Skoči na vsebino

Nastavitev ventilov


Leteči

Priporočene objave

Kako pa zgleda ketna za 100 jurjov :hmm:

Za 100 jurjev ti ne menja samo ketne ampak tudi napenjalce in drsnike v to ceno je pa tudi vkalkulirano delo.Tak je pač bil predračun za moj motor,če bi se odločil za ta poseg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 100 jurjev ti ne menja samo ketne ampak tudi napenjalce in drsnike v to ceno je pa tudi vkalkulirano delo.Tak je pač bil predračun za moj motor,če bi se odločil za ta poseg.

Napenjalec je eden, pa še tega ni nujno menjat, v koliko mora razdred cel agregat pol je cena cena sigurno 100 jurjev, če pa uporabi zgoraj

omenjeno verigo pa je sigourno več kot pol manj, ker se da dol samo pokrov ventilov in se veriga samo ogrog potegne in zaneta :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napenjalec je eden, pa še tega ni nujno menjat, v koliko mora razdred cel agregat pol je cena cena sigurno 100 jurjev, če pa uporabi zgoraj

omenjeno verigo pa je sigourno več kot pol manj, ker se da dol samo pokrov ventilov in se veriga samo ogrog potegne in zaneta :OK:

royal: Napisal sem primer za moj motor,se pravi za hondo varadero,"ki pa ima 2 napenjalca",veriga vsakega valja ima svojega :book:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

royal: Napisal sem primer za moj motor,se pravi za hondo varadero,"ki pa ima 2 napenjalca",veriga vsakega valja ima svojega :book:

pardon, sem mislil da govorimo o Kawasakiju KLE :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem poklical malo okrog po po servisih za honde in sem dobil veliko cenejše variante kot pa pri nepooblašcenem serviserju .

torej veriga 17 tisoč

šponar 12 tisoč

menjava 15 tisoč

ali je čarman v medvodah uredo serviser

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem poklical malo okrog po po servisih za honde in sem dobil veliko cenejše variante kot pa pri nepooblašcenem serviserju .

torej veriga 17 tisoč

šponar 12 tisoč

menjava 15 tisoč

ali je čarman v medvodah uredo serviser

To je še dokaj sprejemljiva cena, če vzameš v zakup da je ta poseg med 50 in 60 tkm :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali je čarman v medvodah uredo serviser

tulele boš mogoče kej najdu KLIK .)

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...
Tukej so navodila za Ducatije, sam k sm to v živo vidu ko zgleda se mi zdi bolš da kr do kšnga serviserja zapeleš.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce nisi se nikol tega delal ti ne priporocam da se na tak nacin ucis ker zna bit drago...ti lahko gre ogromno denarja ce bos narobe nastavu...je delikatna zadeva to. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!