Skoči na vsebino

Lav is in di er...


SiR

Priporočene objave

hehe v tole pljuvanje po motoristih pa kr not padeš :wink: :lol: ..ni cudn da se vsi tok bunijo.......KATARZA :wink:

u glavnem.....meni je dons en ata na kriziscu pes stal ko je imel zeleno in zaštartal ko se mu je prizgala rdeča....hehe..pol meje pa še prav pisano pogledal ko sem mu potrobila....hehe...pa kaj pol .....sej bo njega kdo povozil...upam sam da ma un dobre brisalce na avtu :lol: :lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tejka, ne skrbi o pluvanju, saj ti bo kmalu boljse :roll: . Lepo cajcek, pa aspirin, pa pri stricu zivinozdravniku en inekcijo proti steklini, pa bo :twisted:. Kaj se pa onega dedeja tice je verjetno rabil samo prevoz, pa ceprav na havbi :D .

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jaz grem danes zavarovat fazer1000 :oops:

Pa prvo pojdi na banko s pistolo........., ups mislim "hranilno knjizico" :oops:

lp DTW :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa nemudoma v fojbe :!: :wink:

Ja. Sam ne vem, kako naj mrtvega bančnega uslužbenca in zavarovalnega agenta hkrati na motor namontiram, da jidva do fojb prvlečem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa nemudoma v fojbe :!: :wink:

Ja. Sam ne vem, kako naj mrtvega bančnega uslužbenca in zavarovalnega agenta hkrati na motor namontiram, da jidva do fojb prvlečem :D

Krematorij Ljubljana, Okostnjaška ul.6, nudi prvovrstne usluge po konkurenčnih cenah. Račun lahko uveljavljate kot olajšavo pri odmeri dohodnine. TOPLO vabljeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jaz grem danes zavarovat fazer1000  :oops:

Pol pa nemudoma v fojbe :!: :wink:

fojbe morajo biti polne.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo - zdaj mam pa že dva tedna izpit... Bo že cajt, da ... khm... nardim kak tazaresn kilometer :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja mimogrede... je sla lav dons mal v horizontalo  :wink:  :wink:

:?: :? za kaj se ze gre tukaj?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja mimogrede... je sla lav dons mal v horizontalo  :wink:  :wink:

:?: :? za kaj se ze gre tukaj?!

Moj nigelnagelneu Moped šeu malo v horizontalno linijo. Nič hudega, niti praska ni ... Jebeni disklock... _čohčoh_...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!