Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
Dedeseven

Yamaha X-Max 250 delovna temperatura

Recommended Posts

Dedeseven

Zdravo,

par dni nazaj sem peljal skuter na sprehod v lepem sončnem popoldnevu in se motor tudi po pol ure vožnje ni segrel na delovno temperaturo. Kazalec se dvigne na eno do največ na dve črtici od skupno šestih kar verjetno ni delovna temperatura. Bom ob priliki preveril ali je termostat nonstop odprt, me pa zanima, če ima še kdo take izkušnje/probleme.

lp

Big Py

2 črtici je OK temperatura, drugače je ponavadi 3 črtice (na sredini), ampak če je tudi na 2 je motor dovolj segret. Opažam sam na majesty 400. Vedno je na sredini, v mrzlem pa zelo počasi do tam prileze, posebej če voziš na nizkih obratih. Pa pri kakem spustu zna iz sredine za eno črtico temperatura dol pasti, ter nato ko so obrati na ravnini spet zraste. Na servisu so dejali, da je normalno. za vsak slučaj preveri nivo hladilne tekočine.

Običajno je tako, pozimi dolgo traja da do tam prileze, tudi če je črtica manj, ni panike

maxresdefault.jpg

Edited by Big Py

Dedeseven

Hladilne je dovolj, hvala za info. Ne bom preveč kompliciral, motor se itak lepo pelje, ima miren prosti tek tako, da bom naslednjič malo bolj ožemal ročico plina, da preverim, da pride temperatura do delovne in da bom pomirjen.

Rey

Tudi na mojem X-maxu 250 (2014) je bilo isto. 3 črtice, pozimi po kakšnem klancu navzdol redno na 2. 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• jskrablin
      V bistvu ima tvoj prjatu mislim da kr 15kW max v ponudbi. 50% več od kwake.   It works. Jaz sem sicer mel mal smole s testnim modelom, so se eni konektorji zlosali. Sam kolker je šlo, je šlo pa dobro. Gruntam da bi mogoče 'investiral' v en pogonski sklop od Qulbixa in ga zmontiral v kak full size enduro geštel. Tisto bi bilo ornk dobro.   Btw, battery tech počasi napreduje - https://insideevs.com/news/371281/li-s-batteries-325-wh-kg/
    • Zivnorc
      ... kr gre. ..sicer ga že en cajt nisem vozil.... ampak, če mogoče veš, je na prvi (pionirski) dirki s takimi e-bajki osvojil prvo mesto ne dolgo nazaj... https://www.radiotomi.si/glasbene-lestvice/zadnji-rezultati/83-novice-od-tu-in-tam/25509-anze-svetek-zmagovalec-premierne-dirke-svetovnega-pokala-z-e-kolesi  
    • RobiRoberto
      Po kusilu   ITAK !!! Tri sem imel na zalogi, in ostali sta še dve ...
    • RobiRoberto
      NI ga bilo danes kar precej časa (MiškoTA)
    • krucymucy
      Qulbix? Kako se obnese?
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!