Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

55 minutes ago, J.a.m.e.s said:

Vsi, ki ste za teorije zarote in se bojite 5g in čipiranja. Mi, ki smo rojeni v Jugoslaviji, smo tak že čipirani, zdej nam bodo naredili samo upgrejt. Tak da brez panike.... iz 1G na 5G ?

čip.jpg

Isto je blo škodi zdravlju Internet na žico pa 1g,2,3,4,5, Veternice itd... Vsi pa uporabljajo ker v nasprotnem bi zdaj čitali vsak post z 7 dni zastanka da bi prečital v pismu dve besedi.Isto bo s kovidom. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, dr.looney pravi:

kdo pa teb hod u trgovino.... ker tut spadaš med starejše občane:lol1:

 

drgač pa pohvalno od tebe, da te ne bom kr zafrkavala

To dela samo zato da se ga bodo pol spomnile k bodo oporoko pisale. Kr priznaj, malo še pa boš mel novga kawasakija. ?

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, BIF pravi:

Brača Hrvati so se resno spravili k delu....

https://www.facebook.com/august.stankic/videos/10159202251447941/

Ampak posnetek ljudi, ki so resnično bili likvidirani - streljani pred vodom, se mi zdi vseeno malo neokusno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, maus pravi:

Ampak posnetek ljudi, ki so resnično bili likvidirani - streljani pred vodom, se mi zdi vseeno malo neokusno

ne pretiravej.. ni vod ampak desetina.. 3x manjše zlo.. (en vod je 3 desetine , ena desetina je 1/3 voda)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, maus pravi:

Ampak posnetek ljudi, ki so resnično bili likvidirani - streljani pred vodom, se mi zdi vseeno malo neokusno

...se strinjam...kot se jim zdi humorna korona...enako jim je humorno streljanje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, thumper pravi:

ne pretiravej.. ni vod ampak desetina.. 3x manjše zlo.. (en vod je 3 desetine , ena desetina je 1/3 voda)

pogovorno se reče strelski vod, pa čeprav jih je samo pet strelcev ... tak izraz se pač uporablja ;) ... poznam .. sem bil poveljnik čete, tako da me ne more glih vsak učit --- razumeš... štekaš :P

https://4d.rtvslo.si/arhiv/dnevnik/174326838

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, maus pravi:

pogovorno se reče strelski vod, pa čeprav jih je samo pet strelcev ... tak izraz se pač uporablja ;) ... poznam .. sem bil poveljnik čete, tako da me ne more glih vsak učit --- razumeš... štekaš :P

https://4d.rtvslo.si/arhiv/dnevnik/174326838

neke fukjene neznalne amerose mi boš linkal?  daj linkaj strokovno koliko strelcev sestavlja "strelski vod" ..ker sigurno obstajajo kakšna pravila ..vsaj v jugi so bila "ps" ..in ti mulac (baje boš drugo leto 56 :P) nisi nikoli v živo videl "strelskega voda " v živo- tako kot jaz ne ..  vse skupaj je pravzaprav rekla-kazala.. 

pa ne mi zdej pjanskega večera pokvart..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale bi pa našmu gantarju in vladi pasala namest fafangla ..

https://siol.net/digisvet/novice/mascevanje-znanstvenici-ki-trdi-da-oblasti-lazejo-o-epidemiji-video-540816

v 3 dneh bi bila cela slovenija zalita v beton kot černobil..

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, tomaz69 pravi:

5627623D-E4D3-4F78-B6E5-673CE56549D5.png

prava ženska nikol ne prizna svojih let :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

130879031_10159195429919727_3624676786120431823_n.jpg.6fb3434c8ceb73d236b7a63352bb660f.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, Grut pravi:

no ti hombre,jest mam v bloku kr ene par strank katerim nosim iz trgovine,grem za njih v lekarno,na pošto plačat položnice,itd... pa dobim pol kak štrudlčk pa kej pudobnga :),edin ud t spodne susede zinke dobim ud mačka kremple direkt u čeu...1x ga bom ugriznu nazaj,mačka blesouga :mad:

pohvalno, lepo od tebe. jaz sem sicer ciljav na tiste ki jokajo kako jim je hudo, ker ponavadi jamrajo tisti, ki jim gre najlepše, pa taki redkokdaj pomagajo drugemu.

Evo dve pohvali od mene ;) da pomagaš, pa da ne jamraš :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, 3nity pravi:

sbi3.jpg.2971afa3cc55d81c0f5f82d612c31713.jpg

 

to je sito...za silo preveriš, nadaljuješ s PCRom in ga ponoviš, večkrat. Spet izločiš. Aja...asimptomatiki, to smo vsi zdravi...maš doma masko? Ne čuudno, koliko si jih okužila? Nobenga, čudno vsi sami asimptomatiki.

lp

Kaco :P

ps. smiselno je izločevat karkoli v dvomu, kjer se gre za večji nadzor, na ulici pač ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, brez drame, Beovička pravi da smo sploščili krivuljo (beri vlada izzumila nov termin) al pa da smo na platoju, povzeto po kreku:

naslednjih 14 dni bo odločilnih.

Krivulja lahko gre gor, dol, al pa ostane enaka..pa kaj težite, preberte si ukrepe :P

https://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/bojana-beovic-razkriva-kaj-bodo-danes-predlagali-vladi-379007?fbclid=IwAR1SatIyBYO9F6TXiKEFAX1sTjyR2TRRD35ths0AMrQJvngBUCh8uphvi-M

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz resno upam (no raj se fentam) kot da me kdaj v roke dobi kak:

iz skupine mladi zdravniki slovenije :P 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

to je sito...za silo preveriš, nadaljuješ s PCRom in ga ponoviš, večkrat. Spet izločiš. Aja...asimptomatiki, to smo vsi zdravi...maš doma masko? Ne čuudno, koliko si jih okužila? Nobenga, čudno vsi sami asimptomatiki.

lp

Kaco :P

ps. smiselno je izločevat karkoli v dvomu, kjer se gre za večji nadzor, na ulici pač ne

testiraš 200 ljudi s hitrim testo.. pozitivnih 140... nato teh 140 testirap s PCR testom..pozitivnih 117 .. sešteješ in dobiš rezultata , da je od 200 testiranih 257 okuženih.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!