Skoči na vsebino

MotoGP 2019


Rossi

Priporočene objave

pred 9 urami, KennyJR pravi:

"To je vse" lahko rečeš za tist en dvoboj 1na1, ki ga je MM dobil v 6 letih... Izgubljal je proti Lorenzu, Rossiju, Doviju, Rinsu in še komu... In to večkrat v 6 letih proti različnim motociklom... Tko da... Ne mi zdej s tem, da je to vse... Pač več kot očitno mu to ne gre... 

Pa ajde, recimo da mu 1:1 ne gre. Kolko naslovov prvaka je pospravil v zadnjih 6 letih odkar nastopa v MGP? 5. Pet, z besedo. Ni šwoh za nekoga, ki mu kao ne gre na 1:1 borbat... na koncu dneva je tudi MM sam človek in komot ima lahko kako slabost. Sam ob trenutnih rezultatih to ni lih slabost, pomojem.

Definitivno pa je bila prednost v hitrosti Rinsa skoz on ovinek nora. Lih neke obrambe MM tam ni mel, razen gas do amena in čakat kaj bo. Na koncu je odločilo ene pol motorja dolžine... mišji kurac bi se reklo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kugelschreiber pravi:

Ko je Marc po prednjem kolesu letel v zadnji lev ovinek, pa vseeno ujel linijo, in v predzadnjim, desnem  pelal totalno obrambno, čist po robniku, je bil Rins pokrit. Brez možnosti. Pol je Hondo zaguncalo. Skoraj nič ni treba, de so rezultati drugačni....Kar nam zgleda kot totalna dominacija, je manj kot 1% prednosti. Gledamo noro obdobje dirkanja.  

 

 

pred 33 minutami, jskrablin pravi:

Pa ajde, recimo da mu 1:1 ne gre. Kolko naslovov prvaka je pospravil v zadnjih 6 letih odkar nastopa v MGP? 5. Pet, z besedo. Ni šwoh za nekoga, ki mu kao ne gre na 1:1 borbat... na koncu dneva je tudi MM sam človek in komot ima lahko kako slabost. Sam ob trenutnih rezultatih to ni lih slabost, pomojem.

Definitivno pa je bila prednost v hitrosti Rinsa skoz on ovinek nora. Lih neke obrambe MM tam ni mel, razen gas do amena in čakat kaj bo. Na koncu je odločilo ene pol motorja dolžine... mišji kurac bi se reklo.

Ne pravim, da je slab... 

Kar se tiče zadnjega ovinka (se navezuje na oba citata), je ravno zato prednje kolo trznilo, ker je fajn zavil in pritisnil na gas... Če bi peljala tko kot prejšnje kroge nebi... In bi Rins lažje prišel mimo... Ni mogel zmagat na tak način... 

Dirka se je po mojem odločila v tistem počasnem levem ovinku... Tam je MM peljala preveč obrambno in izgubil tistih nekaj metrov, ki jih je dobil ob izletu Rinsa preko ribnika na ravnini pred zadnjim krogom... Tista prednost bi lahko odločila, če bi jo zadržal... Tako pa je iz tega ovinka Rins bil na Marcovi riti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, jskrablin pravi:

. Na koncu je odločilo ene pol motorja dolžine... mišji kurac bi se reklo.

Slaba guma razlike :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je Rins deloval, kot da se pelje brez kaksnih posebnih tezav za Marquezom.

Glava v luft, kot kak postar, ce bi imel se sipco visjo.

Enkrat se je sicer "zaplezal" ko je obracal glavo in gledal nazaj, ampak je bil takoj spet na zadnji gumi MM.

Dobra dirka v glavnem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, krucymucy pravi:

Meni je Rins deloval, kot da se pelje brez kaksnih posebnih tezav za Marquezom.

Glava v luft, kot kak postar, ce bi imel se sipco visjo.

Enkrat se je sicer "zaplezal" ko je obracal glavo in gledal nazaj, ampak je bil takoj spet na zadnji gumi MM.

Dobra dirka v glavnem.

Tako je zgledalo, samo Markec pravi, da je vozil le toliko, da je ostal pred ostalimi, Rins ga pa ni hotel prehitet, kadar ga je, naj bi pa zmanjšal. Verjetno sta oba malo taktizirala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, Kugelschreiber pravi:

Je Yamaha dobila suzukijev dimnik?

 

9CFEB9AE-8A54-4FC1-9547-AADF7217740A.png.50013b42726961614e40ed037a3bba6a.png

 

Mi je kr fejst zal, de mi ni blo mozno it v misano. Vstopnina na testemje bla 20€ 

Stari... 20€ za testiranje... V Austinu je tolk vikend karta ???. Padec MM, pa zmaga svetlo plavih je pa samo še neprecenljiv bonus ???

,

Ja lej, če boš povedal kam, ti tud dostavim in podelim čast spoznat slavnega KennyJRja... Hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

bolj kot nek ktm me zanima komentar o obeh petelinih? 

se mi je zdelo, da je rossi malo oviral hiter krog mm, ki je moral neidealno mimo, potem pa je rossi hotel nazaj in ga presenetil...?

bomo jutri spet videlo kakšen grob in izpade fanatičnih navjačev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Gonca pravi:

Moraš pogledati še nekaj kadrov pred tem, tam je pa Markec nagajal.

nekaj sem videl, da so se čakali in nadmudrivali kot v monzi f1 prejšnji vikend :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato pa je Rossi tam kot je. Užaljena ugasla zvezda. Vsi ga že prehitevajo in če eni trije ali štirje odstopijo potem je četrti.  Že 10 let se samo zraven vozi v motoGP karavani. Pozabil kaj je to dirkanje. Za svoje neuspehe pa so bili vedno krivi drugi. Tudi sedaj ima "nekonkurenčno" Yamaho.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, GeeSXer pravi:

Zato pa je Rossi tam kot je. Užaljena ugasla zvezda. Vsi ga že prehitevajo in če eni trije ali štirje odstopijo potem je četrti.  Že 10 let se samo zraven vozi v motoGP karavani. Pozabil kaj je to dirkanje. Za svoje neuspehe pa so bili vedno krivi drugi. Tudi sedaj ima "nekonkurenčno" Yamaho.

Koncno nam je nekdo razjasnil stvari.Hvala.

Za orientacijo:

2019 MotoGP 12 0 2 0 2 0 Yamaha 116 6
2018 MotoGP 18 0 1 4 5 1 Yamaha 198 3
2017 MotoGP 17 1 3 2 6 0 Yamaha 208 5
2016 MotoGP 18 2 6 2 10 3 Yamaha 249 2
2015 MotoGP 18 4 3 8 15 1 Yamaha 325 2
2014 MotoGP 18 2 6 5 13 1 Yamaha 295 2
2013 MotoGP 18 1 1 4 6 0 Yamaha 237 4
2012 MotoGP 18 0 2 0 2 0 Ducati 163 6
2011 MotoGP 17 0 0 1 1 0 Ducati 139 7
2010 MotoGP 14 2 2 6 10 1 Yamaha 233 3
Popravljeno . Popravil a79
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Ob 26. 8. 2019 ob 15:44, Snečer pravi:

Vrnite se izključno na temo MotoGP.

Nobenih težav ni, če se opiše lastno zaznavanje in lasten pogled.

zdaj pa ne vem . a se lahko omeni lorenza al ne več? :?             :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, thumper pravi:

zdaj pa ne vem . a se lahko omeni lorenza al ne več? :?             :P

Dohtar ne bo več dolgo vozil v fabrški ekipi. Mogoče gresta skupaj v penzijo in odpreta gradbeno podjetje, kajti en izmed njiju že zna zidat zidove.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 14. 9. 2019 ob 17:40, Snečer pravi:

bolj kot nek ktm me zanima komentar o obeh petelinih? 

Ti dirkači so včasih en kup užaljenega frocovja. In nekako tako sta se obnašala tadva na kvalifikacijah. Itak bi od obeh krog bil brisan, sam ni šlo brez podjebavanja in nadmudrivanja. Vsakemu eno okol ušes... bi bilo kr na mestu.

MM naj drugič namesto da se igra z iskanjem zavertja izvede Leclerca iz Spa-ja. Tam so tudi vsi ostali iz F1 karavane iskali zavetrje za zadnji krog kvalifikacij, on je pa zahodil na polno in odnesel pole position. Če si hiter, si hiter. Zakaj silit v probleme?

Dirka je bila kr zabavna. Yami fali par konjev za ravnino. Fabio bo še hude probleme delal tekmecem.  'Mulo' je res hiter in se hitro uči. Rossi pa hja... za šov je dober, vrhunskega rezultata razen kakega prebliska pa od njega ne bo več. Lahko se pa z M1 malo okol bajte zapelje še kdaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!