Skoči na vsebino

MotoGP 2019


Rossi

Priporočene objave

pred 4 minutami, Kugelschreiber pravi:

Lorenzo je 3 zmagal, in bil se najman 3x u igri za zmago. To je tolk, k cel yamahin team v dveh sezonah. 

to je pa tudi vse , kar se mu je vsralo .. pa še to na račun top of the top motorja..

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 hours ago, thumper said:

valencia - 11/12 .. malesia nula.. avstralia nula..motegi nula.. kitajska nula.. aragon nula - not finished 1 lap.. san marino 17 .. 

8 zadnjih dirk od 19-ih brez točk vi pa nabijate da je

???? a samo meni nekej ne štima?? 

Marsikaj ti ne stima, ce ne mores priznati da se je navadil na Ducatija. Sam sef Ducatrija je rekej, da so se zeznli, ko so pustili Lorenza. Seveda, pa ti spet ves vec.  In nazadnje: rekel sem da je zacel res dobro voziti, ne da je zmagoval. Nabijas ti,  ker ga pac ne preneses. Tale statisika o tockah, je pa nizka in popolnoma tvoja, skladna z tvojo filozofijo... tip se je sesul, in to fajn. Samo ti nisi videl, da je vozil dobro... 

 

 Dejstvo je, da ko so ustimali tisto kar je Lorenzo hotel,  je zacel voziti dobro, zmagal 3x in  bil dober se veckrat. Ze prej je Ducati cez noc postal zmagovalni motor v Lorenzovi prvi sezoni, ko so ga mocno prillagajali njemu. Ce si ze omenil Rossija: desjtvo je tudi, da ko je Ducati naredil tisto, kar je hotel Rossi, so potem rabili veliko let, da so zadeve uredili spet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, Kugelschreiber said:

Dej mir, no. Lorenzo je v nekem trenutku sezone reku, ce se mal postimamo motor, lahk zmagam use dirke do konca in sm prvak! Rossi o cem takem ni mogu nit pjan sanjat. Prvak? Ma podiji so bli utopija. Ne pa naslov. Edina njegova pozitivna statistika v casu pr ducatiju? Nabijal je timskega kolega. Lorenza so ucasih nabili tud satelitski ducatiji, valeta nikoli. Vale je dirkal prot 4 motorjem. 2 hondi, 2 yamahi. Letos je blo na podiju 5 znamk! Suzuki je bil 8 al 9x na boxu. 

 

Lorenzo je 3 zmagal, in bil se najman 3x u igri za zmago. To je tolk, k cel yamahin team v dveh sezonah. 

 To ne steje, to so zgoljufali.... Lorenzo NE more zmagati. Thumper je reku da je zanic. Je tudi izracunal to! Kako da to tega vodilni pri Hondi ne upostavajo, in so ga povabili v zmagovalno ekipo zadnjih cuda let mi pa ni jasno. Nekaj je tu res cudnega!! Zarota, vesoljci al kaj?

Ker ce mores biti zanic, da prides v HRC, pol se bom takoj prijavil!!  Sto jurjev nej mi dajo, bom cist srecen. Sicer me bodo tule obrekovali kot tazadnga loleka, sam pac v svet nadljudi v motosvet forumu res ne more navaden smrtnik vstopit. To je samo za izbrance! Glavni razlog, da je pa Ducati postal dober ni to da mogoce kaj znajo, ampak to da Rossi hodi mimo garaze, ze samo to je verjetno dost. Kr Thumperja pras!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, jvalant said:

kar je hotel Rossi, so potem rabili veliko let, da so zadeve uredili spet.

 

To pa tud ni res, ne? Rossi je hotel nov manjsi engine, z drugje postavljenim prednjim veriznikom, da bi lahko drugje vpeli zadnjo nihajko.  Gp14 in 14.2 nista bla vec tako slaba motorja, dobili so alu grust, normalno vpetje motorja, normalno zadnje vzmetenje. Na podij so prsli trije njihovi piloti.....2015 je bil pa ze nov, gigijev projekt, z vsem kar je Rossi hotel, ga pa ni docakal. 

 

Lorenzo je pac no2 na gridu. Za marcom, in pred vsemi ostalimi. Je pa HRC trenutno mal u pizdi. Cez 14 dni so treningi, pa nimajo nit enga zdravga pilota. Marc okreva po hudi operaciji, Crutch okreva po hudem kostolomu, Jorge sveze polomlen......

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, jvalant pravi:

Marsikaj ti ne stima, ce ne mores priznati da se je navadil na Ducatija. Sam sef Ducatrija je rekej, da so se zeznli, ko so pustili Lorenza. Seveda, pa ti spet ves vec.  In nazadnje: rekel sem da je zacel res dobro voziti, ne da je zmagoval. Nabijas ti,  ker ga pac ne preneses. Tale statisika o tockah, je pa nizka in popolnoma tvoja, skladna z tvojo filozofijo... tip se je sesul, in to fajn. Samo ti nisi videl, da je vozil dobro... 

 

 Dejstvo je, da ko so ustimali tisto kar je Lorenzo hotel,  je zacel voziti dobro, zmagal 3x in  bil dober se veckrat. Ze prej je Ducati cez noc postal zmagovalni motor v Lorenzovi prvi sezoni, ko so ga mocno prillagajali njemu. Ce si ze omenil Rossija: desjtvo je tudi, da ko je Ducati naredil tisto, kar je hotel Rossi, so potem rabili veliko let, da so zadeve uredili spet.

dejanski rezultati si čisto nasprotje tvojih trditev. 

saj sem napisal : kaj bi , če bi , ko bi .. ne velja.. dejstev ne morete spremeniti.

pred 2 minutami, jvalant pravi:

 To ne steje, to so zgoljufali.... Lorenzo NE more zmagati. Thumper je reku da je zanic. Je tudi izracunal to! Kako da to tega vodilni pri Hondi ne upostavajo, in so ga povabili v zmagovalno ekipo zadnjih cuda let mi pa ni jasno. Nekaj je tu res cudnega!! Zarota, vesoljci al kaj?

Ker ce mores biti zanic, da prides v HRC, pol se bom takoj prijavil!!  Sto jurjev nej mi dajo, bom cist srecen. Sicer me bodo tule obrekovali kot tazadnga loleka, sam pac v svet nadljudi v motosvet forumu res ne more navaden smrtnik vstopit. To je samo za izbrance! Glavni razlog, da je pa Ducati postal dober ni to da mogoce kaj znajo, ampak to da Rossi hodi mimo garaze, ze samo to je verjetno dost. Kr Thumperja pras!

kdo je rekel , da lorenzo ne more zmagati???

nikjer nisem rekel da je zanič .. napisal sem , da je bil v 2 letih pri duceju slabši od rosija - to p dejansko pokažejo rezultati .. boš negiral uradne rezultate ?

ne žali me ..

honda je držala pedroso 13 let brez da bi postal prvak! zakaj nebi vzeli za male pare luzerja kot je lorenzo za drugega voznika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

46 minutes ago, Kugelschreiber said:

 

To pa tud ni res, ne? Rossi je hotel nov manjsi engine, z drugje postavljenim prednjim veriznikom, da bi lahko drugje vpeli zadnjo nihajko.  Gp14 in 14.2 nista bla vec tako slaba motorja, dobili so alu grust, normalno vpetje motorja, normalno zadnje vzmetenje. Na podij so prsli trije njihovi piloti.....2015 je bil pa ze nov, gigijev projekt, z vsem kar je Rossi hotel, ga pa ni docakal. 

 

Lorenzo je pac no2 na gridu. Za marcom, in pred vsemi ostalimi. Je pa HRC trenutno mal u pizdi. Cez 14 dni so treningi, pa nimajo nit enga zdravga pilota. Marc okreva po hudi operaciji, Crutch okreva po hudem kostolomu, Jorge sveze polomlen......

 Ni res... Sem dodal to za ilustracijo kako brez veze je tule pametovat, ker, roko na srce nimamo pojma... Thumper lahk preracunava kakor hoce,  ekipe v GP vedo veliko vec, znajo vec in ze vedo koga povabiti. Tudi Ducati konec koncev ni usekal mimo z Lorenzom... Trajalo je mogoce malce dolgo, pa Lorenzo je tezak karakter, ampak mislim, da ce bi se pac ne razsli, da bi bila kombinacija z Lorenzom zelo dobra... Se pac ni, in ga je povabila Honda. HRC je ekipa ki verjetno lahko dobi kogarkoli. Ampak,  mi spet vemo vec.. O tem govorim. Ne maram ne Lorenza, se najmanj pa Rossija, pa me ne bos slisal tule kaj veliko zanicevati in srati po komerkoli. Kaj kdo dobi, kdo ma vecjo placo ipd me ne briga prevec.  Vsi pa pa so in se trdo delajo, da so na tem nivoju. VSI,  vkljucno z tastarim, pa ceprav ga ne maram.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, jvalant pravi:

Thumper lahk preracunava kakor hoce,  

no no .. samo dejstva sem prepisal - ne men krivit kako je kateri zaključil katero sezono..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, thumper said:

dejanski rezultati si čisto nasprotje tvojih trditev. 

saj sem napisal : kaj bi , če bi , ko bi .. ne velja.. dejstev ne morete spremeniti.

kdo je rekel , da lorenzo ne more zmagati???

nikjer nisem rekel da je zanič .. napisal sem , da je bil v 2 letih pri duceju slabši od rosija - to p dejansko pokažejo rezultati .. boš negiral uradne rezultate ?

ne žali me ..

honda je držala pedroso 13 let brez da bi postal prvak! zakaj nebi vzeli za male pare luzerja kot je lorenzo za drugega voznika?

 Pa ti negiraj mene: rekel sem, da se je Lorenzo ujel z motorjem in zacel voziti res dobro? Ti pa prosim ne zali mene ker:  Lorenzo je nanizal tri zmage  in par dobrih vozenj. Dejstvo, da je imel manj  tock kot Rossi (ki si ga ti sam omenil, ker ga jaz nisem)  pride pa iz dejstva, da se je Lorenzo pac sesul in polomil. Jaz nikdar ne bom  stel  nul iz poskodb kot razlog, da je nekdo zbral manj tock torej zanic? Rossi ni zmagal nikoli z Ducatijem, Lorenzo je.  Dej povej na kaksen nacin si prisel do tega, da nimam prav ko sem rekel, da se je Lorenzo ujel z motorjem in da vozi dobro? Pik ni, ker se je ujel pozno in se potem se polomil. Ne ker jaz ne bi imel prav, da se je ujel z motorjem. To, da je mel manj tock kot Rossi tega ne spremeni, ker je pac rabil vec kot sezono, pol se pa se poskodoval. Rossi se pac nikoli ni ujel z Ducatijem. Se pac ni, kar se tice mene, to ne pomeni da je luzer. Dalec od tega... Nisem sploh omenil pozicij v prvenstvu, samo to, da je koncno razumel motor. Ti pa spet v napad z statistiko....

Mah, ne trudi se razlagat,  ker ne bom vec videl objav...

Popravljeno . Popravil jvalant
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok kakor želiš..

pa ni statistika..dejstva so .. končni rezultati .. 

kako se je pa lorenzo ujel z motorjem smo pa videli.. najprej je zajebal sam tam na startu , potem ga je pa duce še skipal s sebe .. 

če se kdo v moto gp karavani razume se honda in marc.. tolkokrat kolikokrat jo je on po tleh položil pa ga ima še zmeraj rada ..

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, thumper pravi:

honda je držala pedroso 13 let brez da bi postal prvak! zakaj nebi vzeli za male pare luzerja kot je lorenzo za drugega voznika?

Tale luzer je večkratni MGP svetovni prvak. Sej razumem da se je treba delati brihtnega in dokazovati svoj prav... sam ajde, mej malo perspektive pri tem.

Lorenzo je sam sebi največji sovražnik. Ko stilta, stilta na polno. Ko so mu Dučeja vsaj za silo uredili je dokazal da je še vedno komot med najhitrejšimi. Sam Taljani ko Taljani so malo dolgo čakali. Jorge si je tudi vzel malo (pre)dolgo za se navajat. Če HRC ne ponovi iste napake in Jorge ostane cel (začel je bolj švoh)... zna biti marsikdo kr presenečen. Nekateri vozniki in moštva pač ne grejo skupaj. In takole od daleč se zdi da Talijane rad tud ponos zjebe. Taljansko moštvo si bo želelo Taljana za prvaka. So v 90ih pri Ferrariju isto sanjali... pol pa jim je Nemec reševal rit dolgo let.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, Snecer said:

Motogpju fali en "Monaco" :)

Oziroma bi moral biti v koledarju Isle of man.

Ja, ampak kot zadnja dirka v prvenstvu, da se bi imeli čas sestavit do nove sezone! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moji nestrokovno amatersko analitični oceni, bo tudi to sezono nekdo zmagovalno zmagu ... ponavad se v tej nestrokovno amatersko analitični oceni dogajanj v tem športu, ne zmotim dosti :huh: 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, maus pravi:

po moji nestrokovno amatersko analitični oceni, bo tudi to sezono nekdo zmagovalno zmagu ... ponavad se v tej nestrokovno amatersko analitični oceni dogajanj v tem športu, ne zmotim dosti :huh: 

večina bo napovedala, da bo 10. zmagal poraženec

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

večina bo napovedala, da bo 10. zmagal poraženec

ma nau noooo .. zmagu bo zmagovauc zmagovalnih zmagovaucou :huh: 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, jskrablin pravi:

Tale luzer je večkratni MGP svetovni prvak. Sej razumem da se je treba delati brihtnega in dokazovati svoj prav... sam ajde, mej malo perspektive pri tem.

Lorenzo je sam sebi največji sovražnik.

. Sam Taljani ko Taljani so malo dolgo čakali. Jorge si je tudi vzel malo (pre)dolgo za se navajat.

Nekateri vozniki in moštva pač ne grejo skupaj.

od zadnjega lorenzovega naslova je 3 sezone.  3. ,7. in 9.mesto ..   nobenga brihtola - dejanski rezultati ane.. perspektiva? luzer iz sezone v sezono večji.  pa ta "luzer" je bil bolj mišljen na povezavo jorge - ducati.. pač se mu je še bolj podrlo na koncu ..

če bi šlo tako naprej bi vozil l.2021 špansko ssp prvenstvo..

bomo videli kako se bo ujel s hondo. pa če se bo nimam nič proti . več jih je skupaj bolj je užitek gledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, thumper said:

od zadnjega lorenzovega naslova je 3 sezone.  3. ,7. in 9.mesto ..   nobenga brihtola - dejanski rezultati ane.. perspektiva? luzer iz sezone v sezono večji.  pa ta "luzer" je bil bolj mišljen na povezavo jorge - ducati.. pač se mu je še bolj podrlo na koncu ..

če bi šlo tako naprej bi vozil l.2021 špansko ssp prvenstvo..

bomo videli kako se bo ujel s hondo. pa če se bo nimam nič proti . več jih je skupaj bolj je užitek gledat.

Stari, menjaj dilerja. Ta te zastruplja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kugelschreiber pravi:

Stari, menjaj dilerja. Ta te zastruplja. 

Al pa vsi vi...thumper piše kar se z točkami kaže v prvenstvu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 hours ago, jvalant said:

desjtvo je tudi, da ko je Ducati naredil tisto, kar je hotel Rossi, so potem rabili veliko let, da so zadeve uredili spet.

Ducati je naredil tisto, kar je hotel Rossi (med drugim tudi opustil karbonski okvir) sele po toliko Rossijevega jamranja, da jim je konkurenca ta cas usla dalec, dalec naprej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

46 minutes ago, Zok said:

Ducati je naredil tisto, kar je hotel Rossi (med drugim tudi opustil karbonski okvir) sele po toliko Rossijevega jamranja, da jim je konkurenca ta cas usla dalec, dalec naprej...

 Ducati je naredil tisto kar je hotel ze  Stoner, in  je potem izposloval Daligna (da je sprejel sluzbo,  je hotel popolno kontrolo): zasukali so agregat, da ni bil vec v "L" poziciji (le te se je Ducati drzal kot klop, ker je to bila pac njihov zascitni znak) , in so lahko premaknili tezisce naprej. To in ne okvir je prineslo napredek, ker z deltaboxom niso dosegli prav nic, dokler se ni popravilo tezisce, in z tem je bilo konec velikih problemov z prednjim koncem.  Ducati je nizal zmage z vsemi okvirji in neokvirji, razen z deltaboxom. V tenutku ko so uporabili deltabox,  je bilo zmag konec. Sele po premiku agregata naprej in z tem se je popravilo tezisce, so Ducatiji zaceli spet zmagovati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, jskrablin said:

Tale luzer je večkratni MGP svetovni prvak. Sej razumem da se je treba delati brihtnega in dokazovati svoj prav... sam ajde, mej malo perspektive pri tem.

Lorenzo je sam sebi največji sovražnik. Ko stilta, stilta na polno. Ko so mu Dučeja vsaj za silo uredili je dokazal da je še vedno komot med najhitrejšimi. Sam Taljani ko Taljani so malo dolgo čakali. Jorge si je tudi vzel malo (pre)dolgo za se navajat. Če HRC ne ponovi iste napake in Jorge ostane cel (začel je bolj švoh)... zna biti marsikdo kr presenečen. Nekateri vozniki in moštva pač ne grejo skupaj. In takole od daleč se zdi da Talijane rad tud ponos zjebe. Taljansko moštvo si bo želelo Taljana za prvaka. So v 90ih pri Ferrariju isto sanjali... pol pa jim je Nemec reševal rit dolgo let.

 Lepo povedano... Jorge je tudi edini, ki je snedel naslov Marquezu. V zadnjih 10 letih so bili prvaki samo stirje dirkaci: enkrat Rossi, enkrat Stoner, trikrat Lorenzo in petkrat Marquez. Tud to je statistika, btw.  Jorge je marsikaj,  zna bit tecen, kot si rekel, sam sebe zna spravtr ob zivce...  nisem neki fan, ce sem posten. Ko mu laufa, mu pa gre, ga mislim da ni, ki ni bil boljsi. Se pa potem zna tud sam pokopat.   Dalec od luzerja. 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, sesir said:

Al pa vsi vi...thumper piše kar se z točkami kaže v prvenstvu...

 Aja, za tri leta nazaj, ko mu pac ne gre... Zakaj samo za ta tri leta? Ker Thumperju to pase, da se pac izide po njegovem.  Vzemimo deset let, tako fletno povprecje: Rossi 1x, Lorenzo 3x... Pa vzemimo 20 let: Rossi 6x, Lorenzo 3x... (s tem da Lorenzo nekaj sezon se ni dirkal, ker pac mlajsi)...   Luzer? Dejte se mal zamislt nad sabo. Sej noben ne pravi da ga morte meti radi, tud jaz ga nimam, ker zna bit tecen do amena, ampak neka perspektiva pa mora biti. In spostovanje  do dirkacev in dirkanja... Sej nismo najstniki, ki ne vidijo delj od nosa. Lorenzo je mona, luzer pa definitivno ni. Ja je od njegoveka naslova ze tri leta, kot se ponavlja, ampak od Rossijevega ja pa ze  deset. Kdo je zdej luzer?

  Tkole se lepo da manipulirati z statistiko, in Thumper je ekspert v tem. Takoj go vzamemo za statistiko drugo casovno obmocje je pa tezko dokazatai kdo je luzer... Se vec, tisti ki govorijo o luzerjih potem dobijo statisticni dokaz, da je luzer nekdo drug... To pa jim/mu ne pase prevec

 

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, maus said:

po moji nestrokovno amatersko analitični oceni, bo tudi to sezono nekdo zmagovalno zmagu ... ponavad se v tej nestrokovno amatersko analitični oceni dogajanj v tem športu, ne zmotim dosti :huh: 

 Ni mi jasno kaj jes, da vsako leto uganes da bo zmagou zmagovauc... Se  velik se mormo naucti! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!