Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

načeloma se pa neb sekiral, vzameš foun s sabo (vsak ma nekaj še v arhivu) pa naj polcaj išče app

131616812_10219040035613716_5196903928407912219_n.jpg.1ee6bfbc6021d1681a47dfe84e37c045.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, sem že namestil app, pa niti nobenih zahtev ni podala

1221206667_Breznaslova.png.33ea1f7188bdee79dae0cca89b613f90.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brihtol Hojsev je razložil, če te dobijo na meji regije (od kdaj pa se ve kje je to? ) , te ne kaznujejo (če nimaš app) ampak te vrnejo, če si pa čez mejo je pa kazen. Kakšna je pravna podlaga za to pa Kacin potem ni hotel povedati, ker da se ne vmešava na tuje področje.

V glavnem, če sem kaj razumel od te novinarske konference je to, da ne razumem nič več nič.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en teden so malo popustili, da bi si čim več ljudi iz regij z manj okuženimi naložilo aplikacijo...da jih bodo potem množičneje klicali na testiranja. Od 24 dec do 4 januarja pa popolno zaprtje države, ...se splača za ta teden nameščat aplikacijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kuko je zdej s tisto Avstrijsko Coca colo, a je še v karanteni, al je ozdraula? #sprašujemzaprjatla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yuhuuu yuhuuu..usrou sm se od smeha

131283635_10222043185861078_642439765899291945_n.jpg.ad5b3b04faf9ee0a7ebde871e93c5645.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, tomash pravi:

Ta naš izredno pametni notranji minister je rekel, da policija ne bo kontrolirala aplikacij, ampak jim samo pokažeš telefon, da imaš naloženo aplikacijo. Torej jaz sem to že zrihtal. V iskalniku poiščeš fotografijo aplikacije, ki si jo potem daš v galerijo slik in jo, ko policaj "želi vplogled v tvoje osebne naprave", pokažeš to sliko. In je rešeno. Ker potem pa virus gre drugam. Takoj. Neumnostim ni konca. In s temi neumnostmi smo še kar tam, kjer smo bili marca letos. 

Naredimo še malo povzetka:

-Masko imaš gor, pod nosom na čelu ali pod brado in virus gre drugam.

-Roke si razkužuješ z razkužilom, ker virus gre, s tem pa tudi mikroorganizmi, ki te ščitijo. Umivanje rok, ki je bilo do leta 2020 primerna metoda odstranjevanja umazanije ni več dovolj.

-Občasno nosiš rokavice, ki jih tudi razkužuješ.

-Primerno je kopanje na slovenski plaži v skupinah in drenjanje v toplicah na bone, robinzonski turizem na hrvaškem morju je nevaren.

-V gostilni piješ v sede, lahko kadiš brez maske, vendar samo do 22. ure.

-V gostilno ne smeš, ker virus je mutiral in sedaj gre ven ob 21. uri.

-Krek, Kacin, Hojs in njihov šefe občasno ne rabijo mask, ker virus se jih boji.

-Na zeleni površini površini virus izgine, medtem pa se je vselil v šole za vedno.

Takšnih neumnosti, ni ne konca ne kraja. Jaz jim ne verjamem, ama prav nič več. Sem pa sprejel dejstvo, da za volilno bazo, ki jo potrebuje trenutna oblast potrebuješ neizobraženo, necivilizirano in nekulturno družbo. Kaj Dinastija ali pa Santa Barbara, tole je šele zgodba brez konca.

Medtem, ko ti to pišeš se vlada že pripravlja na poletno sezono. :lol1:

93763997_10157981495559336_1962155963796422656_o.thumb.jpg.1912e3b39edce989fb452b63467926e2.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, skalar36 pravi:

Pildek imam jaz že cel čas. Ni mi pa fer, da ga drugi nimajo. Vsi državljani smo enakopravni in enakovredni. Čeprav nekateri hočejo da smo drugrazredni.

Nismo enakopravni, zdaj smo drugo in tretjerazredni... Prvorazredni so cigani ze skoz...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, franc pravi:

Brihtol Hojsev je razložil, če te dobijo na meji regije (od kdaj pa se ve kje je to? ) , te ne kaznujejo (če nimaš app) ampak te vrnejo, če si pa čez mejo je pa kazen. Kakšna je pravna podlaga za to pa Kacin potem ni hotel povedati, ker da se ne vmešava na tuje področje.

V glavnem, če sem kaj razumel od te novinarske konference je to, da ne razumem nič več nič.

lp

seveda lah razumeš:

1. Hojsek si kar po domače vse tolmači

2. Kaco je zmeden

3. Bradonja je utrujen

4. Beovička pa žvi v vzporednem vesolju :P

a sm koga pozabil?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citiraj

Na Mariborskem Pohorju bo v torek, 15. decembra, ponovno začela delovati krožna kabinska žičnica. Ta bo po vnovičnem zagonu obratovala od ponedeljka do nedelje vsako polno uro med 7. in 18. uro, pri čemer bo v času odprtja smučišč med 9. in 16. uro krožila neprekinjeno. Blagajna na spodnji postaji gondole bo odprta med 7. in 15. uro.

Končno... lol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://www.vecer.com/slovenija/od-srede-dalje-maske-na-prostem-in-v-odprtih-prostorih-ne-bodo-vec-obvezne-razen-pod-enim-pogojem-10229955

o la, ne morem verjamit..3 mesece so rabli, da jim je prišlo

 

Od srede dalje nošenje zaščitne maske na odprtem ne bo več obvezno. Potrebna bo le v primeru, da ni mogoče vzdrževati medosebne razdalje najmanj dveh metrov. To velja za vse statistične regije.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, BlackDoc pravi:

Star telefon usposobit za app in je :) sej verjetno dela brez sim

japajade..

pred 10 urami, DAMI34 pravi:

kako prisiliti folk da montira app

Kontrola: vozniško in prometno prosim, pa pokašte aplikacijo ostani zdrav. Hahaha.

sicer pa kje je problem: izklopiš gps, izklopiš mobilne podatke, pa naj si slikajo app če hočejo

Kar pa se tiče cepljenja, da sem prepričan, da brez dokumenta o cepljenju ne bomo mogli na avion, pa še kaj podobnega

eh ..itak ne bom letel z brnika za take cene..  

pred 9 urami, tomash pravi:

 

V prvi vrsti je to sproščenost, gibanje, prehrana. Še bi se dalo naštevat, kako in kaj, ampak ne, sedaj je šal. Jutri bo pa kaj. Toliko bedarij, kot so v tej vladi univerzitetno izobraženi ljudje natrosili, ne kupi več nihče. Lepo vas prosim. Z rokavicami, ki jih je bilo potrebno razkužit, pa maske gor, pa maske dol. Osnovna vedenja o biologiji pa so popolnoma jasna. Virus je samo virus, ki nekatere poleže za par dni, velike večine se dotakne ne, mi pa vsi heštegostanidoma.  Men je fajn doma, samo rad se pa tudi usedem na motor in grem do Grčije pogledat, kako se imajo tam. Ne to pa ne. Ostani doma, naloži si aplikacijo in leži na kavču. In to je v redu in prav. Kacin bučke luši pa to ne vidite ali kaj, Janša leta okoli brez maske in pravi, naj ne delamo sranja. O zavihal bom rokave. 30 let delam za to državo, pa mi Janša, ki je naredil samo razdor (in to je vse njegovo delo) ne pusti v Grčijo.  Jaz osebno ne bom nikomur kazal hudiča, ampak se bo le ta prikazal sam. Ker če je vse to s čimer nas fopajo danes res, potem ni hudič, da tudi sam hudič ne pride na plano. Komaj čakam.

29... :P   .....  ne boš ti vidu hudiča k je prot naši vladi en navaden cvikator..

pred 7 urami, Bmflar pravi:

brez aplikacije - šipak !

"u" sine...

pred 6 urami, BIF pravi:

Hahaha...koliko paranoje. Kot da ste narko kralji pa vas je strah, da vas izsledijo. Med tem pa na telefonih kup aplikacij kjer ste klikali "acceept", "accept"....povsod pa potrjujete, da se strinjate z vsem...pa seveda nič o tem prebrali. V avtomobilih gps-i...pa asistenti na daljavo...ampak to je fancy...V orbiti toliko satelitov, da vam preberejo znamko hlač iz gumba na pasu....pa čipirani psi...pa pametne bajte...kdor želi ve kdaj ste vklopili luč na wc-ju...ali pa pognali toplotno črpalko v spalnici...

Malo se sprostite...nad čemer jamrate se izvaja že vsaj 10 let...samo vas ni nič brigalo, ker tega ni predlagal Janša....

Sem že napisal...ko vklopite telefon vam lahko sledijo...če le želijo...glih jih boli kurac še za to, če ste si naložili aplikacijo "ostani zdrav"...

Če bi pri nalganju te aplikacije nudili 10eur...bi jo imeli vsi...po štiri če bi le šlo.

lahko sledijo telefonu.. men ne morjo če službenga pustim doma pa vzamem rusko sim na drugem fonu..

pred 6 urami, DAMI34 pravi:

z aplikacijo se bom apliciral v drugo občino :P

 

ne morjo oni mene tok hitro sledit, kot jaz hitro pelam ?

Me prav zanima, kako se bodo z mojim fotrom zmenili, ko ma še nokio 3310.

Že njegov telofonski klic se začne:

Halo, kdo je tam? ? (seveda je on klical)

alllo alllooooooo .. kaj je s tabo ??? pol ure mi že zvoniš zdej pa nočeš govort??

pred 5 urami, Alla pravi:

Ha, dobla pildek, da lahko prehajam meje občin :D
Zaenkrat sem se izognila namestitvi aplikacije :D

že vidim kaj moram nabavit.. ... ... ... kuzlo pa jo vozit parit ..

pred 5 urami, Snečer pravi:

 

 

pred 5 urami, maus pravi:

smučat ne moreš v svoji občini :P ... 

itak je bolano ... vsi bodo hodili v Ljubljano v službo in bo BTC poln vseh izven osrednjeslovenske regije ... :huh: 

 

v vsakem primeru sem tak lasouc in bradouc ter nohtouc, da mi je nerodn vn it ... upam, da jutri grem k frizerju in naslednji teden k nohtarci :jezik: 

zdej ne k ni snega..kaj pa tek na smičeh a?

pred 5 urami, skalar36 pravi:

Pildek imam jaz že cel čas. Ni mi pa fer, da ga drugi nimajo. Vsi državljani smo enakopravni in enakovredni. Čeprav nekateri hočejo da smo drugrazredni.

sm ga hotu tud jst dobit..pa mi je psihiatr reku da bi svoj čas bolš izkoristu če bi šel študirat psihiatrijo.. ok jst sm to štekal kot študirat kako postat bolš psiho ampak vseen..da se en strokovnjak tko obnaša do enga dost solidnga psihota ..

pred 5 urami, BlackDoc pravi:

Razmišljam da bi naredil svoj app ostani zdrav, samo ikonca, isti tekst, 'fasada'. Verejetno lahko celo kaj zaračunam, bi šlo za med :hmm:

saj je vseeno tud že naložiš app..ma tolk zamude da familija že neha žalovat za pokojnim k je guznu zarad virusa pred pokaže stike..

pred 4 urami, Alla pravi:

131619942_212804233683868_177459371625429562_o.jpg

mateja podgoršek ... tvoj mož je vpisal pozitiven na gonorejo.. to ta aplikacija za kovid ne zazna..

pred 4 urami, Snečer pravi:

fake app naj en naredi pa bo

fake??? a ni to že tko al pa tko..

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

ni potrebe. Od mene že 2 leti zahtevajo, da dam na služben foun wač app...verjemi, nisem ga še dal.

Enako je v primeru "ostani zdrav" in majkemi, če bi zadeva delovala, ter pripomogla k varnosti in zmanjšanju okužb jo dam takoj, tako je pa ne bom. Iz inata :D pa vseeno se mislim voziti po regiji sa mopetkom.

Za tiste, ki so pa v strahu, daš pizdarijo na foun, in ob inštalaciji ne daš dovoljenj. Pa še izklopiš, modri zob, ter podatke in GPS. Fakju jj :D

aj to pa res ni problem, naloudaš par fotk, pa bo polcaj zmeden :P

če mu pokažem fotke za temo njam-njam bo mislu da ke to mikroskopski posnetek cepiva..

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

evo, sem že namestil app, pa niti nobenih zahtev ni podala

1221206667_Breznaslova.png.33ea1f7188bdee79dae0cca89b613f90.png

ta je čista nezahtevnica .. neseksualka je.. prazne baterije za dildota? ne rabi.. trdga kacota ? ne rabi - torej se ga kaco nažira brez veze..  14 dni ? kaj a se plesen na genitalijah razvije šele od 15-ga dne naprej?

  • Haha 2
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a veš kaj je pa najbolj žalostn? da tud če ni več obvezno mask nosit,... se bo jih bo ogromno šetal zuni ,samcati, z maskami  in razkuženi... žal so že zboleli psihično eni

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor vidim, so lokali odprti že cel čas. Ne vsi, ampak veliko jih dela na črno. Vhod zadaj, zavese dol... Gužva na parkingu. Skratka... Za tiste, ki ga cukajo zadeve niso nič drugačne kot pred korono. Kaj češ... Alkoholizem je šport, ki zahteva celega človeka. Upam si trdit, da je težav povezanih z alkotom zdaj še bistveno več. Posledično nasankajo ostali družinski člani. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, bajkr88 pravi:

a veš kaj je pa najbolj žalostn? da tud če ni več obvezno mask nosit,... se bo jih bo ogromno šetal zuni ,samcati, z maskami  in razkuženi... žal so že zboleli psihično eni

načeloma me nič ne moti, naj pač šetajo. Tako kot drugi s kučmo, kapo s cofom itd.

Važno, da ni prisile za gluposti. Prav tako jo bom pri službenih kontaktih še vedno uporabljal, četudi bo razdalja večja od 2 metra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P

Jutri lahko brez mask:Ali to pomeni,da lahko spet nosim šal?Samo prašam.

mal sem se namučil, vendar mi je uspelo.

Evo tut moj fotr ma app

131327961_3321642127868011_6333140552007265150_n.thumb.jpg.8bc3d2ee1f2ffb00a2b4874194807c56.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, BIF pravi:

Čas je da se vrne "strokovna ekipa"...Tile nas želijo rešit....???...

 

Po moje bi bilo bolš, da se pojavi za mikrofonom kot serpentinšek, se mi zdi da narod rabi malo sprostitve ne pa tako flancanje… :dry:

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maus pravi:

a si predstaulate tole ... šu v trgovino in čeule kupu ... kr ne morem verjamet :huh: 

Big spender :P

Money.gif

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!