Jump to content
  • Sign Up

• Zadnje objave na forumu

• Joker
      Do sedaj sem zvozil 6 ali 7 setov TA2 in 2 seta TKC70. Pri meni sta imeli TA2 in TKC70 približno enako kilometrino. Mi pa TKC70 na asfaltu ni bila všeč zaradi glasnosti. Na splošno je oprijem praktično enak, pri globokih nagibih pa TKC70 deluje nekoliko bolj "čigumasto". Se pozna, da je manj materiala na račun širših zarez. . Na makadamu ni posebne razlike, v blato pa (v glavnem ) ne rinem. Da pa bi jo spuščal pod 2 bara, da bi zablestela v polnem sijaju, pa mi pri tej težki kravi tudi ne pride na misel. Še posebej ne kje daleč od doma...
    • maus
      Imam tudi 900-ko ... ta je za rezervo ... 3X je pa tudi za druge zadeve, kot na primer za avto  
    • J.a.m.e.s
      Do zdaj sem mel Lidlovega, samo zadnje čase noče več nafilat do konca (ne prižge zelene lučke da je aku poln). Sem hotu vzel https://www.bscenter.si/polnilec-oxford-oximiser-900-2 pa sem zadnji čas opazil, da je samo do 30Ah, jaz pa čem met nekaj univerzalnega tako za motor, avto in čoln. 
    • RobiRoberto
    • maus
      Moja CSA4 ima že cca 5000 km in jo je še skoraj pol ... res pa je, da vozim umirjeno in ne diujam    
  • Similar Content

• Dr_Jakob
      By Dr_Jakob
      Hej.

Kam letos ne gremo?

Moj sosed je skenslal potovanje v Grčijo, tko da on ne gre tja.

Jaz ne grem na Dolomite, ne grem na Korziko, ne bom šel na Češko na TT, pravtako ne grem v Švico prek Alp.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!