Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

zal res .. sam vem pa da če bi bil hud virus bi se ljudje klali med sabo kdo bo prvi dobil cepivo da preživi.... zdej bojo pa silili , čeprov si večina ne želi... čudno a 

včasih smo vozniško prometno kazali, zdej bomo pa cepilno knižco pa aplikacijo... lol

 

 

Popravljeno . Popravil bajkr88
  • Všeč mi je 1
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Snečer pravi:

tega ne razumem :) mislim fora appa, nadzor?

kako prisiliti folk da montira app

pred 10 urami, Codeine pravi:

Danes gibanje med občinami samo z aplikacijo, jutri samo če boste cepljeni.

Kontrola: vozniško in prometno prosim, pa pokašte aplikacijo ostani zdrav. Hahaha.

sicer pa kje je problem: izklopiš gps, izklopiš mobilne podatke, pa naj si slikajo app če hočejo

Kar pa se tiče cepljenja, da sem prepričan, da brez dokumenta o cepljenju ne bomo mogli na avion, pa še kaj podobnega

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, DAMI34 pravi:

kako prisiliti folk da montira app

Kontrola: vozniško in prometno prosim, pa pokašte aplikacijo ostani zdrav. Hahaha.

sicer pa kje je problem: izklopiš gps, izklopiš mobilne podatke, pa naj si slikajo app če hočejo

Kar pa se tiče cepljenja, da sem prepričan, da brez dokumenta o cepljenju ne bomo mogli na avion, pa še kaj podobnega

Ne morem namestiti app. Naj mi država kupi telefon in jo bom namestil ( prilagam sliko - polnim telefon ) :P

Imel app.... Sodelavka pozitivna, njena partnerka tudi - nobena ni dobila številke za vnos v app.... Sem lepo demontiral aplikacijo - če oni niso resni, zakaj bi bil jaz, sicer pa bo treba prijaviti na Apple zaradi nepravilnih podatkov, ki so jih posredovali pred objavo app  - v appu piše, da je prostovoljna namestitev...

2020-12-14 08.45.58.jpg

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Najprej je bil kriv netopir, potem pa nismo smeli več delat, pa smo lahko delali, pa je bila kriva mladina v Zrčah, pa je bilo krivo martinovanje, pa ni da ni. 

Zdaj pa šal. Aja šal je pozabljen, zdaj je treba deliti vzhod in zahod.

Burleska na kubik. In norca se delajo iz nas. Če je res kje kakšen virus, in verjetno je, ga ne boš premagal z aplikacijo ampak kvečjemu z zdravim načinom življenja. V prvi vrsti je to sproščenost, gibanje, prehrana. Še bi se dalo naštevat, kako in kaj, ampak ne, sedaj je šal. Jutri bo pa kaj. Toliko bedarij, kot so v tej vladi univerzitetno izobraženi ljudje natrosili, ne kupi več nihče. Lepo vas prosim. Z rokavicami, ki jih je bilo potrebno razkužit, pa maske gor, pa maske dol. Osnovna vedenja o biologiji pa so popolnoma jasna. Virus je samo virus, ki nekatere poleže za par dni, velike večine se dotakne ne, mi pa vsi heštegostanidoma.  Men je fajn doma, samo rad se pa tudi usedem na motor in grem do Grčije pogledat, kako se imajo tam. Ne to pa ne. Ostani doma, naloži si aplikacijo in leži na kavču. In to je v redu in prav. Kacin bučke luši pa to ne vidite ali kaj, Janša leta okoli brez maske in pravi, naj ne delamo sranja. O zavihal bom rokave. 30 let delam za to državo, pa mi Janša, ki je naredil samo razdor (in to je vse njegovo delo) ne pusti v Grčijo.  Jaz osebno ne bom nikomur kazal hudiča, ampak se bo le ta prikazal sam. Ker če je vse to s čimer nas fopajo danes res, potem ni hudič, da tudi sam hudič ne pride na plano. Komaj čakam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JJu pomaga :P app

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štajerci so spet kritični ... nimajo Jankovića :huh: ... juhuuuu ... lohka bom po regiji potoval :huh: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, DinDiin pravi:

spet mal place dvignejo...

Zato so pa nedeljske ure cepal na Brdu pri Kranju...

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, maus pravi:

Štajerci so spet kritični ... nimajo Jankovića :huh: ... juhuuuu ... lohka bom po regiji potoval :huh: 

a ne @Snečer... teli štajerski smučarji so vse zajebali... spet :P 

 

jutr k frizerju,

čevlje kupit,

avto oprat ... juhuuuu :huh: 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z motorjem v drugo opštino juhu :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jansizem je bolezen primerljiva z skizofrenijo. Vidijo to, kar rece zblazneli diktaror, ki je ze zdavnaj izgubil stik z realnostjo. Pohlep po oblasti je mocnejsi od vsega ostalega. Povsod so krivci drugi. Se ne bi cudil, ce bi rekli, da je za korono in propad gospodarstva kriv stric iz ozadja. Jansizem opere in scvre mozak. Sej se vidi kdo je bolan. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je ker cepec od politikov ali svetovalcev kdaj rekel, da se dajmo rekreirat, pa zdravo jest al neki?! Klinca! Sam omejitve skos sopat, pa trobit kaj vse se ne sme in mora.  Valda, da ne, Krek je tok zavaljen, da je noro, saj ne ve kaj je to zdrav nacin zivljenja. 

Jebenti so zabiti no, rajo naj na miru pustijo, bojo lahko se vec kradli, ce bom jaz mirne duse po Bovcu hodil..... 

Popravljeno . Popravil DinDiin
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha...koliko paranoje. Kot da ste narko kralji pa vas je strah, da vas izsledijo. Med tem pa na telefonih kup aplikacij kjer ste klikali "acceept", "accept"....povsod pa potrjujete, da se strinjate z vsem...pa seveda nič o tem prebrali. V avtomobilih gps-i...pa asistenti na daljavo...ampak to je fancy...V orbiti toliko satelitov, da vam preberejo znamko hlač iz gumba na pasu....pa čipirani psi...pa pametne bajte...kdor želi ve kdaj ste vklopili luč na wc-ju...ali pa pognali toplotno črpalko v spalnici...

Malo se sprostite...nad čemer jamrate se izvaja že vsaj 10 let...samo vas ni nič brigalo, ker tega ni predlagal Janša....

Sem že napisal...ko vklopite telefon vam lahko sledijo...če le želijo...glih jih boli kurac še za to, če ste si naložili aplikacijo "ostani zdrav"...

Če bi pri nalganju te aplikacije nudili 10eur...bi jo imeli vsi...po štiri če bi le šlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni nas strah, sam Janezov nacin nam gre na kurac. Da imamo prevec kvalitete v zivljenju se jim pa ze itak zdi, zatorej pa ukrepi. ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!