Skoči na vsebino

MotoGP 2019


Rossi

Priporočene objave

pred 4 minutami, sesir pravi:

Sploh ne...nocem,da mi med prvih pet isce priliko za naslov in bom tako moral se kdaj pomisliti,da bom jz moral @KennyJR kupit gajbo piva...in ne uzivati v dobljenem pivu...

tvoje skrbi so odveč... pač popestritev brez panike..tako kot zadnji 2 leti.. še najbolj pestro je bilo na prvih testiranjih 2016 , ko je veliko tukaj pisočih že napovedovalo naslov lorenza.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, thumper pravi:

tvoje skrbi so odveč... pač popestritev brez panike..tako kot zadnji 2 leti.. še najbolj pestro je bilo na prvih testiranjih 2016 , ko je veliko tukaj pisočih že napovedovalo naslov lorenza.. 

Če bi Ducati zrihtu kestl mal prej... Haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, KennyJR pravi:

Če bi Ducati zrihtu kestl mal prej... Haha

res ne vem od kod ta rezervoar..kar naenkrat se je pojavil ta problem v začetku leta 2018 .. le zakaj je bil pa lahko z 2016 v valenciji tako peklensko hiter? nekaj ne gre vkup..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, thumper pravi:

res ne vem od kod ta rezervoar..kar naenkrat se je pojavil ta problem v začetku leta 2018 .. le zakaj je bil pa lahko z 2016 v valenciji tako peklensko hiter? nekaj ne gre vkup..

Je jorge takrat povedal, da je šel na čas in skuril kar precej novih kompletov gum, zato je da bil zaostanek samo 2-3 desetinke... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, sesir pravi:

jLo ne bo vec kdaj prvak...:OK:

lahko..samo ne v obstoječi konkurenci in brez poškodb rivalov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, thumper pravi:

lahko..samo ne v obstoječi konkurenci in brez poškodb rivalov.

Ko jih bo letos vse nagonil za 100 pik boste pa jokcali ja... 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, KennyJR pravi:

Ko jih bo letos vse nagonil za 100 pik boste pa jokcali ja... 

Jokal ne bom...bi ti takoj dal za gajbo...z veseljem...zal pa trenutno v moto gp ni takih razlik,da bi bilo mozno,da bi imel vodilni 100pik naskoka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mim grede, MotoGP na FB pravkar vrti 1 dirko sezonr 2003. Suzuka. Vodi Rossi. Šestnajst let nazaj. 

 

Mimgrede 2. To je bla prva Ducatijeva GP dirka. Loris Capirossi je končal trtetji, tik za Biaggijem, ki je bil precej za Rossijem. Ducati je v prvi dirki osvojil štenge. Kako nepredstavljivo je to danes. 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole sem tudi jaz zasledil, je pa precej tihozitja na tistih slikah, kar mi je za eno ekipo ranga MotoGP precej nepredstavljivo.

Tako osamljeno je vceraj izgledalo na eni Ponikvi ko je v enem posranem vremenu en Zok ene zadeve testiral.... ...in 5 km kasneje sparkiral nazaj v garazo.

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Roman pravi:

Je bil brat dol..., je rekel da je bil en sam dolgcajt.

Casi edina vazna stvar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 28. 2. 2019 ob 13:11, Demon pravi:

2019 MotoGP grid. 

 

Hmmmm, ta je malo čudn.. ;)

brez bremz bo hitrejši..

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, KennyJR pravi:

Medtem ko nabijate bedarije, opažam, da je Jorge očitno spet lizika.

jorge-lorenzo-repsol-honda-tea-1.jpg

Ki ti bo zlizala eure mene pa odzejala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, sesir pravi:

Casi edina vazna stvar

Menda ni šlo za nobeno testiranje, ampak nekakšno snemanje....zvoka ?

U glavnem se je vozikal sem ter tja (dobesedno) mimo mikrofonov, v tistem času, ko je bil brat dol, pa je naredil komaj kakšen cel krog, pa še to bolj turistično, tako da je nameril najhitrejši čas 1:40,2.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so tud zvok snemal? Yamaha najbolj "brni"?

772770408_QatarFP1.JPG.b7aac0007d7ea79c97126f155636e1a4.JPG

Nč ne bo iz tega po ravnem ne gre nikamor....

Popravljeno . Popravil MiNa
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm Rossi pravi (spet), da je sfukal prednjo gumo totalno. To da je skuril tako hitro vse dane gume za tisti dan pa tudi ni najbolj profi :D

Drugace pa v FP1 je vozil 1.55:048, na FP2 je vozil 1.55:137 z zjebano prednjo gumo...ni neke bajne razlike .

Med testiranji je fural najhitreje 1.54:651.  Ne spet toliko dalec se pravi. Malo vzames v zakup vreme, stanje proge pa je v bistvu bil na FP prakticno tam tam.
 

Malo primerjave, MV12 najhitrejsi krog na testih je bil 1:54:208. MM na isti dan 1:54:613.

MV12 je spustil svoj cas za 4/10, MM pa za 1.3s. Verjetno ce bi Rossi mel ok gumo, bi tudi spustil svoj cas na kasknih 1:54:3 +-1 desetinka,

Sam veliko vprasanje je v nedeljo kaksen bo Rossijev race pace? Srednje do visokih 1:53s? Pomoje prej 1:54 do nizkih 1:55.

Kako ostali?

Ce se spomnite, ko sta Dovi in Petrux, izvajala simulacijo dirkanja skp, sta po 11 krogih zamenjala pozicije in dovi je pogruntal, da je imel prednjo gumo toliko uniceno in da je padel cas za 1s. Tudi ko je Petrux vodil simulacijo, najhitrejsi krog je bil 1:55:370, ostali so imeli visokih 1:55 ali nizkih 1:56.

Kaj pa vem, pomoje ce ga Rossi ne bo posral z gumami kaj spet, bo v Nedeljo nekje tam pri vrhu sigurno,,,,

 

Popravljeno . Popravil axaQ4
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!