sicer pa bo verjetno že F2003GA pokazal, kdo je po nekaj napakah, še vedno zakon. :wink:

a fisichella pa ni imel srece? kaj se je ze zgodilo,ko je parkiral avto v boksih? .......aja,tocno........ vzgal se je!

ne ti meni tle tralala o sreci......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj sem pa še bolj vesel 8) najbolj sem vesel takrat ko vsem pametnjaovičem nekaj zmanjka da bi prišli do cilja. Enkrat se spomnim je Panis zmagal na eni dirki ker so vsi pametnjakoviči ven zletel ker se niso znal vozit v dežju. Podobno se je sedaj zgodilo Outsiderju FiSi 8)

Upam da bo naslednjič spet kdo zmagu ki je bil alni v skupnem nižje od 5 mesta :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edina pravilna odločitev. Fisi si je zaslužil to zmago, sej se je vidlo, da je bil boljši od Kimija, ki je skoraj spet prišel do zmage s pomočjo sreče. :P

Glede Schumija. Se strinjam s tisto o peskovniku. Sicer pa bo verjetno že F2003GA pokazal, kdo je po nekaj napakah, še vedno zakon. :wink:

a fisichella pa ni imel srece? kaj se je ze zgodilo,ko je parkiral avto v boksih? .......aja,tocno........ vzgal se je!

ne ti meni tle tralala o sreci......

Jah saj enkrat v sezoni pa ima lahko srečo. saj zdaj itak tko najbrž letos ne bo več odra vidu razen če bo imel spet srečo.

Mu je pač taprav čas obrate navil da je Raikonena zadaj pustu :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj fisichelli privoscim,da je zmagal...... v bistvu mi je vseeno kdo kje kdaj kaj dobi..... samo,da je show..... 8)

samo ta izjava od davida125..... :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ne, ne sploh ni posegal. Potem pa je Ron Denis zavil čokolado in jo dal tipčku ki ga ima rajši ....

Vsi v moštvih imajo interne dogovore med voznikoma !!!

S tem da eni to bolj skrivajo kot drugi, oz. elegantno opravijo !

Ja, to ze drzi, ekonomija pac, samo da so pri Mclarnu to naredili na tocki, ko je bil eden (finec) ze pred zmago v sestevku in Coulthard ni imel vec prakticno dobrega izhodisca za napredovanje :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj fisichelli privoscim,da je zmagal...... v bistvu mi je vseeno kdo kje kdaj kaj dobi..... samo,da je show..... 8)

samo ta izjava od davida125..... :roll:

OK, sej ne rečem da so slabi (McLarni), sam vedno majo najmanj težav, in ker pač ne navijam za njih, sem pač reku, da majo zmeri sreče.! Ka se zdej obremenjuješ s to izjavo. :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sem bil glih na dirkina Bogenšperk, pa nimam pojma kaj se je dogajal. Kdo je sploh zmagu? :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sem bil glih na dirkina Bogenšperk, pa nimam pojma kaj se je dogajal. Kdo je sploh zmagu? :oops:

A morš sploh vprašat. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sem bil glih na dirkina Bogenšperk, pa nimam pojma kaj se je dogajal. Kdo je sploh zmagu? :oops:

A morš sploh vprašat. :lol:

Ja, ker me zanima! Sam de ni bil Shumi :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pridružujem sožalju. Ja Schumi se je odločo, da se bo nehu špilat. Čas bi že bil. Je pa škoda za zanimivost dirk. Prve tri so ble ful zanimive, ta četrta pa več ni bla tolk. Se je prav vidlo, da je Schumi spet prehitr. Je bil enkrat več kot Raikonen v boksu, pa je mel neki krogov pred koncom tako prednost, da ga Kimi ne bi dohitel niti z avionom. No v glavnem, vidi se še, kulk je F 2002 konkurenčen.

No, mogoč se je pa Schumiju mudilo na pogreb, pa je bil zato tuk hitr. Ka pa veš... :wink:

LP DAvid

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ker me zanima! Sam de ni bil Shumi :?

Na žalost je res bil :cry:

Mother fuck... :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ker me zanima! Sam de ni bil Shumi :?

Na žalost je res bil :cry:

Mother fuck... :evil:

:twisted: :twisted: :twisted:

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kdo posneto dirko?? zanima me, ko so Kimiju drugic menjaval kolesa, al se mi je sam zdel, da je ze imel ful izrableno prvo desno gumo... :?: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!