Skoči na vsebino

Kam letos ne gremo?


Priporočene objave

Hej.

Kam letos ne gremo?

Moj sosed je skenslal potovanje v Grčijo, tko da on ne gre tja.

Jaz ne grem na Dolomite, ne grem na Korziko, ne bom šel na Češko na TT, pravtako ne grem v Švico prek Alp.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Dr_Jakob pravi:

Hej.

Kam letos ne gremo?

Moj sosed je skenslal potovanje v Grčijo, tko da on ne gre tja.

Jaz ne grem na Dolomite, ne grem na Korziko, ne bom šel na Češko na TT, pravtako ne grem v Švico prek Alp.

Uglavnem boš kr doma, vidm....:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maldivi, Sejšeli, Kanarski, Južna Amerika, Afrika, Rusija...kje vse jaz nisem bil!

 

pa letos tut ne bom :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno ne bom šel z Dr_Jakobom na Dolomite, na Korziko, niti na Češki TT, Švicarski zahojenci pa itak ne zanimajo... Tako kot že večkrat do sedaj, tudi danes in jutri ne bom šel na kavo v Postojno...:fyou:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leto zgleda odpade severna Italija (okrog padske nižine) in je že odpadel 4-dnevni izlet v Tavullio...☹️

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos ne grem na Bled... parkrat do Kala pa nazaj bom šu :huh:  ... mogoče nardim potovanje celo  do Žusterne na perutničke in nazaj :huh: 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Černobil in očitno Praga GNR koncert. Ostalo (od daljšega) še obstaja upanje ...

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, thumper pravi:

na mamute..

Tastar, jst letos tud ne grem na Mamute. Majkemi, ne grem! Zakaj? Zanalašč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zna bit da mi tale kvazi korona zjebe Tumizijo. KTM Adventure Rally je prestavljen sicer se nevem kdaj. Ce bo prestavljen na September pol bom skenslu tunizijo... No nc se ni odleceno kako in kaj. Ce ne drugega bom pa sparu za nasledn let 3 tednsko motoritranje po Islandiji( baje drago k ps, sam.... bmk).

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, motozajebant pravi:

naslednji petek ne grem v Grčijo :angryrant1:

a ti je hodna crknla :huh: 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

a ti je hodna crknla :huh: 

Ne. V piranu jo imam parkirano, pa ne vem, če bom do takrat našel pot do dol, da vzamem motor:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Vito23 pravi:

Romunijo... mogoče imam še upanje.

Prjatu, za RO imaš čas komot so Septembra, do takrat, se bo že kaj izčistilo. Junij, julij, avgust pa so spljoh kul. !dan do đerdapa, dan 2 si tam. Bo, bo.

pred eno uro, Snečer pravi:

Irska v avgustu...

do Avgusta je še 4 mesece, do takrat lahko pade komet in doživimo 3 nove viruse, še je čas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli nisem rad planiral izletov precej vnaprej. Letos sem imel rezervirano hiško ob morju od 27.4 - 3.5., tja bi šel z dvema gospodičnama, obe kuharici...prelepo, da bi se uresničilo, po drugi strani pa vem, da ni to ravno po mojih željah. Najlepši spomini so mi ostali od "trpljenja", ko greš v neznano, dokler gre, gre...sam, izmučen po celodnevni vročini, žejen, lačen, ...ko je zlata vredna kje kakšna senčka, kaj šele hladno pivo... Vse naprej splanirano, apartmaji, hrana, pijača...je bolj kr neki.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prjatli, a na sosedovo muco ne bi sedli, al pa? Kje vam je intuicija? Dejmo tole Koron'co, dokler bo še bremzala mal razmigat. Juhej. S sosedovo snažilko pa ne bom za pr'mej ... šu u Grčijo

Popravljeno . Popravil Whiskey
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno sem se zamislil, danes je pretek, zadnji dan pred prvomajskimi prazniki. Tri dni dopusta in bi bil devet dni fraj. Vsako leto sva se z mojo tak čas nekam odpravila, sama, brez otrok, z motorjem. Vsaj ta čas sva imela čisto za sebe. Letos, če se bomo vsi skup tihotapili v sosednjo občino bo uspeh. Ma naj gre vse skup v tri krasne.... :headbang: 

 

Ko bi vsaj to prepoved med občinami skenslali. :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, vandrovec pravi:

Ena škatla pomirjevalnih tablet za letni dopust...kaj se je potrebno sekirat :)

Al pa 100g trave... :smoke: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!