Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

Zamujaš, delta ni več moderna, zdaj trepetamo pred naslednjo črko grške abecede.

Ko pa bo omega pa bo konec... Upam da ja ki ne....Upam da se bomo prej razpizdli....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, smasher pravi:

Zdej bom jaz pro vaxer extremist, kako pa veš če ti niso vrtali po nosu? imaš pozitiven in nato negativen test? Potrdilo da si prebolel? 

Se pardoniram 1x ko sem bil pozitiven pa nikoli več po tem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

:cov19:Ako virus nije u aspirinu – onda je sto posto u cjepivu. A ako nije virus, onda je čip. Koji može, ali i ne mora “stvoriti” virus u tijelu. Nekoliko je teorija o opasnosti injekcije, a ona koja počiva na tvrdnji da je cjepivo protiv COVID-19 zapravo čip ima i nekoliko rukavaca koji objašnjavaju kako on djeluje. Najzabavniji tvrdi da nas preko njega špijuniraju. Tko? Bill Gates, ali i svi ostali dežurni negativci “elite”, od bankara do tajnih društava, “duboke države” i “globalista”.

Svjesni da su pristali na špijunažu posjedovanjem pametnih telefona i otvaranjem profila na društvenim mrežama, pristaše drugih teorija zavjere odbacuju tako pojednostavljen scenarij pa odlaze dalje u ZF – čip je zapravo odašiljač za aktivaciju bolesti! Bill Gates i njegova “kabala” sjede za kontrolnom pločom i po želji preko čipa aktiviraju bilo koji virus u bilo kojem pojedincu, pale ga i gase kako im dođe, kao prekidač rasvjete u WC-u prije spavanja.

Ukratko, Bill Gates vas čipiranjem neće natjerati da kupite legalne Windowse – on planira genocid ljudske rase kako ih više nikome ne bi mogao prodavati. RFID tehnologija, ona na kojoj počiva fama o čipiranju, nije nikakva novost, baš kao ni strahovi zbog nje.:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 13. 8. 2021 ob 21:42, tomash pravi:

Konec koncev bomo vsi six feet under. Pa ja, eno pivo ni preveč, da ne bi kakšen pikolovec še za to zapel.

ko parkiraš je eno pivo premalo .. vsaj 2-3 je potrebno da se regeneriraš .. :P

pred 23 urami, smasher pravi:

In vse so krivi antivaxerji, če bi se cepili in upočasnili širjenje bi se tudi mutiranje virusa upočasnilo. 

motiš se - kar se lambde tiče.. baje je bila že lani v peruju sam je niso hoteli spustiti ven.. 

The SARS-CoV-2 Lambda variant, also known as lineage C.37, is a variant of SARS-CoV-2, the virus that causes COVID-19.[1] It was first detected in Peru in December 2020

virus bi mutiral v vsakem slučaju.. in mutira prej če ga zatiraš , ker išče druge poti.. 

dokler je uspešen ne rabi mutirat..   ni trditev samo razmišljam  ..na zdej me pa glava boli.. konc razmišljanja..

pred 21 urami, DAMI34 pravi:

Še huje. Max 30 m od doma in samo po nujnih opravkih. Za necepljene seveda ?

bolj bodo ostri ukrepi manj bo gužve za na šiht..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Motorist76 pravi:

Ko pa bo omega pa bo konec... Upam da ja ki ne....Upam da se bomo prej razpizdli....

Kaki konec...pol začnejo številke..a veš kok je do neskončno preštet? ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, DAMI34 pravi:

Kaki konec...pol začnejo številke..a veš kok je do neskončno preštet? ?

PiZDA to pa sem malo pozabo...

Sem pa optimist pa upam da jim bo grska abeceda dovolj. Razen ce bodo pol zaceli kako drugo abecedo uporablat. Mislim da jih je ogromno...   Pa latinica pa klinopisi pa pismenke... Pa.....

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Motorist76 pravi:

PiZDA to pa sem malo pozabo...

Sem pa optimist pa upam da jim bo grska abeceda dovolj. Razen ce bodo pol zaceli kako drugo abecedo uporablat. Mislim da jih je ogromno...   Pa latinica pa klinopisi pa pismenke... Pa.....

upam da ne začno s kitajsko, ker pol smo pa najebali :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

upam da ne začno s kitajsko, ker pol smo pa najebali :P

 

Najebali smo ga itak, ker tile naši nepismeni strokovnjaki pograbijo vse kar pride.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snečer pravi:

Opis ni na voljo

Opis ni na voljo

Bla v Zrčah? :) 

kjerkol, saj ma pct in je varna.

lp

Milko Kreku :D

(zihr ga je vlekla necepljenemu :P )

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oooo packa! Se pravi je lahko asimptomatično lahko okužila xy ljudi, predno je zbolela. Tokio - Lj in bogve kje je še bila, brez da bi jo kdo testiral? 

Samo palica za take packe!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz ne razumem, kako se lahko taki, ki propagirajo cepljenje, zdravo in varno življenje, ter so v pravi stranki (SDS) lahko okužijo?

Pa to je nemogoče :P

Poslje Evice še Kustička..ajoooj..JJ babe ti bezlajo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

jaz ne razumem, kako se lahko taki, ki propagirajo cepljenje, zdravo in varno življenje, ter so v pravi stranki (SDS) lahko okužijo?

Kustec ni iz SDS  ;) ... edino, če je tebi kaj več povedala.

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citiraj

IJS: Zaradi velike kužnosti delte do pomladi okužen bolj ali manj vsak necepljeni

https://siol.net/novice/slovenija/ijs-zaradi-velike-kuznosti-delte-do-pomladi-okuzen-bolj-ali-manj-vsak-necepljeni-559322

...problem rešen, kdor preživi preživi, kdor ne pa ne...brez cepljenja, imunost bo spomladi 100%

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, maus pravi:

Kustec ni iz SDS  ;) ... edino, če je tebi kaj več povedala.

ne ni, ampak je v "pravi" :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da imamo na vse naslovnicah največ afganistana in globalnega segrevanja bi reku da bo po planu kovid počasi romal na smetišče zgodovine......upam

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, maus pravi:

Kustec ni iz SDS  ;) ... edino, če je tebi kaj več povedala.

ona je tolk nesposobna da še sebi ne more lagati..

pred 4 urami, vandrovec pravi:

Ti kar hrani klobase za jota sev, ker bodo sigurno poskrbeli, da se ne bo prehitro končalo...:)

pojej jih.. pride P(asulj) in R(ičet)  sev..

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 16. 8. 2021 ob 13:24, Snečer pravi:

 

Opis ni na voljo

 

Ob 17. 8. 2021 ob 6:48, mladench pravi:

Oooo packa! 

Samo palica za take packe!

cepljena packa.. 

in po naših vladajočih naj se zgledujemo? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!