Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Pravkar, jvalant pravi:

Lej sem pac pocasen. Ti  mi pa to se poves, zalis, spet..  Ker sem pac povedal nekaj, kar ti ni vsec, mi ne pride, ali zelo pocasi. Dami, ti si car carjev. In kot ponavadi'; KJE sem omenil vlado in tako naprej. Samo povedal sem, da Kopernik ni bil kar en potrcko.

 

a dj, ti pa nisi? Kopernik je bil v tistem času za oblast totalen heretik in potrčko. Če tega ne vidiš, ti pač ne morem pomagati.

 

Če imam verige v prtljažniku, lahko grem v drugo občino, ali morajo biti nameščene na kolesih, oziroma a je nujno da so na pogonskih kolesih? # sprašujemzaprjatla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, jvalant pravi:

 Ker je Kopernik vse preracunal in SAM dokazal kaj, kako in zakaj. 

No, kar je Kopernik izračunal je bilo že vse v Aleksandrijski knjižnici, ki je pogorela. 

Tisto napravo, ki jo imajo Grki v muzeju in je natančna kopija našega osončja je tudi ustvril nekdo krepko pred kopernikom. Človek itak, samo precej pred kopernikom.

Tle se pa absolutno strinjam z Damijem. Vedno so meinstream mediji zagovarjali ploščato zemljo. itd..Tudi ufologijo so zavračali. Sedaj se pa počasi stvari spreminjajo. Kmalu ne bom več veljal za blaznega.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, skalar36 pravi:

 Kmalu ne bom več veljal za blaznega.

prjatu..tule je kr huda prednostna lista..začni kar pri vladi. JJ, Hojs itd..

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Buschi pravi:

Mi smo bolj poznali takšno obliko:

spacer.png

ja ..ta mlada serija.. k ste jupoval cel štrom da so ble platine naštelane..mi smo jih še menjal pa štelal..

pred 4 urami, Bmflar pravi:

Ti ni jasno ? Meni pa je....

Naš najemnik je bil 11.12. potrjeno okužen, danes ( 16.12. ) on pride v pisarno, prosto luta okoli, kašlja, pluva ... Ampak ne, on ne bo doma, ker ima delo in ga tako nič ne boli ...

Zaradi takih idiotiv smo zjebani vsi !!!!

no tak bi letel pri meni skozi okno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, DAMI34 pravi:

a dj, ti pa nisi? Kopernik je bil v tistem času za oblast totalen heretik in potrčko. Če tega ne vidiš, ti pač ne morem pomagati.

 

Če imam verige v prtljažniku, lahko grem v drugo občino, ali morajo biti nameščene na kolesih, oziroma a je nujno da so na pogonskih kolesih? # sprašujemzaprjatla

jaz sem si naložil aplikacijo #ketna ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DinDiin pravi:

Bmflar, prjav ga, cepca! 

Ze ze, ti jih pa malce usmeri, bo prej reseno ?

Cinkaroš nikoli nisem bil in tudi ne bom !!!

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

131432268_701233944148244_5272909465308917947_n.thumb.jpg.8220d525a6a7f8106a1daf1ed33d0453.jpg

Nja uporabi Wuhobran !!!!

pred 10 minutami, thumper pravi:

no tak bi letel pri meni skozi okno..

Tudi pri meni... Ampak nisem lastnik prostorov in ne dajem jih jaz v najem... Tudi stika nisem imel, nekateri pa so ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Bmflar pravi:

Cinkaroš nikoli nisem bil in tudi ne bom !!!

Nja uporabi Wuhobran !!!!

Tudi pri meni... Ampak nisem lastnik prostorov in ne dajem jih jaz v najem... Tudi stika nisem imel, nekateri pa so ...

Ne gre se za cinkanje. Gre se za dejstvo:

je nahoden, kiha smrka...

ti bom dal primer. 

Moj sin mi sporoči, sem bil v kontaktu z okuženim. Pravim ok: od tega trenutka dalje:

ostajaš v svoji sobi

rabiš kopalnico prideš z masko

kopalnico potem razkužimo

ne greš do sosedov (moja mati pa fotr)

pa pravi mulc..uf..že od jutra dalje. Mam foun, vse kar rabim mi pustite pred vrati, pa sobo bom luftal.

To je odnos nekoga, ki razume zadevo. 10 dni je bil v sobi...zdrav. In je zdržal.

Verjetno če bi ti ta tvoj sodelavec vzel denarnico pa si naročil pico in bi jo plačal iz tvoje denarnice ne bi bil pohvaljen. Najbrž bi mu zapizdil, al pa še kaj drugega. Pa ga ne rabiš cinkat.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Bmflar pravi:

Cinkaroš nikoli nisem bil in tudi ne bom !!!

Tudi pri meni... Ampak nisem lastnik prostorov in ne dajem jih jaz v najem... Tudi stika nisem imel, nekateri pa so ...

te bom potem vprašal za mnenje ko bo dalj časa v stiku z nekom , ki je bil v stiku z nekom kateri je bil z bebcem v stiku..

nima veze..jaz tudi delam v firmi katere nisem lastnik.. pa pr men letijo ven če imajo masko pod nosom.. da pa zvem za nekoga , ki je okužen in pride v službo kašljat ga pa s 6 metrsko šino od helma serije 500 trešm ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj zdrava pamet to nardi, oz sploh ne pride do tega. Sam je zabitih prevec naokol, pa jim je treba na debiln nacin povedat, ker drgac itak ne zastopjo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

To je odnos nekoga, ki razume zadevo. 10 dni je bil v sobi...zdrav. In je zdržal.

Verjetno če bi ti ta tvoj sodelavec vzel denarnico pa si naročil pico in bi jo plačal iz tvoje denarnice ne bi bil pohvaljen. Najbrž bi mu zapizdil, al pa še kaj drugega. Pa ga ne rabiš cinkat.

Se popolnoma strinjam z vsem, vendar to ni moj sodelavec - najemnik prostorov in nima popolnoma nič z menoj. Povedal sem opažanje, zakaj se število okužb ne znižuje, kar je bilo vprašanje ?

Če bi bil to moj sodelavec bi odšel do direktorja in naravnost domov s polno plačo - on ali jaz, simple !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, thumper pravi:

te bom potem vprašal za mnenje ko bo dalj časa v stiku z nekom , ki je bil v stiku z nekom kateri je bil z bebcem v stiku..

nima veze..jaz tudi delam v firmi katere nisem lastnik.. pa pr men letijo ven če imajo masko pod nosom.. da pa zvem za nekoga , ki je okužen in pride v službo kašljat ga pa s 6 metrsko šino od helma serije 500 trešm ..

Se strinjam in ponavljam - vprašanje je bilo zakaj toliko okužb - zelo preprosto !

Pravkar, DinDiin pravi:

Sej, zato pa pulcijo poklices pa naj zrihtajo. 

Pulcija pride samo, če se voziš s peciklnom po LJ ali pa če ješ burek...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js normalno jem na cestah Ljubljanskih ulic :) Tisti, ki snemajo zadeve so ocitno iskali konflikt. Nej uganm, "Sam, da ni Jansa volilci". ?  In ze veselo ploskajo, da jih bo veliki vodja Karl od uzadi. Sam bo spet pekl k swina. ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, vandrovec pravi:

Kdo pa je tako neumen, da bi sam vnesel v aplikacijo da je pozitiven in se potem sprehajal med ljudmi?

Jih je kar nekaj, saj ne pokaže identitete ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bil jaz na vladi bi na kritičnih mestih, kjer se zbira največ ljudi, npr., ljubljanski protesti, namestil te oddajne točke okužb in potem bi vsem piskalo po telefonih...ker je verjetno namen čim več ljudi testirat.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta app pol p*z*e mrzle vode ni vreden. Žena ga ima od začetka, bila v stiku z več potrjeno okuženim (bolnica) pa je še vse zeleno okoli...

Popravljeno . Popravil BlackDoc
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, vandrovec pravi:

Kdo pa je tako neumen, da bi sam vnesel v aplikacijo da je pozitiven in se potem sprehajal med ljudmi?

Uf kar nekaj jih je, vsaj da jaz vem.  dosti jih ne uporablja aplikacije, vejo pa da so pozitivni in niso v karantenah.

"če mam jaz, potem mej tud ti" je dosti ljudem rek za korono. žalostno al res je

Popravljeno . Popravil Tim Š.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, BlackDoc pravi:

Ta app pol p*z*e mrzle vode ni vreden. Žena ga ima od začetka, bila v stiku z več potrjeno okuženim (bolnica) pa je še vse zeleno okoli...

V aplikacijo mora okuženi sam vnest da je okužen. Če tega ne naredi, pol aplikacija misli da je zdrav.

pred 2 minutami, Tim Š. pravi:

Uf kar nekaj jih je, vsaj da jaz vem

"če mam jaz, potem mej tud ti" je dosti ljudem rek za korono. žalostno al res je

Al pa bolj slovensko: Če ma sosed, bom mel tudi jaz

 

Popravljeno . Popravil MARJA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, MARJA pravi:

V aplikacijo mora okuženi sam vnest da je okužen. Če tega ne naredi, pol aplikacija misli da je zdrav.

Da, ravno ti, ki so okuženi ali nimajo appa ali pa ne vnesejo da so okuženi oz. se sprehajajo okoli in kašljajo po ljudeh kot je omenil @Bmflar  - zato je neuporabna. Itak 'pridni' se ne družijo, nosijo maske, držijo razdaljo, uporabljajo app... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kiham, smrkam in pljuča me bolijo, Ali je to to ???   :hmm:   :blush:   :cry:

Upam, da mi je škodovala samo včerajšnja pet kilometrska hoja do zobarice in nazaj domov ???   :blush:   :worship:   ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!