Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Sestra testirana, pozitivna na korono. Obvestil nadrejene, prejel odgovor naj grem vseeno v službo, naj spremljam zdravje, drugače pa vse normalno. Naj še omenim, da delam s strankami, in imam vsak dan stika tudi do 100 strank ali več. Na koncu bo pa krivo silvestrovanje, da se korona širi ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, ligenjček pravi:

Sestra testirana, pozitivna na korono. Obvestil nadrejene, prejel odgovor naj grem vseeno v službo, naj spremljam zdravje, drugače pa vse normalno. Naj še omenim, da delam s strankami, in imam vsak dan stika tudi do 100 strank ali več. Na koncu bo pa krivo silvestrovanje, da se korona širi ;) 

odvisno je kok kontakta si imel z njo in ali sta v skupnem gospodinjstvu. Ker če sta, potem je tvegano hoditi v službo. Moj sin je bil v kontaktu, pa je preživel 10dni v svoji sobi iz preventive. Res pa je da ni v službi.

Sicer pa je že tako smešno vse kupaj, da bi bilo najbolje da se vsi okužimo. Ko bodo 1x preštel do 2 miljona, ne bodo več kaj imeli šteti :P

 

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

135501418_227911652173126_4554182122512949045_n.jpg.810b274fba6f693457c0baee76b86096.jpg

pred 2 urami, smasher pravi:

135722050_10225391815002275_4314668131466081848_o.thumb.jpg.4948b05b4f3f36e0139b8b53f96fc152.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, DAMI34 pravi:

odvisno je kok kontakta si imel z njo in ali sta v skupnem gospodinjstvu. Ker če sta, potem je tvegano hoditi v službo. Moj sin je bil v kontaktu, pa je preživel 10dni v svoji sobi iz preventive. Res pa je da ni v službi.

Sicer pa je že tako smešno vse kupaj, da bi bilo najbolje da se vsi okužimo. Ko bodo 1x preštel do 2 miljona, ne bodo več kaj imeli šteti :P

 

Bili smo skupaj 4 dni cele dneve v istih prostorih. To sem tudi omenil, pa pravi, da naj vseeno grem v službo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, ligenjček pravi:

Bili smo skupaj 4 dni cele dneve v istih prostorih. To sem tudi omenil, pa pravi, da naj vseeno grem v službo...

komedija..itak bodo krivi prazniki za vse.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, ligenjček pravi:

Sestra testirana, pozitivna na korono.

Lej, se ne kontriram tebi. Ampak čist na splošno sprašujem.

A ko opraviš test se na ekrančju prikaže bededa korona. Če pa nisi, pa pokaže kak drug virus? Al samo napiše pozitiven-na karkoli. Kot cocacola.

Fajn bi bilo, če bi poleg testa za korono  obenem še naredili hitri test, z istim testerjem, debilnosti. verjetno bi bilo veliko pozitivnih in vsaj tukaj bi bil test precej natančen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, skalar36 pravi:

Lej, se ne kontriram tebi. Ampak čist na splošno sprašujem.

A ko opraviš test se na ekrančju prikaže bededa korona. Če pa nisi, pa pokaže kak drug virus? Al samo napiše pozitiven-na karkoli. Kot cocacola.

Fajn bi bilo, če bi poleg testa za korono  obenem še naredili hitri test, z istim testerjem, debilnosti. verjetno bi bilo veliko pozitivnih in vsaj tukaj bi bil test precej natančen

Ni hipohonder, testirati se je šla, ker je 3 dni po stiku z okuženim opazile simptome.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://www.vecer.com/slovenija/janseva-vlada-naj-bi-uvedbo-policijske-ure-utemeljevala-s-studijo-iz-francoske-gvajane-10231709

Citiraj

Omenjeni portal piše, da vlada pred podaljševanjem omejitev ni pridobivala strokovnih ocen. "V dokumentaciji, ki smo jo prejeli, jih praktično ni," so zapisali. Edini strokovni dokument, s katerim ministrstvo utemeljuje omejitev gibanja med 21. in 6. uro, pa je, kot poudarjajo, tuja študija, ki je analizirala uspešnost tega ukrepa v Francoski Gvajani. Ob tem Necenzurirano ugotavlja: "Vse to si lahko Janševa vlada dovoli, ker ustavno sodišče v rokah nima nobenih vzvodov, da bi jo sankcioniralo."

za opice v đungli :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Snečer pravi:

Verjetno je problem drugje, v sami kvaliteti testov :) 

In kot na dlani se ponuja odgovor, zakaj so bili tako poceni...

Slišim, da tile hitri tisti, da pri enih pokaže, pri drugih nesigurno, morajo še ponovit, tak da...

Saj ni pomembno koliko so testi zanesljivi...važno, da se testira in spravlja folk ob živce....podobno kot ukrepi :)

...pravijo nam, da smo glupi pa še verjamemo jim :naughty:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, ligenjček pravi:

Ni hipohonder, testirati se je šla, ker je 3 dni po stiku z okuženim opazile simptome.

Nisem to mislil. Verjamem, da ni. Zanima me na splošno, kako lahko test pokaže korono. Kaj pa če je kak drug virus, razen če je korona vse ostale podkupila, na ne harajo. Itak da je lahko bolna, vsak je kdaj, da pa obstaja samo še korona...

 

 

134557477_10225695323553791_6084923322850726267_o.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, ligenjček pravi:

Ni hipohonder, testirati se je šla, ker je 3 dni po stiku z okuženim opazile simptome.

Ravnala je absolutno pravilno, veliko je pozitivnih, veliko jih gre na pcr test, večina ker opazi simtome, takšne ali drugačne (lahko tudi ni korona a izključit jo moraš, v nasprotnem ne boš za angino prišel do zdravnika), k sreči jih večina preživi z relativno blagim potekom.

Pri nobeni bolezni pa nisi superduper, tudi gripa te pošteno zdela. Poznam veliko primerov, ki se borijo ali so se s korono in večinoma povedo enako ali podobno. K sreči sem zapisal.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, skalar36 pravi:

Lej, se ne kontriram tebi. Ampak čist na splošno sprašujem.

A ko opraviš test se na ekrančju prikaže bededa korona. Če pa nisi, pa pokaže kak drug virus? Al samo napiše pozitiven-na karkoli. Kot cocacola.

Fajn bi bilo, če bi poleg testa za korono  obenem še naredili hitri test, z istim testerjem, debilnosti. verjetno bi bilo veliko pozitivnih in vsaj tukaj bi bil test precej natančen

trenutno poznam 4 sorodnike, ki prebolevajo. Moj brat in žena od sinove punce (dela v ZD, pa je prinesla okužbo), svak in žena, pa ne vesta točno kje sta se. Testirat so se šli, ko so opazili znake. Zdej so pa v izolaciji doma. Torej niso bili na hitrih testih ampak pcr.

Se pa strinjam, zdrav hodit na hitre teste je glupost. Sploh če boš čez kak dan ali 2 šel na obisk do starejših.

pred 4 minutami, kaizer pravi:

to je glavna bolezen Slo, samo počasnega umiranja brez službe, brez dela itd..ne bo nihče štel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, skalar36 pravi:

Nisem to mislil. Verjamem, da ni. Zanima me na splošno, kako lahko test pokaže korono. Kaj pa če je kak drug virus, razen če je korona vse ostale podkupila, na ne harajo. Itak da je lahko bolna, vsak je kdaj, da pa obstaja samo še korona...

 

 

134557477_10225695323553791_6084923322850726267_o.jpg

Ne voha, kot sem omenil, ne bi šla na test brez razloga... Pa nema veze, moj point je bil, da je še 1000e drugih, ki smo se znašli v takšnem položaju, ko nas delodajalec vseeno pošlje delat, in proti svoji volji dnevno okužujemo velika števila ljudi, na koncu bodo pa krivili silvestrovanja in podobne neumnosti, samo tistega kjer se dejansko širi pa ne...

pred 34 minutami, bajkr88 pravi:

Moj brat in žena od sinove punce .. dami kva mate to za ena križanja u žlaht?

No takšne zveze so najbrž razlog, da imaš na FB opcijo "zapleteno je" :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, bajkr88 pravi:

Moj brat in žena od sinove punce .. dami kva mate to za ena križanja u žlaht?

moraš skupaj prebrat..od koga so fasali. Od nekoga, ki dela v tveganem območju v ZD.

Če pa rabiš bolj natančno (moj brat in njegova žena) od sina (sin je od brata) punca..sicer pa ni tok pomembno a ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, ligenjček pravi:

Bili smo skupaj 4 dni cele dneve v istih prostorih. To sem tudi omenil, pa pravi, da naj vseeno grem v službo...

si mu napisal na mail in si dobil na mail odgovor? telefona v takih primerih ne uporabljam - nič več..

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

trenutno poznam 4 sorodnike, ki prebolevajo. Moj brat in žena od sinove punce (dela v ZD, pa je prinesla okužbo), svak in žena, pa ne vesta točno kje sta se.

 

pred 2 urami, ligenjček pravi:

Ne voha, kot sem omenil, ne bi šla na test brez razloga... Pa nema veze, moj point je bil, da je še 1000e drugih, ki smo se znašli v takšnem položaju, ko nas delodajalec vseeno pošlje delat, in proti svoji volji dnevno okužujemo velika števila ljudi, na koncu bodo pa krivili silvestrovanja in podobne neumnosti, samo tistega kjer se dejansko širi pa ne...

zadeva je kar resna.. če ne greš delat si ob službo.. a si pa ob službo če ga prijaviš z dokazi z maila?

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

Če pa rabiš bolj natančno (moj brat in njegova žena) od sina (sin je od brata) punca..sicer pa ni tok pomembno a ne.

ja pa je ..k tko k si napisal je tvoja praprapra vnukinja noseča z bidnom..

pred 29 minutami, ciciban pravi:

Zdej pa lepo počasa, brez prerivanja... 

FB_IMG_1609871029017.jpg

zdej vsaj vemo zakaj se je nek upokojen nadškof prvi cepil..

breast increase studies - ??? a se tud povečajo ? a pol jih bo beovička vozila u krjoli??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, ligenjček pravi:

Sestra testirana, pozitivna na korono. Obvestil nadrejene, prejel odgovor naj grem vseeno v službo, naj spremljam zdravje, drugače pa vse normalno. Naj še omenim, da delam s strankami, in imam vsak dan stika tudi do 100 strank ali več. Na koncu bo pa krivo silvestrovanje, da se korona širi ;) 

Jaz bi pisno obvestil osebnega zdravnika, ki naj pisno odgovori(email). Prav tako bi to naredil delodajalcu. 

?pisana beseda ima večjo težo od izgovorjene. Morda pride kdaj prav....saj veš zakoni o nalezlivih boleznih in tak dalje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Ris pravi:

Jaz bi pisno obvestil osebnega zdravnika, ki naj pisno odgovori(email). Prav tako bi to naredil delodajalcu. 

?pisana beseda ima večjo težo od izgovorjene. Morda pride kdaj prav....saj veš zakoni o nalezlivih boleznih in tak dalje. 

Za manjši prehlad pa res ne kličeš okoli :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Snečer pravi:

Za manjši prehlad pa res ne kličeš okoli :) 

Res je...vendar, če obstajajo covid pozitivni brez simptomov in ti prav tako lahko okužijo nekoga, ki bo imel simptome....pol ja kličem. 

Zakaj tak razmišljam? Ker ni več logike v teh vladnih odlokih?.

Zdaj so na smučarje navalili, aprila pa na motoriste, če se hočeš vozit, negativen test???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!