Jump to content
  • Sign Up
mladench

Big 3's

Pick one  

55 members have voted

1. 1. Pick one

• KTM 1290 Super Adventure S
      16
    • BMW R 1250 GS
      27
    • Ducati 1260s Multistrada
      12

Recommended Posts

Kugelschreiber
1 hour ago, Snečer said:

v bistvu je težko rečt, motor je od forda, danes imamo samo še sestavljanke

ima pa lastnost, ki je drugi nimajo

ključe lahko pustiš v avtu... 

Na zalost, hdi ni od forda. Ford je mel tkrat old skul tddi, in common rail tdci, u bistvu delphi/renault dci. 2008 so sele uzeli hdi. 

Quest

A pol je v mojem avtobusu Fordov motor? Sem mislil da je PSA. Ma se že boljš počutm. No pa ni 3.0. Le 2.7 old engine.:cry:

Pa ni Bmw nit Merc al pa Audi. :? Je pa sestavljen pa moj:yea2:. Pa dva kardana ima. Pa še enga na motorinu. Ima kaj stran past.

Vedno vzamem silvertape s sabo.

Drugač pa motorje sprobaj. Vnaprej, ali pa priporočen motor s strani MS je kot vnaprej dogovorjena poroka. Lahk dobiš terno, ali si pa cel življenje jezen.t1841.gif

DAMI34

če ne gre pač ne gre, tema se je izpela.

Klonk :(

DAMI34

odklenjeno, dokler bo normalno pisanje in vsaj malo v povezavi s temo, drugače bo pa kar izbris teme. 

Zaklenjena je bila na željo @mladencha/ustvarjalca teme in jaz sem se strinjal.

mladench

@Xebec Ma sm kr napaljen za dučeta in če nebi imel enga problema, bi se vrjetno že zaletu pa nabavu. Problem pa mam, da ne grw v garažo 😂 širina vrat je cca.83cm, balanca pa 1m 🙄 če ga zmotam, ga že spravm ampak ni to to. Tko da moram menjat garažna vrata, pa če bom že vrata menju, morm še garažo mal porihtat hahah 

skalar36
pred 1 minuto, mladench pravi:

@Xebec Ma sm kr napaljen za dučeta in če nebi imel enga problema, bi se vrjetno že zaletu pa nabavu. Problem pa mam, da ne grw v garažo 😂 širina vrat je cca.83cm, balanca pa 1m 🙄 če ga zmotam, ga že spravm ampak ni to to. Tko da moram menjat garažna vrata, pa če bom že vrata menju, morm še garažo mal porihtat hahah 

Men je balanca od Suzukija ostala. 72 ccm. Lohk ti jo še prnesem na dom :jezik:

Resno me pa zanima @mladench, zakaj ni XR-ja v izboru. OK, sm zasledil, da ti ni neki testna pasala. Samo, mislim, da bi mu mogu dat še eno možnost za testno. Faq se fajn pele. Dukatija nisem pelu, sm pa na YT zasledil, da "kao" neki cuka v višjih prestavah, in sta 5, 6 samo za višje hitrosti.

Pa da te malo potolažim... Sam imam tud problem. Odločam se med Versysom 1000 in Hondo AT. Če bi imel garažo, bi že bila AT pod streho, zraven nje pa Suzuki. Tko mam pa prostora samo za 1 motor, pa mi Suzike res ni za prodajat... pa ne vem. Najraje bi versysa, sam za po hribih pa ni. 

Faking motorizem. Bom začel slikat z čopičem... tam ne rabiš velik prostora :D 

mladench

@skalar36 sem študiral, da bi kr tole gor dal...

image.png.cf36e2b41a3d63c979292e4d7cbb2342.png

zdj k mam še take plane z garažo, se mi mogoč rata še 1x na XRa vsest :sleep2: Bo Frc nabavu pa dau en krog, da ga razpiham :D drgač pa ja... faking motorizem... men se tud SXa sploh ne prodaja (kdo bi pa hotu ta razmahana jajca) :D žena me edin z eno obrvjo gor gleda, pa tastar, k mu stvari iz garaže vn mečm, pa si plac delam :lol1:

Edited by mladench