Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Pravkar, maus pravi:

sem, pa se mi ne da iskat... 

itak se nisem spuščal v to ali je covid ali ni ali je samo svetovni nateg in da je zemlja ploščata in razne teorije zarote ... saj nima veze... povedal sem samo to, kar mi je sodelavka povedala, ki sem jo danes na hodniku srečal .... že nekaj jih je prebolelo, p anihče ni povedal svojo izkušnjo, le ona mi je malo pojamrala .... prvič, da je kdo meni osebno povedal svojo izkušnjo in ne rekla kazala od prijatla prijatlca pa še njena znanka je tako rekla ...

da pa je še kaj v življenju smrtonosnega, sem pa že tudi v drugih temah napisal ;) 

in kaj se zdaj obešate na moj post, ki je resnično resničen :huh: 

osebno so bile tudi tule v tej temi opisane. Osebno mi jo je sosed povedal..osebno sem slišal, kako se bori moj sodelavec, ki je službo izgubil, pa nit korone ni fasal..a naj nadaljujem?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neučakani, se lahko že prijavijo

130729149_10165251884025500_3579531362546124226_n.jpg.4d74ff54aa89f2277d94bacab508d803.jpg 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Alla said:

Še enkrat, dobro si preberi: 39. člen ustave zaenkrat še velja.

Koliko dopisov in pisem protesta si poslal na vlado, ministrstvo za zdravje, ali samo po MS in FB kritiziraš ?

Oprosti masu sem kar tebe skopiral dobis Kitajca gratis ko bom v LJ:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Spasku pravi:

Koliko dopisov in pisem protesta si poslal na vlado, ministrstvo za zdravje, ali samo po MS in FB kritiziraš ?

Oprosti masu sem kar tebe skopiral dobis Kitajca gratis ko bom v LJ:lol1:

od kdaj sem jaz masa :huh: 

Pa še @Alla s sabo vzameva ... imela sva obred vsaj 1 x letno, pa že dve leti nisva bila :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, maus pravi:

 

Koliko dopisov in pisem protesta si poslal na vlado, ministrstvo za zdravje, ali samo po MS in FB kritiziraš ?

ne rabiš samo dopisov pošiljat. Dopisi letijo praviloma v koš, lahko pa osveščaš. Je več poti. In kritiziram lahko kolikor hočem, dokler se trudim nekaj dokazat, kako bi bilo bolje in prav. Pa magari na lastnem blogu.

A si ti na vlado poslal vsaj kako darilno košarico al pa cvetje, ko se tok trudijo za nas? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, DAMI34 pravi:

A si ti na vlado poslal vsaj kako darilno košarico al pa cvetje, ko se tok trudijo za nas? :P

Nisem

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, kaizer pravi:

Bi vzeli-kupili tak motor?

Najbrž ni tako norega motorista ...

O ja, če bi mi Jelko dovolu da se vozim kje čem ga vzamem takoj.  :bike:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

Nisem

jah, pol bova kr tukaj, se tolažla drug drugega :D

 

pred 1 minuto, Grut pravi:

a se bojite škripnt :?

je še kaj hujšega, kot da škripneš, recimo počasno in dolgotrajno škripanje :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

jah, pol bova kr tukaj, se tolažla drug drugega :D

 

js se ne tolažim s tabo, samo dejstva povem ;) 

po moje smo že vsi mal vsega siti :dry: 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

js se ne tolažim s tabo, samo dejstva povem ;) 

po moje smo že vsi mal vsega siti :dry: 

ma jest te bom mal potolažu. Recimo s kako smešno sliko :P

130505461_10219716664960495_3221133680279877576_o.thumb.jpg.f306dfa586bb66f2e804d549f5b2adc6.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi ki ste tako ogorčeni ker morate bit doma, a je kdo od vas pomislil, da bi poklical kakega starejšega občana, pa mu šel v trgovino, da se njemu ne bi bilo treba izpostavljati? Ali karkoli podobnega?.... Ker političnih kekcev ne bo spremenil nihče, psi lajajo karavana pa gre dalje, je pa dosti drugih stvari s katerimi lahko pomagate drugim ljudem. Vsi kar pričakujete, da nas bodo politiki čudežno rešili, ampak rešimo se lahko le sami, s tem da pomagamo eden drugemu...

Popravljeno . Popravil ligenjček
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

ma jest te bom mal potolažu. Recimo s kako smešno sliko :P

130505461_10219716664960495_3221133680279877576_o.thumb.jpg.f306dfa586bb66f2e804d549f5b2adc6.jpg

 

Prosim, ne mi več takih smešnih slik popat :huh: 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, ligenjček pravi:

Vsi ki ste tako ogorčeni ker morate bit doma, a je kdo od vas pomislil, da bi obiskal kakega starejšega občana, pa mu šel v trgovino, da se njemu ne bi bilo treba izpostavljati? Ali karkoli podobnega?.... Ker političnih kekcev ne bo spremenil nihče, psi lajajo karavana pa gre dalje, je pa dosti drugih stvari s katerimi lahko pomagate drugim ljudem. Vsi kar pričakujete, da nas bodo politiki čudežno rešili, ampak rešimo se lahko le sami, s tem da pomagamo eden drugemu...

oprosti, lepo si napisal, ampak obisk zamenjaj z besedo poklical. (nič kontakta po možnosti)

 

Pravkar, maus pravi:

Prosim, ne mi več takih smešnih slik popat :huh: 

ja mal je za speglat, drgač se pa kr dobro drži za te cajte

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

oprosti, lepo si napisal, ampak obisk zamenjaj z besedo poklical.

se iskreno opravičujem, že popravljam :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zapadel je prvi sneg.
Jelko mori me spet.
Janša z ukrepi zdaj.
Zaklenu nas je.
Na ulici sam stojim.
Se čudim pa kje so vsi??
Potem pa sem spomnil se.
Da ura že 21 je.
Zdaj dvignimo čaše...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, ligenjček pravi:

Vsi ki ste tako ogorčeni ker morate bit doma, a je kdo od vas pomislil, da bi poklical kakega starejšega občana, pa mu šel v trgovino, da se njemu ne bi bilo treba izpostavljati? Ali karkoli podobnega?.... Ker političnih kekcev ne bo spremenil nihče, psi lajajo karavana pa gre dalje, je pa dosti drugih stvari s katerimi lahko pomagate drugim ljudem. Vsi kar pričakujete, da nas bodo politiki čudežno rešili, ampak rešimo se lahko le sami, s tem da pomagamo eden drugemu...

no ti hombre,jest mam v bloku kr ene par strank katerim nosim iz trgovine,grem za njih v lekarno,na pošto plačat položnice,itd... pa dobim pol kak štrudlčk pa kej pudobnga :),edin ud t spodne susede zinke dobim ud mačka kremple direkt u čeu...1x ga bom ugriznu nazaj,mačka blesouga :mad:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Grut pravi:

no ti hombre,jest mam v bloku kr ene par strank katerim nosim iz trgovine,grem za njih v lekarno,na pošto plačat položnice,itd... pa dobim pol kak štrudlčk pa kej pudobnga :),edin ud t spodne susede zinke dobim ud mačka kremple direkt u čeu...1x ga bom ugriznu nazaj,mačka blesouga :mad:

kdo pa teb hod u trgovino.... ker tut spadaš med starejše občane:lol1:

 

drgač pa pohvalno od tebe, da te ne bom kr zafrkavala

  • Haha 2
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, dr.looney pravi:

kdo pa teb hod u trgovino.... ker tut spadaš med starejše občane:lol1:

 

drgač pa pohvalno od tebe, da te ne bom kr zafrkavala

jest pa zase prek spletne trgovine :angryrant2:

dej ti prvo jajc znes pol pa kukudaki :angryrant2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Alla pravi:

https://www.dnevnik.si/1042846552  ..... ko še ni bilo kovida. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!