Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

evo, cepivo je prispelo, najprej ga bomo prejeli, tisti, ki smo ogroženi :P

133458488_1022426108243906_3469010939227790680_n.jpg.80fd8a81109271a01a26c5eeacaedc91.jpg

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res bi bilo dobro videti, da se tisti, ki so prvi bili cepljeni po TV gredo nenapovedano cepit na neznano lokacijo. In da se cepivo vzame iz iste serije, kot za ostale smrtnike.

Oziroma, takoj se grem cepit z istim cepivom, kot se cepijo tisti na vrhu, celo plačam visoko vsoto če me z istim cepivom cepijo, celo mojo družino, in mi dajo korona potni list.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, cepil sm se. Zaenkrat ni nobenih stranskih učinkov. Hvala Pfajzer. Vsaka podobnost z Beovičko je zgolj slučaj ?

133489844_3714309945305197_154004924097526175_o.thumb.jpg.a3c8cc4e51041c177ff50b0cb5c60ab8.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marsikaj je že rekel. Večina so laži. Če pa dovočj dolgo ponavljaš...pa koza res postane pes. V glavah vernikov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Saj je stanje po drugih Evropskih državah tudi drugačno, kot prikazujejo mediji. Samo vprašat je treba tiste, ki živijo v njih.

Ampak pri nas smo si sposodili neko vsoto denarja. To je sedaj treba "razdeliti". 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kopiram iz nekega drugega portala:

 

Smo EDINA država, ki ima zaprte šole! Pa ne en teden, ne dva tedna.. Če zeli mesec in pol! In njej je še vedno vse normalno, super in ne vem kaj še vse! SRAMOTA. Pa tu se pogovarjamo zgolj o tem ali bi bil redni pouk v šolah dovoljen. Kje so vse dodatne aktivnosti, športni krožki in tako naprej. Kdaj se bo to sprostilo? Otroci še prevala ne bodo več zmožni narediti, kaj šele tapkati ali brcniti kakšno žogo. Naši otroci so TERORIZIRANI s strani te vlade, mi pa to vse še vedno lepo gledamo in požiramo. Tudi mi smo SRAMOTA ker smo takšne ovčke ubogljive, ker se skrivamo pred virusom katerega 90% ljudi preživi brez težav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DinDiin pravi:

Sej bojo loh mel solo cel junij, Julij, Avgust :) A takrat bi pa na morje rajs rinl kajne? ? 

V bistvu izpisat iz šole oziroma izvajat šolanje na domu, kar se dejansko že sedaj izvaja. Ob koncu leta izpiti in to je to.

Je bistveno manj snovi za predelat, ni balasta...

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, skalar36 pravi:

Kopiram iz nekega drugega portala:

 

Smo EDINA država, ki ima zaprte šole! Pa ne en teden, ne dva tedna.. Če zeli mesec in pol! In njej je še vedno vse normalno, super in ne vem kaj še vse! SRAMOTA. Pa tu se pogovarjamo zgolj o tem ali bi bil redni pouk v šolah dovoljen. Kje so vse dodatne aktivnosti, športni krožki in tako naprej. Kdaj se bo to sprostilo? Otroci še prevala ne bodo več zmožni narediti, kaj šele tapkati ali brcniti kakšno žogo. Naši otroci so TERORIZIRANI s strani te vlade, mi pa to vse še vedno lepo gledamo in požiramo. Tudi mi smo SRAMOTA ker smo takšne ovčke ubogljive, ker se skrivamo pred virusom katerega 90% ljudi preživi brez težav.

Se strinjam da je sramota to z zaprtimi šolami, ampak večja sramota je da doma ne morejo počet tega. Doma so samo risanke? Starši raje jamrajo po forumih? Pri nas se vseeno dela prevale, brca žogo, hodi na sprehod/pohod, dela snežaka, sanka, pleza, skače po lužah... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, skalar36 pravi:

Kopiram iz nekega drugega portala:

 

Smo EDINA država, ki ima zaprte šole! Pa ne en teden, ne dva tedna.. Če zeli mesec in pol! In njej je še vedno vse normalno, super in ne vem kaj še vse! SRAMOTA. Pa tu se pogovarjamo zgolj o tem ali bi bil redni pouk v šolah dovoljen. Kje so vse dodatne aktivnosti, športni krožki in tako naprej. Kdaj se bo to sprostilo? Otroci še prevala ne bodo več zmožni narediti, kaj šele tapkati ali brcniti kakšno žogo. Naši otroci so TERORIZIRANI s strani te vlade, mi pa to vse še vedno lepo gledamo in požiramo. Tudi mi smo SRAMOTA ker smo takšne ovčke ubogljive, ker se skrivamo pred virusom katerega 90% ljudi preživi brez težav.

:hmm: Ne zagovarjam zaprtih šol, ampak, če tvoj otrok ne zna narediti prevala, brcniti žoge itd... potem mislim da kot starš delaš nekaj narobe :doze: ker tudi ko šole delajo normalno, je vseeno naloga staršev, da otroke vzgojijo in jim namenijo svoj čas...

  • Všeč mi je 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moji otroci znajo marsikaj več, kot samo preval...ampak to ni bistveno. Bistvo je, da twito laže takoj ko odpre usta, kako imajo drugje po Evropi. Kako verjet takemu človeku karkoli? 

Je pa res, da se jima pozna, da nista v družbi vrstnikov, kar bi morala biti.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta tip laže, sam da odpre usta al pa čivkne

JJ: “Smučišča v Nemčiji, Franciji, Italiji itd. so popolnoma zaprta. Vse te države imajo boljšo epidemiološko sliko kot #Slovenija. Nekateri se ob pomoči #MSM dobesedno norčujejo iz našega zdravja in življenj“….

 

Tkole je pa v resnici:

Uradno je v tem času po Evropi za smučarje odprtih 277 smučišč in sicer :

Avstrija – 147 smučišč
Švica – 58
Norveška – 16
Poljska – 14
Slovaška – 11
Švedska – 8

Finska – 4
Francija – 4
Španija – 3
Bolgarija – 3
Romunija – 2
Nemčija – 1
Liechtenstein – 1
Srbija – 1
Ukrajina – 1
BiH – 1
Italija – 1

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V šolo ne smejo, v parkih se pa cel dan žogajo, kepajo, lovijo, vodijo ljubav ne rat, gnilo jajce igrajo, ect ect ...

lepa mladost :huh:

ko sem bil jaz mlad, bi moral v šolo, pa sem velikokrat po parkih vodio ljubav ne rat :P 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem za 5 min pogledal poročila-vremenske razmere. Ves program je usmerjen v propagando. Novice-pa kaj še, ena velika "reklama" je vse skupaj. Nisem pogledal do konca. Ne morem. 

Žalosti me to... kje so institucije, ki bi morale delovati ob takih očitnih lažeh, prevarah, goljufijah? Kje so ljudje, ki bi lahko stvari obrnili na bolje?itd...Verjetno so poplačani z drobtinami, da so tiho.

Da bi pa pričakoval premik v glavah navadnih ljudi...kje je kamen, da ga grem prepričevat, da je samo kamen.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, skalar36 pravi:

Včeraj sem za 5 min pogledal poročila-vremenske razmere. Ves program je usmerjen v propagando. Novice-pa kaj še, ena velika "reklama" je vse skupaj. Nisem pogledal do konca. Ne morem. 

Žalosti me to... kje so institucije, ki bi morale delovati ob takih očitnih lažeh, prevarah, goljufijah? Kje so ljudje, ki bi lahko stvari obrnili na bolje?itd...Verjetno so poplačani z drobtinami, da so tiho.

Da bi pa pričakoval premik v glavah navadnih ljudi...kje je kamen, da ga grem prepričevat, da je samo kamen.

Vsak gleda samo na svojo rit, zato pa je tako. Ko bomo pa začeli malo gledati še na druge, ko bomo postali složni, potem se bo pa že lahko kaj naredilo, dokler pa v glavah ljudi vlada egoizem, nas bodo pač nategovali z leve in z desne kamorkoli se boš pač obrnil. Pa brez vazelina ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

V šolo ne smejo, v parkih se pa cel dan žogajo, kepajo, lovijo, vodijo ljubav ne rat, gnilo jajce igrajo, ect ect ...

lepa mladost :huh:

ko sem bil jaz mlad, bi moral v šolo, pa sem velikokrat po parkih vodio ljubav ne rat :P 

Veš, v vsakem primeru morajo imeti vso vsebino narejeno. In ti povem, da je zelo stresno. Sin ima že kar zahteven program. Jemljejo novo snov, katero mu na kratko razloži pisno, 2x tedensko preko zoom. Ko me vpraša, kakšno stvar moram tudi jaz krepko pomisliti, da mu razložim. Vsega mu ne morem, nisem pedagog, niti nisem učitelj. V šoli je precej lažje, ker lahko takoj vpraša učiteljico. Ko nalogo odda mora biti vse narejeno 100%. Potem pride poprava naslednji dan, poleg redne snovi. Otoka sta zelo znervirana in v strahu. Ko sem jaz hodil v šolo je bilo važno, da si bil navzoč. Danes je važno, da si 100%. Težko je to za otorke. Jaz jih razumem. 

Ne živimo pa v bloku, da bi se lahko igrala z vrstniki.

Živimo na vasi "še po staro". Brez telefonov.  2h TV na dan. Otrok zunaj ni, mislim, da imajo ravno obratno, kot pri nas. 1 h zunaj, ostalo telefon in TV.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, skalar36 pravi:

Veš, v vsakem primeru morajo imeti vso vsebino narejeno. In ti povem, da je zelo stresno. Sin ima že kar zahteven program. Jemljejo novo snov, katero mu na kratko razloži pisno, 2x tedensko preko zoom. Ko me vpraša, kakšno stvar moram tudi jaz krepko pomisliti, da mu razložim. Vsega mu ne morem, nisem pedagog, niti nisem učitelj. V šoli je precej lažje, ker lahko takoj vpraša učiteljico. Ko nalogo odda mora biti vse narejeno 100%. Potem pride poprava naslednji dan, poleg redne snovi. Otoka sta zelo znervirana in v strahu. Ko sem jaz hodil v šolo je bilo važno, da si bil navzoč. Danes je važno, da si 100%. Težko je to za otorke. Jaz jih razumem. 

Ne živimo pa v bloku, da bi se lahko igrala z vrstniki.

Živimo na vasi "še po staro". Brez telefonov.  2h TV na dan. Otrok zunaj ni, mislim, da imajo ravno obratno, kot pri nas. 1 h zunaj, ostalo telefon in TV.

Nisi razumel poante, pa ti ne zamerim, čeprav živiš še po staro ...

Poanta mojega posta je bila, da bi bilo vseeno če bi bili v šoli, saj so tako ali tako celo popoldne skupaj in se igrajo (vsaj po mestih) ... bo zdaj šlo, ali rabiš še dodatno razlago ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost res. V današnjih cajtih je lažje in bolj donosno biti mešalec megle. Greš na FDV, spacaš tiste kvazi izpite, veselo preganjaš študentke, se zabavaš, pa malo se baviš z politiko... Potem te pa z malo sreče vtaknejo v eno firmo, da zalivaš fikus... Razni oddelki za mednarodne odnose, korporativno varnost, pijar...  Ali pa si cepec in greš na tehnični faks. Jebeš ježa tekom študija, se zaposliš v firmi, kjer delaš cele dneve, spiš z telefonom in doma cele popoldneve buliš v služben računalnik. Plačo imaš seveda nižjo kot tisti v sosednji pisarni, ki zaliva rože. 

Mi je zadnjič en učitelj rekel, da je vse to šolanje na daljavo bolj ne kot ja. Da če bi bilo po njegovem, bi morali vsi še enkrat čez letnik. Izpad znanja, ki ga ima ta generacija je namreč precej velik. So pa tudi učitelji (ne vsi), delno krivi za nastalo situacijo., ker se jim enostavno ne lušta. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, skalar36 pravi:

 

Žalosti me to... kje so institucije, ki bi morale delovati ob takih očitnih lažeh, prevarah, goljufijah? Kje so ljudje, ki bi lahko stvari obrnili na bolje?itd...Verjetno so poplačani z drobtinami, da so tiho.

Da bi pa pričakoval premik v glavah navadnih ljudi...kje je kamen, da ga grem prepričevat, da je samo kamen.

Vsi ti ljudje, katere imaš v mislih - so večinoma javni uslužbenci. Torej,  plačnik država. Sam delam v javni upravi in vidim, da se bom moral ukloniti vsem pritiskom, sicer bom imel velike težave ali izgubil službo ali mi ne bo dovoljeno delati - dokler se ne bom pokoril (cepljenju, testiranju....) pa čeprav imam svoje mnenje.

Javne institucije, ki so zadolžene za pravičnost in blagostanje in zdravje...nas ne bodo rešile - imajo štrik okoli vratu in bodo večinoma tiho. Tu in tam kakšen posameznik se bo igral Donkihota.

Žal tako je in ne želim si tega, a gremo v to smer. 

Rešitev je potrebno iskati v glavah navadnih ljudi, a zato potrebujejo močnega liderja, ki bo prevzel tudi oblast na volitvah. To pa diši po revoluciji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja teta je par dni nazaj umrla. S korono. Prebivalka DSoja.

88 let, rak v glavi in ostale starostniške bolezni.

+1 za korono

-1 za rak

To je višja matematika. 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, maus pravi:

Nisi razumel poante, pa ti ne zamerim, čeprav živiš še po staro ...

Poanta mojega posta je bila, da bi bilo vseeno če bi bili v šoli, saj so tako ali tako celo popoldne skupaj in se igrajo (vsaj po mestih) ... bo zdaj šlo, ali rabiš še dodatno razlago ;) 

Sem razumel, dragi maus, ampak v okviru debate, sem pac razlozil kaksno je stanje pri nas doma, zaradi zaprtih šol. Tud jest imam tebe rad... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Španska gripa je zahtevala 50 do 100 milijonov smrti, ob tem, da je bila populacija cca 2 miljardi.

Koronavirus je zahteval pod 2 milijona smrti, ob tem, da je populacija cca 7 miljard. 

Seveda so podatki o smrti obremenjeni s politiko. Je pa dejstvo, da španska gripa ni zahtevala potopa sveta, tak da..... .

Cepiti se je obvezno, ker potem šele pride čistka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!