Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
Najboljša mama

Električni skiro anketa

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• DAMI34
      Bolj pravilen termin je unisex, pa ženski modeli z rožicami V glavnem za mojo sva vzela unisex škorenj in ker je bila cifra prevelika (40), 38 pa premala sva dokupila vložek, ki zmanjša cifro za pol.
    • Roger G. Jagger
      Zivjo, da mal obudim temo. Je v LJ kaksen serviser, da bi preveril, zakaj zadnja zavora ne grabi, kot bi morala...trse na stisk in pa sila zaviranja je mnogo slabsa (dobr da mi rekuperacija zavira)....! Ce bi pa kdo iz foruma znal in je iz LJ....se pa z veseljem pri njemu oglasim in denarce pustim...   hvala, lp   slika zadnjega diska (tole ni OK)?!
    • Nja
      ja, jaz pa med 40-41 in ponavadi tudi za moškimi modeli pogledam.  Pa tudi to ni ziher  
    • Tedybear
      Nisi razumel. Tvega tisti, ki bo na moji parceli delal nekaj, kar je nesprejemljivo in nezakonito.  Tiste tvoje homo izpade bom preslišal......če bi pa rad o svojih  tovrstnih izkušnjah kaj napisal, pa motoforum še nima primerne teme.
    • smasher
      Mislim da sem v tej temi že parkrat omenil "moredne klasike" torej oživitve staih modelov iz strani kitajcev MASH, Romet, AS, še in še jih je.. To je eden od IT dobavciteljev ki ima vse to in tudi Royale. https://www.royalmotoitalia.it/index.html in Kitajski proizvajalec ki proizvaja tole SOMOTO http://www.somoto.cn/index.php?s=mall  
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!