Skoči na vsebino

Yamaha FZS 1000 fazer


SiR

Priporočene objave

Pa jo je možno dobiti?

Jaz sem si sicer naložil en pdf. Service manual za ameriški trg delane motorje, kjer so postopki menjave in vzdrževanja delov kompletnega motorja.

Samo mene bolj zanima tista knjiga, ki jo običajno zraven motorja dobiš.

seveda. oboje je v angleškem jeziku ampak mislim, da to ne bo problem zate.:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem končno dobil auspuh za mojo Fazerko, še zmontiramo ga pa, da vidimo (slišimo) kaj bo dal od sebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej kolk pa tale dimnik kj pride, pa če se da kšn clip narest da to slišm.

lp,Gašper

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je koštal 220 €, sme ga našu na ITA eBaju.

Glas bom pa jutri posnel, sem pričakoval, da se bo bolj dru, pa se brez dušilca čisto brez problemov voziš.

Kolega ima na novi Fazerki, LeoVince izpuh, isto ovalca, pa se mu brez dušilca ful dere, za moj okus čisto preveč, da bi se nekam daleč peljal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je koštal 220 €, sme ga našu na ITA eBaju.

Glas bom pa jutri posnel, sem pričakoval, da se bo bolj dru, pa se brez dušilca čisto brez problemov voziš.

Kolega ima na novi Fazerki, LeoVince izpuh, isto ovalca, pa se mu brez dušilca ful dere, za moj okus čisto preveč, da bi se nekam daleč peljal.

meni osebno predolg za 10cm,bi ga skrajšal na krivini

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa da se še jaz oglasim v tej temi, kot novopečeni sintisajzerfahrer =)

V sredo pripeljal moped domov, ga v četrek registriral in včeraj testno prevozil prvi tank bencina :yea1:

Prvi občutki (že na testni vožni pred nakupom) so bili mešani, motor se mi je zdel (napram prejšnjemu gsxr-ju 750) kar len

in malo neroden (zaradi drugačne drže..) ampak se je včeraj pokazalo ravno nasprotno, motor se lepo zavrti, res da nad 4 - 5k rpm da

komaj tisto moč od sebe ampak kaj me je presenetilo - predvsem vodljivost pri manjših hitrostih ki je fantastična pa tudi nad 100km/h je

v ovinkih zelo stabilen.. zavore sicer niso brutalne na kar se moram še malo navadit - da je treba za podoben učinek malo pogumneje stisnit

ročico ampak tudi to bomo uredili.. malo si še samo zmehčam vzmetenje, pol pa na furco..

in case you don't know where to go.. we see us at rote 69 :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je koštal 220 €, sme ga našu na ITA eBaju.

Glas bom pa jutri posnel, sem pričakoval, da se bo bolj dru, pa se brez dušilca čisto brez problemov voziš.

Kolega ima na novi Fazerki, LeoVince izpuh, isto ovalca, pa se mu brez dušilca ful dere, za moj okus čisto preveč, da bi se nekam daleč peljal.

Aha hvala za info, a me pa zanima kako je pa z kupovanjem rabljenih teh dimnikov, a je metanje denarja stran al kako.

Pa to le lohka ti homologiraš????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega, ki sem jaz kupil je nov in ima homologacijo.

Danes še nisem uspel narediti filmčka upam, da ga bom jutri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam vprašanje za športnike na fz1 :ninja:

si je že kdo dvigoval fusrasterje na tem motorju (letnik 06+)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam vprašanje za športnike na fz1 :ninja:

si je že kdo dvigoval fusrasterje na tem motorju (letnik 06+)?

Poglej in podebatiraj v temi FZ1-Fazer, ker tole je tema o starejši sestrici/bratu FZS 1000!

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vaprašanje!

Rad bi dal dol kovček in nosilec pa tam ko je sedaj nosilec kovčka prišraufan pride ročaj, in jest tega seveda nimam

kje bi lohka dobil ta ročaj??? Ali pa če ima kdo to za prodati???? sej bi pustu nosilce gor pa sam kovček dol vzel,pa

se šraufi samo v prazno vrtijo.

Gre pa se za fzs 1000 letnik 2001

246801_2097248428687_1169644898_2530404_738310_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vaprašanje!

Rad bi dal dol kovček in nosilec pa tam ko je sedaj nosilec kovčka prišraufan pride ročaj, in jest tega seveda nimam

kje bi lohka dobil ta ročaj??? Ali pa če ima kdo to za prodati???? sej bi pustu nosilce gor pa sam kovček dol vzel,pa

se šraufi samo v prazno vrtijo.

Gre pa se za fzs 1000 letnik 2001

246801_2097248428687_1169644898_2530404_738310_n.jpg

jaz jih imam, pa še podobne barve so.

Popravljeno . Popravil lukabogo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pabi se dal to kj zmenit al rabiš??

ne vem. rabim jih glih ne, ne vem pa če se jih splača prodat. kaj ti misliš? lahko mi pošlješ zs...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sem na svoji zverini :evilgrin: naredil kompleten servis (olje, oljni filter, svečke in zračni filter K&N) pa mi je zelo hvaležna. :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo izkušnje z menjavo sklopke, kako, kje koliko €?

ka si jo že vničo. joj joj :wacko:. v tisti delavniški knjigi maš vse podatke o menjavi, cena je pa okoli 100 ojrov. kdaj boš dal za :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka si jo že vničo. joj joj :wacko:. v tisti delavniški knjigi maš vse podatke o menjavi, cena je pa okoli 100 ojrov. kdaj boš dal za :beer1:

Bogo daj povej iz prve roke kakšno je kaj zanimanje za ta model motorja?Ko že lih prodajaš svojega..Kaj ni mal navita cena, fz1s dobiš že za jurja več..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bogo daj povej iz prve roke kakšno je kaj zanimanje za ta model motorja?Ko že lih prodajaš svojega..Kaj ni mal navita cena, fz1s dobiš že za jurja več..

lp

Tudi sam sem bil pred to dilemo, ki sem jo rešil s tem, da sem peljal oba motorja.

Ugotovil sem, da meni osebno bolj ustreza (ker sem bolj ST kot SS voznik)FZS 1000 kot FZ1, ker je bolj touring, ker ima manj lukenj v navoru, vzmetenje je bolj udobno, sedež je bolj udoben posebej za dva, pod zicom ima ful prostora, gre pa itak preveč.

Če si pa čisto SS voznik potem pa raje vzemi FZ1.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bogo daj povej iz prve roke kakšno je kaj zanimanje za ta model motorja?Ko že lih prodajaš svojega..Kaj ni mal navita cena, fz1s dobiš že za jurja več..

lp

jurja je pa jurja. pa brez opreme. moj ma ful opreme, drgač sm jo pa dal gor sam za šlatanje. glede cene pa če pogledaš druge, moja sploh ni draga. ena je gor za 5200€, starejše so pa okoli 4000€. pa še nekaj...velika je razlika med fzs-ko in fz1-ko, verjemi.

p.s. a se poznava?

Popravljeno . Popravil lukabogo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor sem videl tvojo Fazerko na netu je ful lepa in res solidno opremljena, predvsem za nekoga, ki ima namen vsaj koliko toliko potovati z motorjem.

A izpuh imaš BOS?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala! ja izpuh se BOS SUPERBIKE, sam je skrajšan za cca 15cm. do 6k obratov ni preveč glase, pol se pa zadere. stane pa 529€ v lojzu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!