Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 8 urami, ciciban pravi:

FB_IMG_1608067679951.jpg

kaj pa če mi je znano pa se ne morm spomnit ?

ker so bila nekaj divja leta mi kakšna slikca manjka .. vidim kabelčevlček pa eno vzmet.. .. a je to kakšen električni stimulator/krokodilček  za bradavičke pa ščegija?

fak kva smo delal......

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje: kaj naj v tist pildek o potovanju med občinami zapišem, da me Opice ne bojo jebale...v Žabarijo moram peljati kolo za nečakinjo, ki ga je mela na servisu pr men. Izpita nima, zato ji je pony bolj ali manj edino prevozno sredstvo?

 

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, thumper pravi:

kaj pa če mi je znano pa se ne morm spomnit ?

Mi smo bolj poznali takšno obliko:

spacer.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, maus pravi:

a si predstaulate tole ... šu v trgovino in čeule kupu ... kr ne morem verjamet :huh: 

pff to mate v žabariji neke privilegije :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, DAMI34 pravi:

ta nove ukrepe se uči na pamet, pa je zmeden

še en teden, potem bo pa Beovička vse zaprla ponovno, pa spet maske gor zunaj..

https://www.finance.si/8969466/Sploh-vec-ne-skrivajo-popoln-lockdown-drzave-po-enem-tednu-lazne-sprostitve?fbclid=IwAR2J_Xlmaalu8phX0HpCgN7Mytp8exKMuZZP4uxJsprOuN46-gaQqvmOLGk

A se grema stavit da ne bo? Pa ti kot dokaz, da ni vse zaprto pošljem 31. sliko iz službe ?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.us-rs.si/documents/46/5a/u-i-445-20-odklonilno-lm-dr-dr-jaklic-oxford-zk-harvard-zda.pdf

da vsega ne beremo

lol.jpg.19c8711b62ddd3cb9421d15e892234dc.jpg

Za uvod bomo ugotovili, da se Jaklič napačno naziva, saj ni sodnik, ampak ustavni sodnik, razlika je enormna, za prvega (redno sodstvo) nima niti pogojev.

V glavnem narobe se je "Podpisal" :) Ivanov sindrom očitno, ki ne ve, kamo mu je uradno ime.

Druga zanimiva zadeva pa je, da se model primerja kar z Einsteinom :) 

Vedno bolj osamljen postaja na Ustavnem sodišču, vseskozi vidim, da žali kolege, tudi v tem mnenju jih naziva z "rokohitreci" itd.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Snečer pravi:

http://www.us-rs.si/documents/46/5a/u-i-445-20-odklonilno-lm-dr-dr-jaklic-oxford-zk-harvard-zda.pdf

da vsega ne beremo

lol.jpg.19c8711b62ddd3cb9421d15e892234dc.jpg

Za uvod bomo ugotovili, da se Jaklič napačno naziva, saj ni sodnik, ampak ustavni sodnik, razlika je enormna, za prvega (redno sodstvo) nima niti pogojev.

V glavnem narobe se je "Podpisal" :) Ivanov sindrom očitno, ki ne ve, kamo mu je uradno ime.

Druga zanimiva zadeva pa je, da se model primerja kar z Einsteinom :) 

Vedno bolj osamljen postaja na Ustavnem sodišču, vseskozi vidim, da žali kolege, tudi v tem mnenju jih naziva z "rokohitreci" itd.

 

Sem prebral kompletno besedilo :) tak je pameten, da mu že škoduje:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, BIF pravi:

...tako se ustvarja fake news in širi bolna miselnost...Potrčenost...

kaj ima  cepljenje s potencialno (nedokazano) novo obliko virusa?

...enako kot bi napisal...v Angliji so imeli prvi McLaren in novo obliko virusa....

Tako kot slovenci razmišljajo me nič ne bi čudilo, če se bi jutri po FB univerzi med diplomanti razširila novica, da je novi virus posledica cepljenja.....

.....res je bolano že vse skupaj......

ti bom odgovoril:

točno to, kar sem zapisal, da so prvi pri cepljenju in prvi izdali informacijo o mutaciji virusa.

Nič posebnega, tudi nobene povezave niti korelacije ni med podatki, vsaj zaenkrat znane.

Dejstvo pa obstaja, da so prvi v obeh primerih.

Da virusi mutirajo..poglej samo gripo, pa itak ni nič posebnega.

 

 

Seveda pa je vsak članek odličen za izražanje gneva nad Potrčkom, ki je zjebal celo Slovenijo baje in nad ostalimi, ki niso bogaboječi sužnji vlade.

In sem že večkrat zapisal, pri zaščiti in razumevanju tistega, kar je nekje uradno dokazano in znano, ne rabiš bit raketni znanstvenik.

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

ti bom odgovoril:

točno to, kar sem zapisal, da so prvi pri cepljenju in prvi izdali informacijo o mutaciji virusa.

Nič posebnega, tudi nobene povezave niti korelacije ni med podatki, vsaj zaenkrat znane.

Dejstvo pa obstaja, da so prvi v obeh primerih.

Da virusi mutirajo..poglej samo gripo, pa itak ni nič posebnega.

 

 

Seveda pa je vsak članek odličen za izražanje gneva nad Potrčkom, ki je zjebal celo Slovenijo baje in nad ostalimi, ki niso bogaboječi sužnji vlade.

In sem že večkrat zapisal, pri zaščiti in razumevanju tistega, kar je nekje uradno dokazano in znano, ne rabiš bit raketni znanstvenik.

 

...kar si napisal se točno tako prebere....in kdor ni prebral priloženega članka (kar pa večina FB študentov virologije ne naredi)...imaš naslednji dan poplavo fake news, da tisti, ki se cepijo imajo zdaj mutiran virus. Če si hotel povedat, da se je v Angliji (domnevno) pojavil mutiran virus...bi napisal samo to...ne pa še tako subtilno dodat stavek, o cepljenju...

To je tudi modus operandi Potrčkoviča, ki navaja kup nekih "razmišljanj", "podprtih" s strani nekih fantomskih znanstvenikov in zdravnikov...ki se baje ne smejo izpostavit z imenom in priimkom, ker jih bodo kaj vem kaj...zaprli, kastrirali itd...

Kaj pa je Potrč zjebal, ali ni...je in bo pokazal čas z morebitnimi konsekvencami ali nemara celo pohvalami...ampak to je njegov problem.  In kdor se ne strinja z njim ni bogaboječ suženj vlade...je pač nekdo, ki je skeptičen do njegovih interpretacij. In če se strinjaš ti z njim in širiš njegovo ideologijo...še ne pomeni da si heroj nove revolucije, ali nemara celo podvrsta preroka Mohameda, ki razsvetljuje človeštvo. Lahko celo, da boste svojo "vero" nekoč morali komu podrobneje pojasnjevat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, BIF pravi:

...kar si napisal se točno tako prebere....in kdor ni prebral priloženega članka (kar pa večina FB študentov virologije ne naredi)...imaš naslednji dan poplavo fake news, da tisti, ki se cepijo imajo zdaj mutiran virus. Če si hotel povedat, da se je v Angliji (domnevno) pojavil mutiran virus...bi napisal samo to...ne pa še tako subtilno dodat stavek, o cepljenju...

To je tudi modus operandi Potrčkoviča, ki navaja kup nekih "razmišljanj", "podprtih" s strani nekih fantomskih znanstvenikov in zdravnikov...ki se baje ne smejo izpostavit z imenom in priimkom, ker jih bodo kaj vem kaj...zaprli, kastrirali itd...

Kaj pa je Potrč zjebal, ali ni...je in bo pokazal čas z morebitnimi konsekvencami ali nemara celo pohvalami...ampak to je njegov problem.  In kdor se ne strinja z njim ni bogaboječ suženj vlade...je pač nekdo, ki je skeptičen do njegovih interpretacij. In če se strinjaš ti z njim in širiš njegovo ideologijo...še ne pomeni da si heroj nove revolucije, ali nemara celo podvrsta preroka Mohameda, ki razsvetljuje človeštvo. Lahko celo, da boste svojo "vero" nekoč morali komu podrobneje pojasnjevat.

ne brat površno :P

kje je kdo zajebal, bi bilo smiselno natančno opisati, kjer greši.

A tam ko navaja uradne raziskave? Mogoče tam, kjer poziva, da ne paničarit?

Verjemi, da se bo kmalu miselnost "uradnih" zdravilcev spremenila, takoj ko beovička odleti.

In da, strinjam se s Potrčem, in si zato zaradi mene ogrožen?

 

 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, maus pravi:

Za moderatorja :huh: 

Potem Milanov ne bo tu :) 

pred 1 uro, DinDiin pravi:

Se dobr, da so mal sprostil ukrepe, takoj je stevilka poskocila. ? 

Citiraj

V torek so pristojni opravili 6579 testov in potrdili 2107 novih okužb. Delež pozitivnih testov je znova visok - 32-odstoten. Vlada bo sicer danes po pričakovanjih podaljšala razglasitev epidemije. Tehtali bodo tudi predloge o ukrepih, ki bodo veljali v času prihajajočih praznikov. Minister za zdravje Tomaž Gantar ob tem zagovarja popolno zaprtje države v prazničnem času. Od danes sicer velja tudi spremenjen režim nošenja mask na prostem.

Zdaj pa ti razumi to norost :)

Okuženost še kar raste oziroma je tu okoli 2 jurja, Janša pa odpira regije, smučarija, ne več mask...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, maus pravi:

Za moderatorja :huh: 

A ma mopet :hmm:ali bo spet samo teorija in nič prakse:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snečer pravi:

Potem Milanov ne bo tu :) 

Zdaj pa ti razumi to norost :)

Okuženost še kar raste oziroma je tu okoli 2 jurja, Janša pa odpira regije, smučarija, ne več mask...

 

teoretično, nošenje mask zunaj, ob primerni distanci ne pripomore k izboljšanju rezultata. Je celo Gantar potrdil.

Cifre se pa rabi, da se zapre državo. To je itak namen Beovičke in ostalih.

O cifrah pa:

on dan 400, drug dan 1500, pa 2 jurja..jaz cifram res ne verjamem več.

 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

teoretično, nošenje mask zunaj, ob primerni distanci ne pripomore k izboljšanju rezultata. Je celo Gantar potrdil.

Cifre se pa rabi, da se zapre državo. To je itak namen Beovičke in ostalih.

O cifrah pa:

on dan 400, drug dan 1500, pa 2 jurja..jaz cifram res ne verjamem več.

 

Citiraj

V torek je bilo ob 6579 testih potrjenih 2107 koronavirusnih okužb. Delež pozitivnih testov je visok, 32-odstoten. Umrlo je 39 ljudi s covidom-19. Število novih okužb se znižuje, a komajda.

dejansko je "važna" cifra umrlih, ta pa je nekje "tukaj"

pa kje se ta narod okuži, meni še kar ni jasno

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Snečer pravi:

Potem Milanov ne bo tu :) 

Bodo mausiji ali ga uzme magla  :jezik: 

pred 4 minutami, Mavti pravi:

A ma mopet :hmm:ali bo spet samo teorija in nič prakse:)

to ni bil pogoj za moderatorja ;) 

Pravkar, Snečer pravi:

pa kje se ta narod okuži, meni še kar ni jasno

to tudi meni ni več jasno :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Snečer pravi:

pa kje se ta narod okuži, meni še kar ni jasno

Ti ni jasno ? Meni pa je....

Naš najemnik je bil 11.12. potrjeno okužen, danes ( 16.12. ) on pride v pisarno, prosto luta okoli, kašlja, pluva ... Ampak ne, on ne bo doma, ker ima delo in ga tako nič ne boli ...

Zaradi takih idiotiv smo zjebani vsi !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Bmflar pravi:

Ti ni jasno ? Meni pa je....

Naš najemnik je bil 11.12. potrjeno okužen, danes ( 16.12. ) on pride v pisarno, prosto luta okoli, kašlja, pluva ... Ampak ne, on ne bo doma, ker ima delo in ga tako nič ne boli ...

Zaradi takih idiotiv smo zjebani vsi !!!!

Jaz že nekaj časa govorim o "palici".

Torej, ne maska, palica bo odgnala virus.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, Snečer pravi:

Jaz že nekaj časa govorim o "palici".

Torej, ne maska, palica bo odgnala virus.

 

Plosk.gif

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!