Skoči na vsebino

Prostornina mojega (mojih) motorja


DAMI34

Kakšne kubature motorjev vozite in zakaj?  

114 članov je glasovalo

  1. 1. prostornina mojega (mojih) motorja

    • do 500ccm
      16
    • od 500-750ccm
      30
    • od750-900ccm
      24
    • 900-1100ccm
      38
    • 1100 in več
      30


Priporočene objave

Ob 7. 1. 2019 ob 17:10, vandrovec pravi:

Anketa ni merodajna...sam nisem nič pritisnil ali obkrožil, niti ne vem, kaj je potrebno, pa tudi, če bi vedel ne bi nič naredil...:)

Umirjenim voznikom se ne ljubi s tem ukvarjat, vozi kar pač vozi zase, ne za druge in razkazovanje...:smoke:

 

Ob 7. 1. 2019 ob 17:43, vandrovec pravi:

...dejansko stanje registriranih mopedov.

Kliknil pa ne bom zato, ker nočem :) ...saj ni obvezno?

 

Ob 7. 1. 2019 ob 18:18, vandrovec pravi:

...me je zmotilo, ker se šteje procente v anketi kot nek dokaz...ampak ni v bistvu to nič, nobena slika nekega stanja :)

število registriranih ni relevantno..če bi prebral kaj je podnaslov teme :

KAKŠNE KUBATURE MOTORJEV VOZITE IN ZAKAJ?  

bi ti bilo mogoče bolj jasno..

3 poste si napisal samo zato , da v njih izražaš nestrinjanje ..  to si prebral v kakem priročniku za forume ali si se sam tako zelo potrudil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
pred 5 minutami, jama1100 pravi:

Ta nov 1868 ccm

Brez slike ne velja :naughty: enjoj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 9. 1. 2019 ob 10:40, thumper pravi:

število registriranih ni relevantno..če bi prebral kaj je podnaslov teme :

KAKŠNE KUBATURE MOTORJEV VOZITE IN ZAKAJ?  

bi ti bilo mogoče bolj jasno..

3 poste si napisal samo zato , da v njih izražaš nestrinjanje ..  to si prebral v kakem priročniku za forume ali si se sam tako zelo potrudil?

Trenutno vozim najvišjo kategorijo po anketi, vozil sem pa 50, 125, 250, 600, 650, 750, 900, ...možno, da sem kaj izpustil in spet bom šel na nižje, ali bom vozil hkrati različne kategorije...ne vidim pointa v tej anketi. :hmm:

...še 4 post sem napisal zaradi tebe :P

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob Monday, January 07, 2019 ob 17:29, DAMI34 pravi:


, rezultate si prav vsak lahko po svoje razlaga, to je itak bistvo statistike. Edino % ne lažejo. Točno toliko % kot ima posamezen segment, je kliknilo lastnikov (lahko je pa tut kdo lagal vmes)

Evo, sem kliknil na moj okenček. Pa pozabil si dodati, da bodo ti procenti merodajni samo za ms skupnost. Precej dobro veš v kakšnem obsegu se giblje število aktivnih komentatorjev na tem forumu, in koliko je cca. registriranih motorjev v deželici...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, izibajker pravi:

Evo, sem kliknil na moj okenček. Pa pozabil si dodati, da bodo ti procenti merodajni samo za ms skupnost. Precej dobro veš v kakšnem obsegu se giblje število aktivnih komentatorjev na tem forumu, in koliko je cca. registriranih motorjev v deželici...

v bistvu jaz ne iščem nič, saj pol MSja itak poznam pa vem kaj vozijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, vandrovec pravi:

Trenutno vozim najvišjo kategorijo po anketi, vozil sem pa 50, 125, 250, 600, 650, 750, 900, ...možno, da sem kaj izpustil in spet bom šel na nižje, ali bom vozil hkrati različne kategorije...ne vidim pointa v tej anketi. :hmm:

...še 4 post sem napisal zaradi tebe :P

vsi smo veseli, ker si se potrudil in to napisal. Katera kategorija ti najbolj sede in zakaj si šel do Najvišje? Katera je po mnenju nekaterih članov MSja nepotrebna, nevarna, objestna in neobvladljiva?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, DAMI34 pravi:

 Katera kategorija ti najbolj sede in zakaj si šel do Najvišje? Katera je po mnenju nekaterih članov MSja nepotrebna, nevarna, objestna in neobvladljiva?

 

Nikoli nisem želel voziti najvišjo kategorijo in tudi sedaj menim, da nisem v njej, razen po tej anketi. Obstajajo motorji z višjo kubaturo in predvsem precej večjo močjo. Ta motor je udoben potovalnik s podobno ergonomijo sedenja kot včasih kros motorji...ni ravno enako ampak tak položaj mi sede. Vedno so mi bili všeč kroserji z grobimi gumami in dolgim vzmetenjem...če letijo po vseh luknjah bodo tudi na cesti udobni. Cestni dirkalniki so me utrudili že po manj kot 100 km...zame neuporabni, pa tudi ne vidim smisla v nažiganju po cestah, drsenju in vseh akrobacijah. Poizkusil sem s tem pa mi ni ravno sedlo strašenje drugih ljudi po cestah...:P . Kot drugi motor bi si omislil nekaj takega: https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13014353&display=Aprilia RX 125 4T E4 AKCIJA

Samo enega za vse potrebe pa še nimam, še razmišljam, kaj bi bilo lahko boljše od sedanjega...:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, vandrovec pravi:

Samo enega za vse potrebe pa še nimam, še razmišljam, kaj bi bilo lahko boljše od sedanjega...:)

AT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, vandrovec pravi:

Nikoli nisem želel voziti najvišjo kategorijo in tudi sedaj menim, da nisem v njej, razen po tej anketi. Obstajajo motorji z višjo kubaturo in predvsem precej večjo močjo. Ta motor je udoben potovalnik s podobno ergonomijo sedenja kot včasih kros motorji...ni ravno enako ampak tak položaj mi sede. Vedno so mi bili všeč kroserji z grobimi gumami in dolgim vzmetenjem...če letijo po vseh luknjah bodo tudi na cesti udobni. Cestni dirkalniki so me utrudili že po manj kot 100 km...zame neuporabni, pa tudi ne vidim smisla v nažiganju po cestah, drsenju in vseh akrobacijah. Poizkusil sem s tem pa mi ni ravno sedlo strašenje drugih ljudi po cestah...:P . Kot drugi motor bi si omislil nekaj takega: https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13014353&display=Aprilia RX 125 4T E4 AKCIJA

Samo enega za vse potrebe pa še nimam, še razmišljam, kaj bi bilo lahko boljše od sedanjega...:)

anketa sprašuje po kubikih ne pa moči. 

Sem pa vesel, k si kr velik energije potrošil za eno tako brezvezno temo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob Monday, February 04, 2019 ob 16:45, DAMI34 pravi:

Katera je po mnenju nekaterih članov MSja nepotrebna, nevarna, objestna in neobvladljiva?

Kolikor se spomnim je samo eden član MS-ja (se mi zdi, da je bil The Lakl) v enem postu bolj obsežno komentiral to tematiko. In ne razumem, kaj in komu naj bi rezultati te ankete "dokazovali" karkoli?

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, izibajker pravi:

Kolikor se spomnim je samo eden član MS-ja (se mi zdi, da je bil The Lakl) v enem postu bolj obsežno komentiral to tematiko. In ne razumem, kaj in komu naj bi rezultati te ankete "dokazovali" karkoli?

No, Lakl ni bil zaobjet v tej moji objavi.

Dokazujejo samo eno, da skoraj 45% folka (dejansko tudi več, ker so nekateri klikali tudi tomose, pa razne piaggiote) vozi več kot 900ccm 

Hkrati tale tema dokazuje, da se nekateri zelo radi ubadajo z neumnimi in brezveznimi temami kot je tale. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 8. 2. 2019 ob 9:37, DAMI34 pravi:

No, Lakl ni bil zaobjet v tej moji objavi.

Dokazujejo samo eno, da skoraj 45% folka (dejansko tudi več, ker so nekateri klikali tudi tomose, pa razne piaggiote) vozi več kot 900ccm 

Hkrati tale tema dokazuje, da se nekateri zelo radi ubadajo z neumnimi in brezveznimi temami kot je tale. :P

Ja potem pa lahko tole "neumno in brezvezno temo" (kakor si jo sam poimenoval) tudi zakleneš. :naughty:

Tisti teorem "da skoraj 45% folka vozi več kot 900 ccm" pa raje prihrani za kakšne šank debate. :drunk:

V Slo je registriranih preko 110.000 motorjev. Rezultati te tvoje ankete pa zajemajo glasove 150 aktivnih forumašev. Zanemarljiv odstotek (oz. par promilov) moto populacije je tole...

Pa brez zamere dragi naš Dami. Vsi te imamo radi, ko lepo skrbiš, da tudi v zimskem času tule na forumu ni dolgčas. :yea1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 8. 2. 2019 ob 9:37, DAMI34 pravi:

No, Lakl ni bil zaobjet v tej moji objavi.

Dokazujejo samo eno, da skoraj 45% folka (dejansko tudi več, ker so nekateri klikali tudi tomose, pa razne piaggiote) vozi več kot 900ccm 

Hkrati tale tema dokazuje, da se nekateri zelo radi ubadajo z neumnimi in brezveznimi temami kot je tale. :P

 

Verjamem, da se smeješ, ko se briješ :lol1::jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, izibajker pravi:

Ja potem pa lahko tole "neumno in brezvezno temo" (kakor si jo sam poimenoval) tudi zakleneš. :naughty:

Tisti teorem "da skoraj 45% folka vozi več kot 900 ccm" pa raje prihrani za kakšne šank debate. :drunk:

V Slo je registriranih preko 110.000 motorjev. Rezultati te tvoje ankete pa zajemajo glasove 150 aktivnih forumašev. Zanemarljiv odstotek (oz. par promilov) moto populacije je tole...

Pa brez zamere dragi naš Dami. Vsi te imamo radi, ko lepo skrbiš, da tudi v zimskem času tule na forumu ni dolgčas. :yea1:

Ne morem zaklenit, če je pa nekaterim tako veselje pisati v njo :P

In ne nikjer nisem napisal da 45% slovenskega folka, ampak 45% vseh glasovalcev, ki so kliknili v anketo. Bo šlo?

 

pred eno uro, Borutt pravi:

Verjamem, da se smeješ, ko se briješ :lol1::jezik:

tako je smejem se. Trenutno stanje po anketi je

47,62% folka je kliknilo na 900 in več. Bo šlo, ali rabiš kaljkuljator? :P

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 11. 2. 2019 ob 15:31, DAMI34 pravi:

Ne morem zaklenit, če je pa nekaterim tako veselje pisati v njo :P

In ne nikjer nisem napisal da 45% slovenskega folka, ampak 45% vseh glasovalcev, ki so kliknili v anketo. Bo šlo?

 

Končno si ugotovil, da govoriva o različnih stvareh.

45% glasovalcev na temule forumu (na katerem v totalu gledano sodeluje in komentira ne več kot 250-300  trenutno aktivnih članov???) ni nek relevanten rezultat za celotno slovensko moto populacijo. 

Že razmišljam, da moj moped ruknem u taprvi graben in nabavim nekaj nad 900ccm, da se zlijem z večino.:naughty:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, izibajker pravi:

.Že razmišljam, da moj moped ruknem u taprvi graben in nabavim nekaj nad 900ccm, da se zlijem z večino.:naughty:

 

Ker nisva soseda ne meči....razen,ce prej javis cas in kraj in se to le meni...tak,da raj ne meči...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, izibajker pravi:

Končno si ugotovil, da govoriva o različnih stvareh.

45% glasovalcev na temule forumu (na katerem v totalu gledano sodeluje in komentira ne več kot 250-300  trenutno aktivnih članov???) ni nek relevanten rezultat za celotno slovensko moto populacijo. 

Že razmišljam, da moj moped ruknem u taprvi graben in nabavim nekaj nad 900ccm, da se zlijem z večino.:naughty:

 

bolečina nad pomanjkanjem kubikov ni moj problem, ker jaz se znam zabavati tudi na 45ccm skuterju in me čisto boli qurtz kaj si drugi mislijo.

Tudi vzporedne ankete volitev niso merodajne, so pa lahko neko merilo.

Nadalje, ankete sploh ne rabimo, saj ima 30% folka 1200 GSa :P

Evo, kubiki rešeni, kdor ma kratkega mu dolg ne bo zrasu, je pa lahko vsaj srečen če ma frekvenčnega.

over end aut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, DAMI34 pravi:

bolečina nad pomanjkanjem kubikov ni moj problem, ker jaz se znam zabavati tudi na 45ccm skuterju in me čisto boli qurtz kaj si drugi mislijo.

Tudi vzporedne ankete volitev niso merodajne, so pa lahko neko merilo.

Nadalje, ankete sploh ne rabimo, saj ima 30% folka 1200 GSa :P

Evo, kubiki rešeni, kdor ma kratkega mu dolg ne bo zrasu, je pa lahko vsaj srečen če ma frekvenčnega.

over end aut

Brez nervoze Dami. Odpiraš anketo, pol pa ugotoviš, da je sploh ne rabimo. Vmes te pa živcira, če ti kdo postavi kako vprašanje v zvezi z s tem... 

Over & over & out & End

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je na tistem z 0 ccm in pa 5kW prav the best....sploh, ko sem kam popolnoma inkognito pripeljem ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, izibajker pravi:

Brez nervoze Dami. Odpiraš anketo, pol pa ugotoviš, da je sploh ne rabimo. Vmes te pa živcira, če ti kdo postavi kako vprašanje v zvezi z s tem... 

Over & over & out & End

vmes nekateri 3x do 4x ugotovijo, da je brez pomena, da je nesmisel vanjo pisati, absolutno netočno karkoli z njo početi, prebrati jo pohujšljivo, hkrati pa imajo največ objav v nji :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!