Skoči na vsebino

MotoGP 2019


Rossi

Priporočene objave

1 minute ago, maus said:

iz preventive sem reku, da se ne bo kdo užgal :P 

včasih se kakšn užge, pa sploh ni jasn zakaj se je užgal :P

štekaš :huh: 

Popolnoma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Snečer pravi:

Nič bat, če bo kaj zagorelo, bom takoj pogasil.

lajkam te .. pa še lupčka ti bom dau :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgac pa glede uziganja: noben problem se normalno pogovarjat, na drekanja pa se dreka nazaj. Najvecja patetika so pa oni k iz leta v leto menajo 'idole' vse samo zato, da lahko pol po ta starmu serjejo. Sploh uni ta zajedljivi so carji. Pa tud prav, samo nismo pol mi krivi, ko kaj nazaj napisemo. Zdaj je MM topshit, ni kaj. Pa se vedno navijam in upam, da bo Vale se kaj dobil (dokler bo dirkal, seveda). Kasneje pa itak arrivederci, pa ne ker me MotoGP ne bi zanimal, ampak podobnih obcutkov, kot sm jih mel pr gledanju / navijanju za Valeta, ne bo vec, garant. Tako da bom kej cist tretjega pogruntal al pa spet zacel na Grobnik hodt. Bil v soboto pa so mel svabi prvenstvo in sm raj kar v Istro podaljsal... Haugh, ich habe gesprochen ?

Popravljeno . Popravil Rossi
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, axaQ4 pravi:

Pametni stopijo na stran graciozno in dostojanstveno, preden postanejo njihovi nastopi preveč slabi.

Kaj imajo od tega, da se umaknejo na vrhuncu...kao, da bi lahko vedno zmagovali, če bi še nastopali...prikrivanje resnice, strah?

Zame so bolj pogumni tisti, ki nadaljujejo tudi, če jim ne gre več najbolje. Pametni gledalci pa znajo presodit v kakšnih okoliščinah je kdo zmagoval...Rossi je pri svojih letih občudovanja vreden, tudi še vedno eden izmed najkoristnejših tekmovalcev v tem športu pri popularnosti ter dobičkonosnosti. V zgodovino se bo zapisal tudi s takimi presežki, katerih verjetno ne bo nihče več ponovil. Ta šport bo z njegovim odhodom več izgubil, kot pridobil. Za večjo izenačenost in bolj zanimivo gledanje bi pa morali marsikaj spremeniti, ne le Rossija zamenjat :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

31 minutes ago, vandrovec said:

Kaj imajo od tega, da se umaknejo na vrhuncu...kao, da bi lahko vedno zmagovali, če bi še nastopali...prikrivanje resnice, strah?

Zame so bolj pogumni tisti, ki nadaljujejo tudi, če jim ne gre več najbolje. Pametni gledalci pa znajo presodit v kakšnih okoliščinah je kdo zmagoval...Rossi je pri svojih letih občudovanja vreden, tudi še vedno eden izmed najkoristnejših tekmovalcev v tem športu pri popularnosti ter dobičkonosnosti. V zgodovino se bo zapisal tudi s takimi presežki, katerih verjetno ne bo nihče več ponovil. Ta šport bo z njegovim odhodom več izgubil, kot pridobil. Za večjo izenačenost in bolj zanimivo gledanje bi pa morali marsikaj spremeniti, ne le Rossija zamenjat :smoke:

NIsem napisal, da se umaknejo na vrhuncu ampak ko postanejo nastopi PREVEČ slabi glede na pretekla merila. Če bi to kvantificiral bi rekel, da dokler fura še ok rezultate (recimo top 5 pa kaksna zmaga sem pa tja?) glede na njegovo bleščeco preteklost. Sej si je sam kriv, ker je sebi in vsem nam postavil tolk visoka merila hehe. CE bi bil to Karel Abraham bi itak rekli, da je tanajtrbulsi na divjem zahodu  :) .

To, kar pocne pri njegovih letih je seveda obcudovanja vredno, sam prej al slej se tudi to izpoje in se gre gledat rezultate. V koncni fazi je to sport kjer se gleda koliko je kdo hiter in roko na srce, mene dobickonosnost in popularnost ne zanima toliko. Koliko gerijatrijčnih rekordov bo podrl pa tudi ne.

Pa se vse skupaj bi mirno spregledal, ce ne le nebi tolk jamral cez to zlobno zlobno M1...

 

Popravljeno . Popravil axaQ4
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, axaQ4 pravi:

mene dobickonosnost in popularnost ne zanima toliko.

V vsakem "cirkusu" tiste, ki ga upravljajo zanima samo dobiček. To je menda vsem jasno. Seveda pa je za dobiček potreben tudi kakšen igralec, ki ga publika posebno "ljubi". Tudi to je menda vsem jasno.

in zako naprej...

Popravljeno . Popravil MiNa
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, axaQ4 pravi:

 

 

NIsem napisal, da se umaknejo na vrhuncu ampak ko postanejo nastopi PREVEČ slabi glede na pretekla merila. Če bi to kvantificiral bi rekel, da dokler fura še ok rezultate (recimo top 5 pa kaksna zmaga sem pa tja?) glede na njegovo bleščeco preteklost. Sej si je sam kriv, ker je sebi in vsem nam postavil tolk visoka merila hehe. CE bi bil to Karel Abraham bi itak rekli, da je tanajtrbulsi na divjem zahodu  :) .

To, kar pocne pri njegovih letih je seveda obcudovanja vredno, sam prej al slej se tudi to izpoje in se gre gledat rezultate. V koncni fazi je to sport kjer se gleda koliko je kdo hiter in roko na srce, mene dobickonosnost in popularnost ne zanima toliko. Koliko gerijatrijčnih rekordov bo podrl pa tudi ne.

Pa se vse skupaj bi mirno spregledal, ce ne le nebi tolk jamral cez to zlobno zlobno M1...

 

če nekdo pere nekoga - ki je 4 leta nazaj EDINI opral marca za prvenstvo - za 13 mest potem se mi to ne zdi ravno švoh dirkač..

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, thumper said:

če nekdo pere nekoga - ki je 4 leta nazaj EDINI opral marca za prvenstvo - za 13 mest potem se mi to ne zdi ravno švoh dirkač..

Ce ze delamo malo nerealne primerjave,... :P

Spravi VRa nekako na Hondo, ki jo trenutno fura JL ter glej in se cudi, ko bi tudi Rossi cruzal v ozadju in bentil "AJ HEV NO GRIPA ON DI RIR". Honda je narejena za klavce ala MM in Pol Espargaro, kar niti JL in VR nista.  Spravi pa JL nazaj na Yamaho (pod pretvezo da ni psihicno cisto sfukan od neuspehov in poskodb) pa mislm, da bi bla slika malo drugacna...

 

Popravljeno . Popravil axaQ4
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, axaQ4 pravi:

Ce ze delamo malo nerealne primerjave,... :P

Spravi VRa nekako na Hondo, ki jo trenutno fura JL ter glej in se cudi, ko bi tudi Rossi cruzal v ozadju in bentil "AJ HEV NO GRIPA ON DI RIR". Honda je narejena za klavce ala MM in Pol Espargaro, kar niti JL in VR nista.  Spravi pa JL nazaj na Yamaho (pod pretvezo da ni psihicno cisto sfukan od neuspehov in poskodb) pa mislm, da bi bla slika malo drugacna...

pri vseh mučkah , ki jih je dorna naredila v zadnjih 10 letih - za nekatere vemo druge so pa bolj varovane kot vse na svetu - bi bilo glede primerjave dirkačev najbolj zanimivo , da bi bili dirkači zaposleni v dorni...ekipe bi pred sezono pripravile motorje po predpisih in jih za posameznega dirkača samo prilagodile glede na velikost in težo.

pred začetkom sezone bi se vnaprej izžrebalo katero dirko in kater motor bi vozil nek dirkač..

buđet za dirkače bi firme vplačale na en konto iz katerega bi se plače za dirkače razdelile po koncu sezone glede na dejansko uvrstitev..

s tem bi bile ekipe/proizvajalci stimulirani za pripravo motorjev , dirkači pa za prilagoditev, dirke in uvrstitev.

pa da vidimo kam bi se kdo uvrstil..

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi nadaljujemo debato z nerealnimi scenariji? Nikjer nisem omenil, da je VR slab dirkac. Primerjal si pa ga z dirkacem na motorju k se vozi k prasic, ki je sfukan v glavo od padcev.  Kar se mi zdi nerealno. Realna primerjava je z dirkaci, ki furajo na istem ali celo malo slabsem motorju. Ki so mimogrede v vecini primerov sedaj hitrejsi od VRja.

Se pravi ce sledimo tvoji logiki vsi ti perejo tistega, ki je premagal MM 4 leta nazaj za povrh pa se VRja...

Popravljeno . Popravil axaQ4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 minutes ago, thumper said:

pri vseh mučkah , ki jih je dorna naredila v zadnjih 10 letih - za nekatere vemo druge so pa bolj varovane kot vse na svetu - bi bilo glede primerjave dirkačev najbolj zanimivo , da bi bili dirkači zaposleni v dorni...ekipe bi pred sezono pripravile motorje po predpisih in jih za posameznega dirkača samo prilagodile glede na velikost in težo.

pred začetkom sezone bi se vnaprej izžrebalo katero dirko in kater motor bi vozil nek dirkač..

buđet za dirkače bi firme vplačale na en konto iz katerega bi se plače za dirkače razdelile po koncu sezone glede na dejansko uvrstitev..

s tem bi bile ekipe/proizvajalci stimulirani za pripravo motorjev , dirkači pa za prilagoditev, dirke in uvrstitev.

pa da vidimo kam bi se kdo uvrstil..

KAJ že ješ ti, že za zajtrk, da navsezgodaj, to zgoraj napisano skup spraviš?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, thumper pravi:

pri vseh mučkah , ki jih je dorna naredila v zadnjih 10 letih - ..

...zanimiva ideja samo utopična kot je bil socializem, povsod so in bodo privilegiji, nikoli ne bo za vse enako :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edin na Kitajskem znajo s korupcijo na hitr rešit, zato jih pa svobodne demokratične države ne marajo ;) 

a ste že ugotovili, kdo mora v penzijo in kdo mora na kater motor :?

vsi dirkači in njihovi managarji berejo MS in upoštevajo vaša (predvsem moje) razmišljanje :huh: 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svasta.

 

Žarko bo fural prašiča do konca sezone

https://www.motorsport.com/motogp/news/zarco-lcr-honda-nakagami/4556238/

Ocitno ga bodo ocenili, ce je sposoben furat kaj boljse k Jorge. Samo glede na to, da ima hude problem s KTMom ne vidim, da bo kaj dosti bolje na Hondi. A nima TN 2018 hondo, ki je baje majn prasicja?

Popravljeno . Popravil axaQ4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 minutes ago, axaQ4 said:

Svasta.

 

Žarko bo fural prašiča do konca sezone

https://www.motorsport.com/motogp/news/zarco-lcr-honda-nakagami/4556238/

Ocitno ga bodo ocenili, ce je sposoben furat kaj boljse k Jorge. Samo glede na to, da ima hude problem s KTMom ne vidim, da bo kaj dosti bolje na Hondi. A nima TN 2018 hondo, ki je baje majn prasicja?

Jap, vozil bo l.2018 katera naj bi bila bolj vozna.

 

Lp, Samo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, vandrovec pravi:

Ta šport bo z njegovim odhodom več izgubil, kot pridobil.

To so tud za Šumaherja v F1 govorili. Je šal... in ga kmal nihče ni več pogrešal. Nove generacije si najdejo nove idole, primerno letom, časom in tako dalje. Nihče ni nenadomestljiv in MotoGP se zgolj zaradi odhoda Rossija ne bo bistveno spremenil.

Mu bojo verjtno kak spomenik kje postavili. In vedno zagreti (pa vedno bolj sivi) navijači bojo hodili tja romat. Šport in ostali se bojo premaknili naprej. Prosto po onem eppur si muove.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, jskrablin pravi:

Šport in ostali se bojo premaknili naprej. 

Seveda bo šlo naprej...vprašanje, če ima F1 še toliko gledalcev, kot jih je imela v času dirkanja Schumacherja. Sicer sem sam navijal za Alonsa ampak z odhodom MS je tudi to izgubilo smisel in sedaj ne spremljam več F1.

Vsaj v letu, dveh ...po odhodu dirkača z veliko navijači bo upadlo št. navijačev na dirkah in nasplošno zanimanje za vse ostalo, kar bo vplivalo na prihodke organizacije. Bo pa gotovo odšel, ko bo sam spoznal, da ne more več...dokler še upa ga je le za pohvalit, vsaj z moje strani.

Je pa vprašanje, kakšno bodočnost ima sploh moto GP glede na vsesplošno gonjo proti bencinskim pogonom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, axaQ4 pravi:

Se pravi nadaljujemo debato z nerealnimi scenariji? Nikjer nisem omenil, da je VR slab dirkac. Primerjal si pa ga z dirkacem na motorju k se vozi k prasic, ki je sfukan v glavo od padcev.  Kar se mi zdi nerealno. Realna primerjava je z dirkaci, ki furajo na istem ali celo malo slabsem motorju. Ki so mimogrede v vecini primerov sedaj hitrejsi od VRja.

Se pravi ce sledimo tvoji logiki vsi ti perejo tistega, ki je premagal MM 4 leta nazaj za povrh pa se VRja...

ne jaz in ne ti nisva vozila in nisva kompetentna za ocenjevanje letošnje honde .. 

honda je letos no.1 .. pa prašič gor al pa dol..s tovarniškim motorjem iz iste ekipe se jorge vozi zadaj.. zeloo zadaj.. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DinDiin pravi:

Kaj potlej, Jorge nazaj na Yamaho? K Vinales je bl svoh zgleda.:D

zarco gre na hondo.. potemtakem mora jorge na aprilio.. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!