Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 2 urami, BIF pravi:

Lahko celo, da boste svojo "vero" nekoč morali komu podrobneje pojasnjevat.

A pričakuješ v bližnji bodočnosti totalitarni sistem, v katerem se bomo drugače misleči morali zagovarjati? Morda ga nam celo privoščiš? V preteklosti si imel veliko za povedati čez Goli otok in podobno.

Zgleda, da si ti že pripravljen za nov sistem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Bmflar pravi:

Ti ni jasno ? Meni pa je....

Naš najemnik je bil 11.12. potrjeno okužen, danes ( 16.12. ) on pride v pisarno, prosto luta okoli, kašlja, pluva ... Ampak ne, on ne bo doma, ker ima delo in ga tako nič ne boli ...

Zaradi takih idiotiv smo zjebani vsi !!!!

si ga prijavil?

pred eno uro, Snečer pravi:

Jaz že nekaj časa govorim o "palici".

Torej, ne maska, palica bo odgnala virus.

ne želi si palice, ker udarja povsod.

Pravkar, Scarabeo 500 pravi:

A pričakuješ v bližnji bodočnosti totalitarni sistem, v katerem se bomo drugače misleči morali zagovarjati? Morda ga nam celo privoščiš? V preteklosti si imel veliko za povedati čez Goli otok in podobno.

Zgleda, da si ti že pripravljen za nov sistem.

saj mi ni nič odgovoril, ker nima komkretnih ugovorov, vse kar je je pljuvanje po drugačemislečih.

Za Bifa pa tole:

Več kot 1000 let je veljalo, da je zemlja ploščata. Takoj, ko je kdo kaj drugače omenil, so ga zažgali na grmadi, al pa dali pred tribunal. Enako je veljalo, da je zemlja središče vesolja, pa se je našel en neverni potrčko in rekel: e pur si muove :P

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bmflar, prjav ga, cepca! 

pred 7 minutami, Bmflar pravi:

Naj organi pregona izvajajo dela za katera so plačani !

Ze ze, ti jih pa malce usmeri, bo prej reseno ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Bmflar pravi:

Naj organi pregona izvajajo dela za katera so plačani !

čak mal, ne jokat, tip kiha, piha, smrka, ti pa praviš naj organi..ko se ti bo usrau na glavo al ga boš na gobec, al boš pa koga poklical, ki je za to plačan.

In ne, ne govorim o malicanju rogljička na ulici

 

In prosim, nekateri imajo bolj resne težave kot mi:

131432268_701233944148244_5272909465308917947_n.thumb.jpg.8220d525a6a7f8106a1daf1ed33d0453.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se splača KLIKNIT

V Angliji..prvi prejemniki vakcine :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biftek bi reku, potrčko zavajanje in bla bla bla...

Jaz rečem, slabo, površno, polno bugov, in neefektivno.

131287785_5540241549335193_5757943717465746771_o.thumb.jpg.8a2a255709c36d3ac1268cec1bbd43d9.jpg

 

pa ne rabim njega citirat. Na gugl play so ocene appa..preberte si jih..Biftek ti pa sploh, d ne govorim o @Tenere700

najprej: gugl play pod ostani zdrav ne najde appa!!!!

1913645762_Breznaslova.thumb.png.6a1fdafa947b99503d7a6b1515d05937.png

OK, sem dal link na vrhu strani:

https://play.google.com/store/apps/details?id=si.gov.ostanizdrav

Vse ostalo je na uporabniku (pismenem) da si prebere mnenja, ocene in podobno. POl pa kr naj gre pred parlament ploskat JJ in Hojseku. Tut čevlje jima lahko poljubi in hvalnice zapoje, me nič ne moti. :P

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

 

saj mi ni nič odgovoril, ker nima komkretnih ugovorov, vse kar je je pljuvanje po drugačemislečih.

...in ti si tukaj da odločaš, kdo je pravilnomisleč in kdo drugačemisleč.....(pre)visoko se ceniš...

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

medtem je Bovička že prejela nagrado za poslušnost: preds. zdrav. zbornice..tako da nas čakajo rošade "ukreparjev". Upam, da bo vlada kaj bolj poslušala naslednike. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Scarabeo 500 pravi:

A pričakuješ v bližnji bodočnosti totalitarni sistem, v katerem se bomo drugače misleči morali zagovarjati? Morda ga nam celo privoščiš? V preteklosti si imel veliko za povedati čez Goli otok in podobno.

Zgleda, da si ti že pripravljen za nov sistem.

....jaz sem pripravljen...že dolgo. In se ga veselim zadnje čase že na dnevni bazi....

Sistem se namreč ni spremenil...spremenili so se protagonisti (danes se imenujejo drugače kot pred 30 leti)...kozmetični popravki pa niso sprememba sistema.

Popravljeno . Popravil BIF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, BIF pravi:

...in ti si tukaj da odločaš, kdo je pravilnomisleč in kdo drugačemisleč.....(pre)visoko se ceniš...

ne ni treba, saj ti kritiziraš vse kar ni v dogmi "posvečenih" avtorjev, ki klobasajo neumne in neučinkovite zahteve ter ukrepe. Hkrati jim poješ hvalnice, ter v stilu kacota, točno veš kdo in zakaj je kriv za vso zmešnjavo. Seveda, še nisem prebral niti ene rešitve, le krivce se stalno navaja.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posredujem, če je komu zanimivo, menda je pametno biti obveščen

meni zadostuje lesen fon, ki ni pametnejš od mene  APP je pa kratica: Avtobusni potniški promet

https://publishwall.si/SasVnv/post/574436/-aplikacija-39ostani-zdrav39-je-tako-nedolzna-in-anonimna-da-ne-vem-kje-bi-zacel-s-pisanjem-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

ne ni treba, saj ti kritiziraš vse kar ni v dogmi "posvečenih" avtorjev, ki klobasajo neumne in neučinkovite zahteve ter ukrepe. Hkrati jim poješ hvalnice, ter v stilu kacota, točno veš kdo in zakaj je kriv za vso zmešnjavo. Seveda, še nisem prebral niti ene rešitve, le krivce se stalno navaja.

...tako ti prebiraš in razumeš zadeve... Podal sem veliko konkretnih navedb in mnenj...pa ti to pač preskočiš, ker ti ne paše.

Še za konec...pa ne tak kot si si ga že ti napovedoval...z jo-jo efektom...

....vseeno mi je za to, kaj si kdo misli o koroni, kako se obnaša, kdo ima prav in kdo ne, koga žulijo Hojseki in ostali, rdeči ali rumeni, verniki ali neverniki....

Imejte se ...pa kljub vsemu...ostanite zdravi....

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, BIF pravi:

...tako ti prebiraš in razumeš zadeve... Podal sem veliko konkretnih navedb in mnenj...pa ti to pač preskočiš, ker ti ne paše.

Še za konec...pa ne tak kot si si ga že ti napovedoval...z jo-jo efektom...

....vseeno mi je za to, kaj si kdo misli o koroni, kako se obnaša, kdo ima prav in kdo ne, koga žulijo Hojseki in ostali, rdeči ali rumeni, verniki ali neverniki....

Imejte se ...pa kljub vsemu...ostanite zdravi....

 

sem ti kar zbrisal blodnje o moderatorju pa lastniku itd..

dokler ti ne bo jasno, da 3/4 Slovencev žališ s svojimi objavami (od idiotov, ovc, nerazgledancev itd, kar preberi si svoje umotvore).. ne vem zakaj bi ti dovoljeval take nebuloze. Ostalo pa, go for it, imaš pravico.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, DAMI34 said:

Več kot 1000 let je veljalo, da je zemlja ploščata. Takoj, ko je kdo kaj drugače omenil, so ga zažgali na grmadi, al pa dali pred tribunal. Enako je veljalo, da je zemlja središče vesolja, pa se je našel en neverni potrčko in rekel: e pur si muove :P

Nasel se je en vrhunski matematik, znanstvenik in astronom, ne tam en neverni potrcko.  Samo povem.

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, jvalant pravi:

Nasel se je en vrhunski matematik, znanstvenik in astronom, ne tam en neverni potrcko.  Samo povem.

res, in v tistih časih je cvet znanosti točno tega "vrhunskega" strokovnjaka imenoval za:

potrčkota

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, DAMI34 said:

res, in v tistih časih je cvet znanosti točno tega "vrhunskega" strokovnjaka imenoval za:

potrčkota

Da, samo mi danes ne govorimo o znastveniku. Ker je Kopernik vse preracunal in SAM dokazal kaj, kako in zakaj. In potrckoti tistega casa (ki so branili sami sebe) in predvsem cerkev, so ga preganjali... Pac, zgresena primerjava, se zgodi

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, jvalant pravi:

Da, samo mi danes ne govorimo o znastveniku. Ker je Kopernik vse preracunal in SAM dokazal kaj, kako in zakaj. In potrckoti tistega casa (ki so branili sami sebe) in cerkev so ga preganjali... Pac, zgresena primerjava, se zgodi

zgodi se tebi..mal poglej kdo je vladal, pa katero tezo zagovarjal. Saj tudi oblast počasi prihaja na dejstva, ki jih je potrčko omenjal:

od mask zunaj

zapiranj na občine

itd.. sej ti bo pršlo, sam očitno bolj počasi. Se pač zgodi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, DAMI34 said:

zgodi se tebi..mal poglej kdo je vladal, pa katero tezo zagovarjal. Saj tudi oblast počasi prihaja na dejstva, ki jih je potrčko omenjal:

od mask zunaj

zapiranj na občine

itd.. sej ti bo pršlo, sam očitno bolj počasi. Se pač zgodi.

Lej sem pac pocasen. Ti  mi pa to se poves, zalis, spet..  Ker sem pac povedal nekaj, kar ti ni vsec, mi ne pride, ali zelo pocasi. Dami, ti si car carjev. In kot ponavadi'; KJE sem omenil vlado in tako naprej. Samo povedal sem, da Kopernik ni bil kar en potrcko.

 

 Seveda, si pati tudi glavni zgodovinar... se opravicujem!

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!