Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

aj kkšn nou ukrep? Še nisem danes prebral twiterja :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žagarjeva Lili (po domače Potrčkova)

Vrača udarec bivšim kolegom, želnih senzacinalnih novic (pa še prav ima)

https://www.slovenskenovice.si/bulvar/domaci-traci/lili-zagar-udarila-po-nekdanjih-kolegih-preveckrat-sem-se-ugriznila-v-jezik-384217?fbclid=IwAR2QrogHSC9UtgyW8yZG5BNdkYLYqQMDzLmMWXh7naCORJTITUK06XGInig

»Kdaj se boste novinarji rešili kompleksa, da morate svojim gledalcem »dokazovati« (beri: vzeti stvari iz konteksta in zavajati), da je na Švedskem tako zelo slabo, da so lahko srečni, da živijo v Sloveniji. In da je edina prava pot »trdi pristop«. Da je edini pravilno, da ste vsi zaprti in brez vseh pravic, ker ukrepi delujejo,« je nadaljevala svoj zapis na instagramu.

Za polno mero je nekdanje kolege na Kanalu A in na Pop TV še spodbodla z vprašanji, ali so njihovi otroci v vrtcu in v šoli, ali se šolajo na daljavo in imajo prepoved druženja s svojimi vrstniki, po drugi strani pa lahko gredo k maši? »Lahko prečkate meje občine? Ste lahko zunaj po 21. uri? Si lahko v trgovini kupite recimo rokavice, greste k frizerju? Greste lahko kamor koli brez maske?« Še posebej pa je udarila z vprašanjem, ali trepetajo za službo. »Nekateri izbranci najbrž ne. Kolikor mi je znano, je recimo cel kreativni oddelek Pop TV  bodisi na čakanju ali pa so jih odpustili.«

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://www.facebook.com/watch/?v=829654227580349

 

mal čez planke pogledat, ne škodi :D, za se nasmejat. Temu rečem "pozitivan stav". 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, smasher pravi:

Počasi bom tudi jaz bom začel protestirat proti vsem ukrepom, samo ne zato ker se menjujejo s hitrostjo kot nimfomanka menjuje kurce... 

baterije v vmesnih premorih..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pamet je šla (kmečka)...oz., naravna logika, postali smo odvisni od določenih (nastavljenih) znanstvenikov.

Pred nekaj desetletji kaj takega ne bi bilo mogoče...se narod sploh zaveda, da ni več svobode, da smo postali sužnji in da je taka naša prihodnost, s covidom ali brez. OK, nekateri že prej niso hoteli razmišljati s svojo glavo, samo, da si sedaj elita upa prisilit množice, da ne smejo ... kam nas peljejo? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj globok poklon smučišču Krvavec in vsem, ki so se trudili pripraviti smučišče, da so se uprli idiotskim ukrepom. Ker le ti so višek zajebancije, dobesedno.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, bajkr88 pravi:

a že kej veste kje boste za novo leto? 

ne ne letos ... sprasujem za naslednje leto.... ?

v zaporu verjetno ali pa cepljeni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, ligenjček pravi:

Žalostno, da je potrebna svetovna pandemija, da ugotovite, da ni več svobode, da smo sužnji, ki jih že v šolah driblajo, da ne bi razmišljali s svojo glavo ampak ponavljali kar nam povedo. Ampak to ni od korone, to traja že leta, zdaj so samo malo skočili v ekstrem ;) 

Zdaj želijo še bolj poglobiti oziroma pripraviti teren za v bodoče...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, ligenjček pravi:

Žalostno, da je potrebna svetovna pandemija, da ugotovite, da ni več svobode, da smo sužnji, ki jih že v šolah driblajo, da ne bi razmišljali s svojo glavo ampak ponavljali kar nam povedo. Ampak to ni od korone, to traja že leta, zdaj so samo malo skočili v ekstrem ;) 

Nikoli ni bil cilj učenja v razvijanju posameznih intelektov, ker s tem bi načrtovalci sami stopili na preizkušnjo. Namen učenja je pumpanje z načrtno usmerjenostjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, vandrovec pravi:

Nikoli ni bil cilj učenja v razvijanju posameznih intelektov, ker s tem bi načrtovalci sami stopili na preizkušnjo. Namen učenja je pumpanje z načrtno usmerjenostjo

Cilj pokvarjene turbo kapitalistične politike je uničiti javno šolstvo in uvesti čimboj nedostopno privat šolstvo za elito. Tu se ne gre več samo za posameznika. Večina nima nič, elita pa vse.

Saj že poznamo takšne sisteme.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Scarabeo 500 pravi:

Cilj pokvarjene turbo kapitalistične politike je...

Vse slabo enkrat propade. Vse. To je pokazala zgodvina iz katere se ne znamo učiti.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo klovni lahko tak članek napišejo..tisti pri koritu in s sigurno službico.

https://nova24tv.si/slovenija/norcevanje-klovna-iz-krvavca-ob-podpori-medijev-smucisca-zaprta-tudi-v-drzavah-z-boljso-epidemiolosko-sliko/?fbclid=IwAR2boGd5u5G242NRkZboRLv3S75puwsRmSCXvR2z4wWcV4QcsUuGjt1iKgU

pismu , ne vem kako se bo gostincem, slaščičarjem, turističnim delavcem, igralništvu izšlo. Večina folka je itak na borzi in brez služb. Nekateri so letos delali dva meseca in to je to.

Sramota. Takih ne šteje Beovička, baje so si sami krivi.

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, bajkr88 pravi:

u pondelk pa k frizerju...  ah ja, boh jim pumagi norcem

Ja seveda    :) novo leto nova frizura:panic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!