Skoči na vsebino

Yamaha FZS 1000 fazer


SiR

Priporočene objave

imam problem s števcem:cry::hmm: ne kaže mi več skupnih kilometrov, pa ne vem zakaj. ko dam kontakt se na števcu pojavijo osmice, se pravi da števec dela. potem pa številke zginejo, samo v zgornjem desnem kotu piše ODO. mi lahko kdo pomaga ali svetuje?

hvala in lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odo bi lahko bila kratica za odometer, kar bi nekako pomenilo dnevni stevec kilometrov. ce nic ne vozis ne bo nic kilometrov (recimo).

zdaj, ce je to to, pritiskaj kaksen/tapravi gumbek, da pokaze vse kilometre...... ali pa pocakaj na nekoga, ki ima fazerja pa ti bo povedal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam problem s števcem:cry::hmm: ne kaže mi več skupnih kilometrov, pa ne vem zakaj. ko dam kontakt se na števcu pojavijo osmice, se pravi da števec dela. potem pa številke zginejo, samo v zgornjem desnem kotu piše ODO. mi lahko kdo pomaga ali svetuje?

hvala in lp.

... probaj prebrati uporabniški manual ... včasih pomaga ... :whistle: :evilgrin: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dnevne km. mi kaže (trip1 in trip2), ko pa pritisnem še enkrat je pa prazno:?:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav.

Mene zanima ali ima kdo za ta motor balanso,original izpusni lonec lahko tudi od 600tke do letnika 2004.

lonec je lahko tudi od LeoVince(z homoligacijo).potreboval bi majstra,ki bi mi plastike pokitu+spric kit,ki so naslednje: maska,zadnji del kompletn(zadek),tank in pa sprednji blatnik.

HVALA ZA POMOC.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dnevne km. mi kaže (trip1 in trip2), ko pa pritisnem še enkrat je pa prazno:?:(

zgleda pa takole:whistle:

na prvi sliki bi morali biti skupni km. cca 18000km. kaj predlagate:?:?:?

post-21984-127377189424_thumb.jpg

post-21984-127377201028_thumb.jpg

post-21984-127377205993_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil lukabogo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odo bi lahko bila kratica za odometer, kar bi nekako pomenilo dnevni stevec kilometrov. ce nic ne vozis ne bo nic kilometrov (recimo).

zdaj, ce je to to, pritiskaj kaksen/tapravi gumbek, da pokaze vse kilometre...... ali pa pocakaj na nekoga, ki ima fazerja pa ti bo povedal.

odometer je števec skupnih kilometrov:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam problem s števcem:cry::hmm: ne kaže mi več skupnih kilometrov, pa ne vem zakaj. ko dam kontakt se na števcu pojavijo osmice, se pravi da števec dela. potem pa številke zginejo, samo v zgornjem desnem kotu piše ODO. mi lahko kdo pomaga ali svetuje?

hvala in lp.

ena teorija. neprijetna. možno je da so kilometre vrteli nazaj, pa niso točno vedeli kaj počnejo. oziroma, so improvizirali sproti. se učili na primeru. na koncu nastavijo zaželjene cifre, vendar se seštevek kmalu podre, takrat se na displayu pokažejo 88888888 ali pa je tako kot v tvojem primeru. Žal, sm že bil priča takim vsevednim mojstrom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena teorija. neprijetna. možno je da so kilometre vrteli nazaj, pa niso točno vedeli kaj počnejo. oziroma, so improvizirali sproti. se učili na primeru. na koncu nastavijo zaželjene cifre, vendar se seštevek kmalu podre, takrat se na displayu pokažejo 88888888 ali pa je tako kot v tvojem primeru. Žal, sm že bil priča takim vsevednim mojstrom.

poznaš koga, ki bi mi zadevo uredil???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam problem s števcem:cry::hmm: ne kaže mi več skupnih kilometrov, pa ne vem zakaj. ko dam kontakt se na števcu pojavijo osmice, se pravi da števec dela. potem pa številke zginejo, samo v zgornjem desnem kotu piše ODO. mi lahko kdo pomaga ali svetuje?

hvala in lp.

Probaj odpreti, očistiti in našpricati z WD-jem ali kakim drugim kontakt sprejem tisti velik kabelski konektor, ki je na levi strani v maski zraven reglerja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probaj odpreti, očistiti in našpricati z WD-jem ali kakim drugim kontakt sprejem tisti velik kabelski konektor, ki je na levi strani v maski zraven reglerja.

nč ne pomaga. mislim, da je problem v samem števcu:hmm::(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda pa takole:whistle:

na prvi sliki bi morali biti skupni km. cca 18000km. kaj predlagate:?:?:?

a kdo kej ve???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

končno zrihtan števec. sm pelu na yamaha servis, pa so ga zrihtal:worship::trance_27_notworthy:. je bil problem v tem, da neka zadeva v števcu ni mela stika. sm plaču 60€ pa pol litra damačga višnjevca sm mu nesu:alko:. bolš kot 720€ za nov števec:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hello,

koliko uproabljate stranske kufre na FZ1-N? Mi lahko kakšne priporočate?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello,

koliko uproabljate stranske kufre na FZ1-N? Mi lahko kakšne priporočate?

nočem bit nesramen, ampak ti nisi v pravi temi prjatu:wallbash::topic:drugače pa pr giviju nimaš kaj zajebat...:notworthy::naughty:

Popravljeno . Popravil lukabogo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Kolega rabi manual za fazer 1000 L 02 :friend2:

Yamaha Fazer 1000 + manual + Google = marsikaj ???

Če se prav spomnim sem do navodil za mojo prišel prav na tak način. Kje pa so ta navodila sedaj, je pa že druga uganka ... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha Fazer 1000 + manual + Google = marsikaj ???

Če se prav spomnim sem do navodil za mojo prišel prav na tak način. Kje pa so ta navodila sedaj, je pa že druga uganka ... :?

Na to pa sploh ne bi pomislil + Google :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

če kdo rabi prodam: 4 komadi, ki gredo iz uplinjačev proti mašini ki ponavadi na fzs 1000 razpokajo. (t.i. difuzor guma uplinjača) al kok se že reče.

sam sem jih kupil in nikoli zamenjal... več na PM

post-6896-0-19545600-1302625343_thumb.jpg

post-6896-0-92776900-1302625373_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če kdo rabi prodam: 4 komadi, ki gredo iz uplinjačev proti mašini ki ponavadi na fzs 1000 razpokajo. (t.i. difuzor guma uplinjača) al kok se že reče.

sam sem jih kupil in nikoli zamenjal... več na PM

kuk perja pa je tole???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Včeraj sem nabavil tole Fazerko:

post-593-0-20349900-1307087498_thumb.jpg

Pa moram reči, da je prvi vtis :notworthy: :yea1::yea2::OK: ...

Rad bi naredil menjavo olja pa me zanima kaj dajete notri: v300 ali 5100 ?

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!